[Luniz] ORION --->Pytanko prosze o odpowiedzi :) - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kurde ale ja mam burdel w garazu

co do VT to nie klej tylnych slupkow, wystarczy pomiedzy drzwiami. jak juz chesz cos czarnego modzic to lepiej dach jak u Pawla, na sedanie ladnie to wyglada.
  
 
mi sie tam podoba to łączenie szyb tylko dal bym też przednie słupki w czerń, no i nie jakas tam folia tylko lakierek najlepiej
  
 
Cytat:
2009-05-18 19:31:22, plutolodz pisze:
mi sie tam podoba to łączenie szyb tylko dal bym też przednie słupki w czerń, no i nie jakas tam folia tylko lakierek najlepiej



+ dach w czerń i kozak
  
 
Dach w czerń to by była baja niestety narazie nie mam na to kasy jak znajde odpowiednią matową folie (taką jak na słupkach) to zrobie to do tylnej szyby a jak mi sie nie spodoba to zerwe, zeby jakiegos bałachu nie było. Ten moj śmieszny VT był robiony na szybko i normalnie chce to bardziej zaokrąglić żeby to lepiej wygladalo. VT byl tylko pogladowy Progi mam już u siebie, ale jestem teraz ponad 300 km od domu i nie moge jak narazie cisnąć fotek :/ Przydała by mi sie taka dokładka do tylnego zderzaka jaka ma Dumah i bylbym juz zupelnie happy za kilka dni jak bede w domu to zabieram sie za mody jak aura bedzie sprzyjac Dokładke do tylnego zdesia puscil bym elegancko na gładko, co by też ciekawie wygladalo napewno, gdybym tylko ja miał ....
  
 
Cytat:
2009-05-17 00:16:02, Luniz pisze:
Jak skończę mody mam nadzieje, że to będzie wyglądało podobnie jak na fotce (robiona na szybkości w paint). co myślicie o połączeniu tak czarnym tylnej szyby z bocznymi ? [ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2009-05-17 00:24:49 ]



Jakbyś pomalował jeszcze przednie słupki na czarno było by git. Tylko nie maluj dachu na czarno !!! wtedy będzie to wyglądać... dziwnie.
  
 


źle to chyba by nie wygladało
  
 
Cytat:
2009-05-20 10:24:04, stilon pisze:
źle to chyba by nie wygladało



to wygląda teraz jak spodek kosmiczny
  
 
LOL huehuue dziwnie to trochę wygląda jak bede juz w domu to zrobie jakis VT z czarnym dachem narazie i tak sa to odlegle plany bo nie mam kasy na to (zreszta do konca mnie nie przekonuje wizja calego dachu na czarno). Przydala by mi sie taka dokładka zdesia jaka ma Dumahh mmmmmm


[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2009-05-20 15:07:10 ]
  
 
wyglada jak czterodrzwiowe cabrio...
  
 
hmmm, gdyby zrobić z niego 3-drzwiowe cabrio to by było coś gdybym miał dość kasy to do normalnego sedana 5, obniżył bym dach o te 5-10 cm tyle tylko, że to kupa roboty + wszystkie szyby na zamówienie z innymi wymiarami :p
  
 
Na jaki klej przykleić progi ? Ma ktos jakąś konkretną marke tego kleju, ktory bedzie dobrze trzymal ?
  
 
Myślę, że najlepszy będzie klej szyb. Jak takim przyklejałem u siebie lotkę dachową. Dałem za niego około 20zł w skierniewicikiej Castoramie.
  
 
na klej do szyb, poprostu klej do szyb i bedzie spoko hmm, a gdzie ty bys widzial trzecie drzwi w cabie??
  
 
ehhuheuue właśnie jak sie pisze na kacu* i po szybkości to i trzecie drzwi wychodzą

klej do szyb okee musze kupić

ps: na fazie*



[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2009-05-21 22:52:16 ]
  
 
Próg już jest (przymiarka)




Jak narazie nie moge zabrac się za mody bo mam znów problemy z silnikiem. Prawdopodobnie muszę wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów, bo jeżeli to nie będzie to, to mody znó odsuną się w czasie
  
 
Żeby całość fajnie wyglądała, koniecznie pomaluj zderzaki i lusterka w kolor auta.
  
 
Zderzaki pewnie pójdą w kolor a lusterka pomaluje raczej na czarno
  
 
kolejny ładny orion, sprawia że coraz bardziej podoba mi sie ta wersja nadwozia.
  
 
Mi od zawsze podobały się sedany

Mody odsuwają mi się w czasie przez pogodę i brak czasu, ale niedługo będzie pewnie jakiś wolny dzionek na założenie tego wszystkiego
  
 
coś ruszyło zająłem się w końcu progami (szpachla, podkład i lakier) niedługo wstawię foty

Kupiłem też nowe laczki na przód: Michelin 205/45