[Luniz] ORION --->Pytanko prosze o odpowiedzi :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cyknij fote blendy jak ona wygląda Z listwami narazie się nie bawie może w przyszłym miesiącu Teraz są mistrzostwa
Wstawiam lepszą fote szybek: (jeszcze bez zrobionych słupków)
Cena szybek 430 pln i to było najtaniej jak znalazłem w województwie






[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2008-06-07 13:05:54 ]
  
 
Przednie też ???
Policja nie będzie się czepiać
  
 
Oj będzie sie czepiać, oj będzie
  
 
Fajnie to wygląda ale dowód rejestracyjny możesz w poniedziałek juz zawieźć do wydziału komunikacji.
  
 
no no,fajniejszy coraz ten orionik...bedzie z niego limo (limuzyna) nie dlugo,430 to duuuuuzo ale fekt naprawde ladny
  
 
Troszke przesadzili z tymi przednimi szybami. Przy przyciemnianiu szyb najlepiej jest sprawdzić jaką przepustowość mają te szyby. Jeśli małą to można poszukać jakąś folię która naprawdę lekko przyciemnia. Chociaż nie wiem jak to jest mnóstwo nowych aut posiada przyciemniane przednie szyby, a policja się nie czepia. Czy one mają jakieś specjalne certyfikaty, atesty ???
  
 
Folia ma atest, ale można sobie go wsadzić w ... kosz Policja hmmm kumpel ma szybki ciemne 4 lata i zabrali mu dowodzik 2 razy co go kosztowało łącznie 50 pln wiec nie jest to duży koszt. Przednie nie są tak bardzo ciemne tylko tak wyglądają policja u nas raczej łaskawie spogląda na szyby chyba, że mają "akcje" albo trafi się na kiepskiego pana policjanta.

Muszę wymienić jeszcze uszczelki przy szybach bo w niektórych miejscach są sparciałe. Właśnie nie wiecie może gdzie można kupić wszystkie zewnętrzne uszczelki szyb bocznych ? I w jakiej cenie mniej więcej?

Musze wywalić listwe boczną z drzwi bo mnie wku...rza
noi przydał by się gwincik, ale to już droższa sprawa a kasy bardzo mało
  
 
hmm z tego co mi wiadomo to jak policja zabiera dowód to wpisuje powód i do większości przypadków potrzebny jest Przegląd (bo kto by tam się fatygował z biura żeby sprawdzić daną usterkę).
  
 
Cytat:
2008-06-07 22:59:16, Witex88 pisze:
hmm z tego co mi wiadomo to jak policja zabiera dowód to wpisuje powód i do większości przypadków potrzebny jest Przegląd (bo kto by tam się fatygował z biura żeby sprawdzić daną usterkę).



Zgadza się. Za każdy element nie zgodny na przeglądzie płaci się 25 zł żeby był dopuszczony do ruchu trzeba zerwać szyby chyba, że ma się "ciekawy" punkt kontroli pojazdów gdzie bez zrywania szyb płaci się 25 zł i odbiera dowodzik.
  
 
Cytat:
2008-06-07 13:00:00, Luniz pisze:
Cyknij fote blendy jak ona wygląda Z listwami narazie się nie bawie może w przyszłym miesiącu Teraz są mistrzostwa Wstawiam lepszą fote szybek: (jeszcze bez zrobionych słupków) Cena szybek 430 pln i to było najtaniej jak znalazłem w województwie




sasiad siene (tyle samo szyb) obkleił za 330PLN w Łodzi kolo 'kerfura'


[ wiadomość edytowana przez: Kamil_K dnia 2008-06-08 12:37:06 ]
  
 
Luniz masz jeszcze dowód?
  
 
Luniz nie mogę znaleźć blendy chyba nie miałem przy drugiej klapie. Ale jeszcze poszukam
  
 
Kamil K a kiedy przyciemniał syzby Twój sąsiad ? jeszcze nie tak dawno tak jak do mnie przyciemnienie całego samochodu kosztowało 290 zł, ale ceny poszły w górę

[ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2008-06-09 14:58:44 ]
  
 
2 minuty w paint (bardzo poglądowo zrobione)

Chciałbym, żeby po skończeniu modów moje autko tak wyglądało. W paint usunąłem listwe i pomalowałem zdesie + większa gleba

  
 
Cytat:
2008-06-09 02:10:20, Luniz pisze:
Kamil K a kiedy przyciemniał syzby Twój sąsiad ? jeszcze nie tak dawno tak jak do mnie przyciemnienie całego samochodu kosztowało 290 zł, ale ceny poszły w górę [ wiadomość edytowana przez: Luniz dnia 2008-06-09 14:58:44 ]



u nich to robił, mi powiedzieli w niedziel na giełdzie (zawsze stoją) 350PLN za mojego
  
 
Wczoraj dostałem folie matową (po długich poszukiwaniach odpowiedniej) i skończyłem przyciemnianie słupków. Wątkowi przydało by się odświeżenie, więc zrobiłem dzisiaj małą sesyjkę

























  
 
pieknie bez kitu pieknie,idzie orionik w dobrym kierunku,tak jak pisalem na poczatku watku,orionik bedzie fajna limo

zdjecie pogladowe naprawde spoko...

jak patrze na wasze oriony to az mnie kusi zakupu tego oriona z gubina z ostatnich watkow

powodzenia w dalszych modach
  
 
zderzak w kolor ale wczesniej na gładko go,poza tym na moje ciemna szyba jest za ciemna,a słupkifajnie tez o tym myslę.
Normalnie wypasionych bryk na przybywa szkoda tylko ze tak mało na zlotach sie pojawia
  
 
Szybki miały trochę inaczej wyglądać, ale małe zawielbłądzenie z ekipą w zakładzie i wyszło inaczej niz miało być. Tylne szybki boczne miały być takie same jak przednie Nie miałem czasu już żeby mi to zmieniali i zostawiłem jak jest.

Dzięki za opinie

ps: nie wiecie, gdzie można kupić uszczelki te przy szybie od zewnątrz ? Wszystkie 4 sztuki muszę wymienić a nie wiem gdzie to można kupić. Acha i jeszcze jakiś ciekawy wlew paliwa bym kupił
  
 
OOOOOOOOOOO w dupę, booooooskoooooo ! to wygladaaaaa!! powiedz mi blagam Cie na Priv jaka to folia ile % ? z przodu i z tylu bo chyba sa rozne ? i co to za folia na slupkach czy co ?


[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-05 00:34:53 ]