Więcbork-14-15 Czerwca - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakby co robimy liste na wlepy pamiatkowe:

1.Jarcio - 3szt
.
.
.
.
  
 
1.Jarcio - 3szt
2.styhu - 2 szt
3.

a tak w ogóle to miejscówka jest na spota a o całym zamieszaniu to pogadam indywidualnie na spocie bo nie będę tu kichy robił.
  
 
na lepy piszę sie również

1.Jarcio - 3szt
2.styhu - 2 szt
3. marimar- 2 szt.
  
 
Cytat:
2008-06-02 09:43:18, bociansan pisze:Arku mnie to nie cieszy. Mam nadzieję, że to nie jedyny powód Twojego nie przybycia na spota, bo jak dla mnie jest dziecinny.
Nie ma co się obrażać.

Załatwić mogę jakieś lepy spotowe, a nawet jakieś upominkowe nagrody jakby doszło do konkursów Co do lep musiałbym wiedzieć ile osób by je chciało, bo nie chcę wtopić kasy, a później jej nie odzyskać. pozdrawiam [ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2008-06-02 09:45:48 ]


Piotrek ja na nikogo nie jestem obrażony, chętnie przyjechał bym na spota ale mam wyjazd, może uda się wpaść ale nie obiecuję. Co do lepek to też bym chciał takowe 2sztuki ale niewiem czy jak mnie nie bedzie na spocie to będę mógł taką dostać.

1.Jarcio - 3szt
2.styhu - 2 szt
3. marimar- 2 szt.
4. ArekCLX - 2szt

jakby co to wpisałem się na listę
  
 
Ja niestety odpadam - egzaminy...
  
 
lepki

1.Jarcio - 3szt
2.styhu - 2 szt
3. marimar- 2 szt.
4. ArekCLX - 2szt
5. trance - 2szt
  
 
1.Jarcio - 3szt
2.styhu - 2 szt
3. marimar- 2 szt.
4. ArekCLX - 2szt
5. trance - 2szt
6. siekier82 - 2szt.
  
 
Jak się można było domyślać mnie nie będzie na spocie...
Odpoczniecie sobie trochę ode mnie
  
 
w związku z tym że sie zbliża termin spota to by zrobić jakąś liste orientacyjną czy cuś,będzie wiadomo kto miej więcej będzie na spocie

prawdopodobnie dołączy do nas kolega z żółtym cabrio mk6,jest to mój szwagier,młody chłopak ale esa jusz ma
  
 
to mariusz zaczynamy:

1.Jarcio
2.
3.
4.
  
 
1.Jarcio
2.marimar
3.
4.




.......i następni
  
 
ja odpadam, nie będzie mnie na spocie
wypad do DE odwołany i poprostu mi się nie chce
  
 
1.Jarcio
2.marimar
3.no i ja
4.
  
 
Sorry Styhu ale nie mam kasy a po drugie to nie chcę żadnych sprzeczek z co niektórymi tutaj
  
 
1.Jarcio
2.marimar
3.styhu
4.trance

Arek nie zachowuj się jak dziecko...jakie sprzeczki??
  
 
Cytat:
2008-06-11 00:10:19, ArekCLX pisze:
Sorry Styhu ale nie mam kasy a po drugie to nie chcę żadnych sprzeczek z co niektórymi tutaj



Arek, trance ma rację. Nikt nie ma ochoty się z Tobą sprzeczać. Ma być miło i przyjemnie. Każdy zje po kiełbasie i do domu

Prawdę mówiąc mam coraz większą ochotę zamknąć ten wątek. Piszemy tu o spotkaniu, które ma być w miłej atmosferze, a ciągle jakieś kłótnie wynikają
  
 
Popieram
Dajcie sobie co poniektórzy po razie jak faceci i bedzie po sprawie.
Po co się gryźć ... w imię czego ... wyluzujcie trochę (co poniektórzy)
Każdy z Was jest wartościowym człowiekiem. Przepychanki słowne jakie miały miejsce(ostatnio) nie maja najmniejszego sensu i nie ma po co do nich wracać.
Na Powstańców Warszawy(JW) pewien kapitan powiedział do kolesia" Wiesz Białowąs jaka jest różnica między ziomkiem a siekierą? Otóż siekierę sie ostrzy a ziomka tępi..."

Życze miłej zabawy w możłiwie jak największym gronie fefkowiczy.
Ja nie dojade -imieniny żony. Ale do Torunia dotre na pewno ...Może już z nowymi lampami


Pozdrawiam .
Artur





  
 
Bociansan ty tyle nie dyskutuj tylko na liste sie wpisuj
  
 
hehehe...oj wy macie problemy wypijcie razem browar i bedzie zgoda

Pozdro all
  
 
wiecie co?
ręce opadają, nawet pisać mi się nie chce
ja czekam na was