Więcbork-14-15 Czerwca - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie ja nie mogę się jeszcze zdeklarować czy w ogóle przyjadę :/ ale postaram sie jak najszybciej to ustalić wtedy się zdeklaruje na poważnie...
  
 
Cytat:
2008-05-16 13:25:17, Maclean pisze:
Panowie ja nie mogę się jeszcze zdeklarować czy w ogóle przyjadę :/ ale postaram sie jak najszybciej to ustalić wtedy się zdeklaruje na poważnie...



Maclean kurde! Ty normalnie jesteś już związany i siłą zaciągniety na spota do Stycha, już moja w tym głowa ze bedziesz na tym spocie od początku do konca!
  
 
Nie wiem czy sie zjawie na spocie ale na bank wiem ze jak bede to nie zostaje na noc.
  
 
maclean ja mam do wałdowa dość blisko
więc z arasem na bank jesteśmy u ciebie
  
 
Koledzy i koleżanki, prosiłbym o deklarację noclegu przez weekend bo po niedzieli musze już rozmawiac w sprawie rezerwacji...

Bociansan, Arek, Mariusz, Siekier i inni juz sie wypowiadac

obecna lista

1.trance - nocleg
2.jarciofordzik - nocleg
3. styhu - nocleg
4.

[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2008-05-17 00:25:52 ]
  
 
Ja narazie nie mogę się jeszcze wypowiedziec, Karol jak będziesz rozmawiał na temat noclegu to weź pod uwagę +/- 3-4 osoby. Chyba ze Ci to nie na rękę to spoko. Przekimam się w namiocie
  
 
dokładam informcję: jesli wszystko wypali to bedzie do użytku sprzęt wodny typu kajaki, rowery wodne i łódki...
  
 
nocleg musi byc pewny,bo potem inni bede musieli pokrywac koszty za osoby ktore jednak nie zostana na noc.czy te 3-4 osoby,to sa klubowicze albo wlasciciele essow czy piszesz o jakis twoich ziomkach?
karol: krotki proces,do poniedzialku musisz dac odp,wiec kto sie zadeklaruje ten ma nocleg (dla mnie moga to byc 3 osoby,jak wczoraj gadalismy ) a reszta najwyzej niech sie martwi sama,bo jeszcze jakis przypal znajomej wykrecimy typu chetnych na nocleg w pokojach a zostana 3,hehe...
RAVENMOH: czemu na nocke nie zostaniesz?liczylismy na ciebie
Cytat:
2008-05-17 17:05:18, ArekCLX pisze:
Ja narazie nie mogę się jeszcze wypowiedziec, Karol jak będziesz rozmawiał na temat noclegu to weź pod uwagę +/- 3-4 osoby. Chyba ze Ci to nie na rękę to spoko. Przekimam się w namiocie

  
 
Ja poprostu nie chce zostac na noc. W ogole nie wiem czy przyjade jeszcze, w planach wszystko moze sie zmienic.
  
 
Cytat:
2008-05-17 22:12:52, JarcioFordzik pisze:
.czy te 3-4 osoby,to sa klubowicze albo wlasciciele essow czy piszesz o jakis twoich ziomkach? ,



Jarek te 3-4- osoby to są klubowicze z osobami towarzyszącymi, gdybyś wyraźnie czytał posty wiedział byś o kogo chodzi

Cytat:
2008-05-17 22:12:52, JarcioFordzik pisze:
karol: krotki proces,do poniedzialku musisz dac odp,wiec kto sie zadeklaruje ten ma nocleg (dla mnie moga to byc 3 osoby,jak wczoraj gadalismy ) a reszta najwyzej niech sie martwi sama


Jeżeli chodzi tutaj o mnie to wybieram namiot albo samochód bo jadę na spot do Stycha po to zeby spotkać się z normalnymi ludźmi, po to aby wypić piwo, pogadać i pośmiać się a nie spać jak planują inni. Nie mam także zamiaru dawać tak ostro w palnik zebym potrzebował łóżka aby być w stanie prowadzić na drugi dzien.
  
 
Niemiec a Ty bedziesz na spocie czy nadal w gipsie?
jakby co to jedziesz ze mną!!!
  
 
Cytat:
2008-05-18 13:58:06, ArekCLX pisze:Jarek te 3-4- osoby to są klubowicze z osobami towarzyszącymi, gdybyś wyraźnie czytał posty wiedział byś o kogo chodzi



No właśnie nie bo najpierw szum o nocleg a jak jest coś załatwiane to nikomu sie nie dogodzi i cisza...nie wiadomo o co każdemu chodzi...

siekier miał się konsultować a mija czas i cisza, bociansan się pytał także cisza, o rezerwacji "na zaś" nie ma mowy, albo ktoś się decyduje albo nie, połudzę się jeszcze i wykażę cierpliwość bo mimo wszystko chciałbym aby coś z tego wyszło i temat noclegu zmykam we wtorek wieczorem wiec są jeszcze 2 całe dni na myślenie, mam nadzieje, ze wystarczy...

Cytat:
2008-05-18 13:58:06, ArekCLX pisze:
wybieram namiot albo samochód bo jadę na spot do Stycha po to zeby spotkać się z normalnymi ludźmi, po to aby wypić piwo, pogadać i pośmiać się a nie spać jak planują inni.



aha czyli twierdzisz Arku ze miejsce noclegu jest wymiernikiem ułomności albo normalności, ok fajno...

na spocie każdy chce się dobrze bawić, wypić pogadać a nocleg w wyrku nie jest po to,żeby nie spać z gębą na ziemii bo się ktoś spruł jak prosie ale po to aby po całodniowych wygłupach spokojnie i wygodnie odpocząć...przy czym cena tej wygody jest po prostu śmieszna!!

Powiem Wam tyle, tak się zastanawiam po ch*** w ogóle ta gadka, o noclegi, wiedziałem,ze tak bedzie...zawsze te same osoby robią zamieszanie, najpierw wielki zapał a potem jedna wielka kiła!Jest to przejaw infantylności i niedojrzałego zachowania, bo człowiek się stara i poświeca swój czas i się pytam PO CO?

Po to,żeby zaśmiecać forum nic nie wnoszącymi do sedna sprawy postami...proponuję przemyśleć pare spraw, tak źle tak niedobrze...

Chcecie spać gdzie indziej, zaoszczędzić ten majątek prosze bardzo nie namawiam,ja załatwie pokój dla 3 osób i mi to naprawde nie robi, tu nie chodzi tylko o spanie ale też o inne rzeczy...chociażby bedzie się gdzie wysr****

Sory za mocne słowa ale aż cisnęło się na kalwiaturę...

Dobra temat noclegu ustalony kto chce zapraszam kto nie to trudno...


[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2008-05-20 13:46:43 ]
  
 
Święte słowa Trance. Ja sie nie odzywam zbytnio bo lubie konkrety a nie to sranie w banie na forum. Szczerze to ostatni spot mial byc niezapomniany, zawody, konkurencje, nawet cos z prasą mialo byc. Wyszlo jak zawsze tak wiec na noc na bank ja nie zostane bo wiem juz dzisiaj jak bedzie.
  
 
wez Arku przemysl swoje posty,bo tylko kaszane na forum robisz i nie wiem co i komu chcesz udowodnic.Tak jak RavenMoh napisal ostatni spot mial byc szumny i niezapomniany,konkurencje itp...po co mydlenie ludziom oczy bajkami?Karol wyszedl z konkretna propozycja,za smiesznie pieniazki a sie zachowujecie jak dzieci,przekrzykujac sie o to kogo sa kredki i gdzie jest moj materac? Ja wole jak czlowiek,po calym dniu umyc sie,zalatwiac potrzeby w toalecie a nie w krzachach a wszystko idzie o 20zl za dobe...zalosne
Także Karol rezerwuj tak jak leci i finał,to moj ostatni post w tej sprawie bo juz mi sie czytac niechce tych farmazonów

Cytat:
2008-05-18 13:58:06, ArekCLX pisze:
Jeżeli chodzi tutaj o mnie to wybieram namiot albo samochód bo jadę na spot do Stycha po to zeby spotkać się z normalnymi ludźmi, po to aby wypić piwo, pogadać i pośmiać się a nie spać jak planują inni. Nie mam także zamiaru dawać tak ostro w palnik zebym potrzebował łóżka aby być w stanie prowadzić na drugi dzien.




[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-05-18 19:45:46 ]
  
 
Cytat:
2008-05-17 00:25:16, trance pisze:
Bociansan, Arek, Mariusz, Siekier i inni juz sie wypowiadac




raz już pisałem że nie zostaje na noc,moge przyjechać na 1 dzień i to wszystko
widze równiesz że robi się ostre zamieszanie i martwie się czy coś z tego wogóle wyjdzie
  
 
Cytat:
2008-05-18 14:25:29, ArekCLX pisze:
Niemiec a Ty bedziesz na spocie czy nadal w gipsie? jakby co to jedziesz ze mną!!!



hehe 2 dni temu sam sciagnalem sobie gips troszke boli ale mysle ze dojade o wlasnych silach na ten spocik a co do noclegu to niewiem jak bedzie :|

pozdro )
  
 
Cytat:
2008-05-18 19:39:20, JarcioFordzik pisze:
wez Arku przemysl swoje posty,bo tylko kaszane na forum robisz i nie wiem co i komu chcesz udowodnic.Tak jak RavenMoh napisal ostatni spot mial byc szumny i niezapomniany,konkurencje itp...po co mydlenie ludziom oczy bajkami? Także Karol rezerwuj tak jak leci i finał,to moj ostatni post w tej sprawie bo juz mi sie czytac niechce tych farmazonów [ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-05-18 19:45:46 ]



Spoko rozbije namiot w swoim ogrodzie
  
 
Moi Drodzy niestety ale nie dam rady przyjechać na spot bo mam akurat w spotowy weekend zjazd na uczelni i jest wielki klops :/
  
 
EDIT:

Jest pokój 2 osobowy czas do zamknięcia listy 1 dzień
  
 
lista zamknięta!

Zainteresowane osoby wiedzą co i jak i tyle na ten temat!

Powiedzcie mi z kim ma tu się współpracować i cokolwiek załatwiać, każdy najpierw się podnieca a później sapie że mu nic nie pasuje,robi zamęt albo siedzi cicho! lepszych warunków nie mogłobyć a i tak niedobrze, więc ja dziękuję za organizacje takich spotkań, same problemy i STRACONY czas mój i nie tylko...

a Wara niech mi ktoś bedzie narzekał następnym razem