Więcbork-14-15 Czerwca - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcialbym powiedziec ze dzis zrobilem okolo 130km z ta reka i na 99,9% jestem na zlocie w Wiecborku ale watpie ze nocuje bo na okolo 18:00 - 19:00 musze byc w Bydgoszczy :/ moze troszke pozniej hehe...

Pozdro All

P.S Dzia Arku za troske ze mnie jak cos zabierzesz (powiedz Szwagrowi ze lekarz mi nie chce narazie podpisac ZDOLNOSCI DO PRACY ) (
  
 
Widzę ze coś tu się cicho robi na temat spota
  
 
Temat zdechl bo sie nie potraficie dogadac.
  
 
Cytat:
2008-05-27 12:48:10, RavenMOH pisze:
Temat zdechl bo sie nie potraficie dogadac.



Nie przezemnie jak wiesz zapewne bo jestem na Wyspach dziewiczych

pozdro
  
 
Szczerze to szczerze - Rozbijam namiot w ogrodzie i tyle mi ze spota, Sorry Stychu ale jeżeli nic się nie zmieni to poprostu nie bedzie mnie na spocie, widze ze niektórzy robią łaskę zeby cokolwiek załatwić
Ja starałem się zeby spot w koronowie wypalił, wyżyniak też ale niestety większość z obecnych postawiła na wygodę i ciepłe łóżeczko i wyszło jak wyszło ze zostałem sam(rozumiem tu wyzyniaka który miał wyjazd na spotkanie rodzinne następnego dnia) i Sorry Stychu że to mówię ale nie przykładaj się zbytnio do organizowania tego spota bo będzie jedna wielka DUPA!!!
  
 
chłopaki spokojnie bez kłótni

po prostu trzeba zrobić spota,spotkać się,pogadać i do domu wieczorkiem
  
 
jak widzę wypowiedzi to mi się parskać chce ze śmiechu...

i normalnie powiedzieć no KU***!!

Arek powiedz mi jak się mocno starałeś skoro miały być konkurencje, miało być to, miało być tamto...a wyszło g****...więc nad czym się tak bardzo napracowałeś?????????

Teraz jak ktoś się stara i załatwia to na złość trzeba mu doj*** bo po co ma spot wypalić...

TUPET jeden wielki, powiedzieć:
"widze ze niektórzy robią łaskę zeby cokolwiek załatwić"

sory ale ile mam lat żebym się prosił czy może ktoś zostanie na noc czy nie...no opanujcie się, lista o nocleg byłą wywieszona baaaaaardzo długo...Ty robiłes problem bo ustalone było tak,a Ty chciałeś inaczej...dlaczego, nie wiem...

od początku zaangażowałem się w organizacje i w pełnym tego słowa znaczeniu z rzetelnoscią i poświęceniem starałem się udobruchac kogo się dało by ceny były dobre i warunki na poziomie!!!!

Moją pracę doceniły raptem 3,4 osoby, które uważam za dorosłe, reszta to po prostu gówniarze...

Arek, powiedz o co Ci chodzi, spota chciałeś - ma być, nocleg chciałeś- jest nocleg, miało być tanio - jest tanio (20zł!!!) czego jeszcze Ci brakuje???????skoro zrobiłeś już taki syf i tak bardzo wyrażałeś swoje niezadowolenie...

pisze to na forum bo akurat przeczytałem Twojego posta, jak się zobaczymy albo bedziemy rozmawiać przez fona także nie omieszkam Ci tego powiedzieć...
  
 
czytam to wszystko i mi sie odechciewa powiem tak jesli nazywacie mnie gownierzem to dziekuje bardzo ale ja na zlocie sie nie zjawie bo po co wam tak gownierz ktory bedzie robil tylko problem ...

Dziekuje za Wspolprace )

Narazie !!
  
 
Zastanawialem sie czy zabrac jeszcze glos w tej dyskusji ale jednak sie zdecydowalem.
Trance zgadzam sie z Toba w kazdym zdaniu ale Arka rowniez rozumiem bo wiem o co mu chodzi. Poprostu nie liczy sie dla Arka nocleg tylko spotkanie i dobra zabawa do rana i nie wazne gdzie bedzie spal o ile bedzie. Ale zeby sie o to klocic to lekka przesada.
Arek prawdą jest, ze sie nie napracowales z ostatnim spotem bo znalezienie miejscowki i zaproszenie ludzi na spota to jedno zdanie w wątku np. takie " Zapraszam na spota na pasie w koronowie dnia .... o godzinie .... " To wszystko co udalo Ci sie zorganizowac. Oczywiscie bez urazy ale to sa moje odczucie co do organizacji i mysle, ze nie bedziesz mial mi za zle szczerej wypowiedzi. W koncu jestesmy dorosli i potrafimy dyskutowac.
Kolejna sprawa to rozmowa o pieniadzach. Macie wlasne samochody bo z tego co wiem to wasze auta a nie rodzicow wiec pytam, skoro nie stac niektorych na przyjazd na spota i powiedzmy na nocleg za 20zl to jakim cudem stac ich na utrzymanie samochodu i poruszanie sie nim wogole. Jesli ktos ma auto to powinien miec na nie rowniez pieniadzea a jak nie ma to po co kupuje auto ? Zeby stalo ? Taki jest moj tok myslenia.
Trance jako organizator spota powinienes twardo podejsc do tematu i konkretnie napisac jak on ma wygladac, gdzie sie odbyc i kiedy. Ewentualne noclegi tylko dla zainteresowanych i 100% pewnych. Klarowne przedstawienie twoich propozycji i albo ktos sie zgadza na takiego spota albo nie przyjezdza. Jak sie zaczyna "liberalna" organizacja to zawsze bedzie tak ze komus cos sie nie bedzie podobac i znowu bedzie spam, klotnie i durne propozycje "a moze to a moze tamto" "a ja nie wiem, moze bede moze nie" "nie wiem czy bede mial kase" itp.
Ty jestes szefem i ty ustalasz zasady.
  
 


Proszę bez kłótni i obrażania się nawzajem, widać Nasza regionalna grupa nie może się dogadać.
Ustalmy, że spoty będziemy organizować jednodniowe. Jak na razie takie wypalały i było miło. Zjeść po kiełbasie pogadać pooglądać samochody i do domu.

To pisałem jako moderator.



Szczerze to mi się odechciało gdziekolwiek jeździć, bo tylko same kłótnie z tego wynikają. Miałem wielka ochotę jechać na 2 dni na spota, ale nie wyszło. Trochę z mojej winy, bo przegapiłem termin jaki wyznaczył trance na decyzje o pokoju. Trudno moja wina.
Kolega trance się postarał i chwała mu za to kto będzie chciał to zostanie kto nie to nie.
Następnym razem nie planujmy noclegu i nie będzie problemu.

pozdrawiam
bociansan


[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2008-05-28 09:12:06 ]
  
 
jestem również za tym by organizować spoty jedno dniowe jak za dawnych czasów,kiedyś nie było żadnych problemów
po co chłopaki mają się męczyć z organizacją spotów jak i tak potem dym się robi i są kłótnie
najlepiej będzie jak już pisałem wcześniej spotkać się pogadać pogrilować i wieczorkiem do domu w miłej atmosferze
  
 
hehe jaki ruch od razu się zrobił w temacie

Wyżyniak Ty się usprawiedliwiłeś wiec Ciebie moja myśl nie dotyczyła także spokojnie bez obaw...

szkoda kłótni o to wszystko, ale skoro już żesmy powymieniali zdania i wyszło jak wyszło to rozwiązanie jedno, spoty bez noclegu rozwieją wszelkie problemy...

Raven ja staram się zrozumiec Arka ale jakoś nie potrafię...jesli jego postawa jest taka jak mówisz to na jego miejscu myślałbym tak:"liczy się dobra zabawa jak bede chciał to przenocuję gdzieś jak nie to nie, moja sprawa i nie bedę od nikogo zalezny ale tez nie bede innym mącił w głowach i wypowiadał sie na temat noclegu" i wszystko na ten temat

O warunkach i miejscu spotu bardzo jasno i dokładnie zostało powiedziane w ciągu wszystkich wypowiedzi, ale że spam się narodził to wiadomosci te są rozbiezne na paru stronach...

zbierze się je w całość...

w biegu rzeczy proszę jeszcze Styha o zabranie głosu jako gospodarza..
  
 
Cytat:
Raven ja staram się zrozumiec Arka ale jakoś nie potrafię...jesli jego postawa jest taka jak mówisz to na jego miejscu myślałbym tak:"liczy się dobra zabawa jak bede chciał to przenocuję gdzieś jak nie to nie, moja sprawa i nie bedę od nikogo zalezny ale tez nie bede innym mącił w głowach i wypowiadał sie na temat noclegu" i wszystko na ten temat


Mam takie samo zdanie i tez odnislem wrazenie , ze Arek chce wplynac na decyzje reszty klubowiczow i przekonac ich ze nocleg w wynajetych pokojach to jakas bzdura. Ale to tylko wrazenie bo nie chce mi sie wierzyc, ze Arek tak myslal, te wszystkie wypowiedzi poprostu tak wygladaja w tym calym balaganie i tak wyszlo. Mam nadzieje ze sie nie myle.
  
 
Hmmm, to żeście mnie teraz pocisnęli...
Przyznaję się narobiłem tutaj trochę zamieszania, dla mnie poprostu spot oznacza spotkanie osób z regionu, wspólne rozmowy, jakieś piwko, trochę zabawy. Przy organizacji spota w Koronowie napewno widać było jak się starałem(oklejona szyba, ulotki za wycieraczkami- fakt to nic nie dało ale spoko) Artur(Wyżyniak) czynił to samo, także miał oklejoną szybę i wszyscy to widzieli, co do noclegu to fakt daliśmy dupy ale dlaczego??? TomasKING-założyciel wątku o spocie w koronowie, pomysłodawca wszystkiego zadeklarował się załatwić noclegi ale jak zauważyliście nie było go na spocie i tylko dlatego nie był zorganizowany nocleg bo ja nie znam koronowa na tyle dobrze zeby z pamięci wiedzieć gdzie można się wyspać. Do zawodów byłem przygotowany, niektórzy widzieli zapasówki w bagażniku, sznurek, butelki do slalomu itp ale na pasie nikt nie wspomniał że miały być jakiekolwiek zawody, usłyszałem tylko " to co? sypiemy nad to jezioro?" zostawię dla siebie kto to powiedział.
Teraz według was to moja wina ze spot w koronowie nie był taki jak ustalenia ale co zrobić skoro nikt nie wspomniał słowem o zawodach gdy startowaliśmy nad jezioro...

Co do spota u Stycha to nie chodzi mi tutaj o te 20zł które trzeba by przeznaczyć na nocleg tylko o to że nie chciałem jechać na spot po to by spać, niewiem poszedł bym nawet łowić ryby nad jezioro byle tylko nie spać, wiem że to głupie ale szkoda mi czasu na spanie.
Jeżeli ktoś czuje się urażony z powodu tego co napisałem to przepraszam ale jestem jaki jestem, mówię co myślę.
  
 
Cytat:
2008-05-29 14:06:23, ArekCLX pisze:
Hmmm, to żeście mnie teraz pocisnęli... Przyznaję się narobiłem tutaj trochę zamieszania, dla mnie poprostu spot oznacza spotkanie osób z regionu, wspólne rozmowy, jakieś piwko, trochę zabawy. Przy organizacji spota w Koronowie napewno widać było jak się starałem(oklejona szyba, ulotki za wycieraczkami- fakt to nic nie dało ale spoko) Artur(Wyżyniak) czynił to samo, także miał oklejoną szybę i wszyscy to widzieli, co do noclegu to fakt daliśmy dupy ale dlaczego??? TomasKING-założyciel wątku o spocie w koronowie, pomysłodawca wszystkiego zadeklarował się załatwić noclegi ale jak zauważyliście nie było go na spocie i tylko dlatego nie był zorganizowany nocleg bo ja nie znam koronowa na tyle dobrze zeby z pamięci wiedzieć gdzie można się wyspać. Do zawodów byłem przygotowany, niektórzy widzieli zapasówki w bagażniku, sznurek, butelki do slalomu itp ale na pasie nikt nie wspomniał że miały być jakiekolwiek zawody, usłyszałem tylko " to co? sypiemy nad to jezioro?" zostawię dla siebie kto to powiedział. Teraz według was to moja wina ze spot w koronowie nie był taki jak ustalenia ale co zrobić skoro nikt nie wspomniał słowem o zawodach gdy startowaliśmy nad jezioro... Co do spota u Stycha to nie chodzi mi tutaj o te 20zł które trzeba by przeznaczyć na nocleg tylko o to że nie chciałem jechać na spot po to by spać, niewiem poszedł bym nawet łowić ryby nad jezioro byle tylko nie spać, wiem że to głupie ale szkoda mi czasu na spanie. Jeżeli ktoś czuje się urażony z powodu tego co napisałem to przepraszam ale jestem jaki jestem, mówię co myślę.



co do ryb to trzeba wykupić pozwolenie, które kosztuje 110zł na rok

tak na serio może w Więcborku uda się zrobić jakieś konkurencję: sprawnościówka, plac manewrowy itd??? Tym razem będę na 100% i mogę pomóc w organizacji Mogę nawet skombinować jakieś symboliczne nagrody za free... więc warto pomyśleć

pozdro
  
 
No dobra, to na tyle, wielu napewno to ucieszy ale na spota do Stycha nie przyjadę, z jednej strony to poprostu nie chcę sluchać docinków na temat noclegu i wygadywania mi tego że spot w koronowie był inny niż ustalenia a z drugiej strony szykuje mi się wyjazd do Lipska(niemcy).

Sorry Stychu ale obiecuję że kiedyś na spocie wypijemy jeszcze nie jedno piwo
  
 
uspokoilo sie troche,nocleg wyjasniony.wiec moge zabrac glos:

bociansan: dasz rade teraz zrobic jakies pamiatkowe spotowe nalepy,proporczyki itp? co do konkursow, to nie wiem czy tam miejsce jest...STYHU wie najlepiej ale cos go dawno na forum nie bylo...
  
 
soooooooooorki problemiki były i temu mało aktywny byłem
ale od jutra pełną parą
głowicę robię w moim szerszeniu
  
 
Cytat:
Sorry Stychu ale obiecuję że kiedyś na spocie wypijemy jeszcze nie jedno piwo



a zemna juz nie wypijesz zbuju jeden !

pozdro z Londynu gigolo
  
 
Cytat:
2008-05-31 20:54:41, ArekCLX pisze:
No dobra, to na tyle, wielu napewno to ucieszy ale na spota do Stycha nie przyjadę, z jednej strony to poprostu nie chcę sluchać docinków na temat noclegu i wygadywania mi tego że spot w koronowie był inny niż ustalenia a z drugiej strony szykuje mi się wyjazd do Lipska(niemcy). Sorry Stychu ale obiecuję że kiedyś na spocie wypijemy jeszcze nie jedno piwo



Arku mnie to nie cieszy. Mam nadzieję, że to nie jedyny powód Twojego nie przybycia na spota, bo jak dla mnie jest dziecinny.
Nie ma co się obrażać.


Cytat:
2008-05-31 22:43:51, JarcioFordzik pisze:
uspokoilo sie troche,nocleg wyjasniony.wiec moge zabrac glos: bociansan: dasz rade teraz zrobic jakies pamiatkowe spotowe nalepy,proporczyki itp? co do konkursow, to nie wiem czy tam miejsce jest...STYHU wie najlepiej ale cos go dawno na forum nie bylo...



Załatwić mogę jakieś lepy spotowe, a nawet jakieś upominkowe nagrody jakby doszło do konkursów
Co do lep musiałbym wiedzieć ile osób by je chciało, bo nie chcę wtopić kasy, a później jej nie odzyskać.

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2008-06-02 09:45:48 ]