Więcbork-14-15 Czerwca - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdecydowanie po.
  
 
Cytat:
2008-05-05 22:22:40, siekier82 pisze:
Zdecydowanie po.



Siekier ja niechcę spotkać Cię przed wypłatą więc też jestem za terminem po wypłacie
  
 
buhahahaha
ja dostaję pierwszego
więc mi jest wszycho jedno byle nie po 20-ym bo data wysoka.
  
 
lepiej po 9-tym zeby kasa byla i najlepiej przed 20stym bo potem to juz wyplaty nie ma

styhu: jak tam noclegi?
  
 
mi pasuje każdy termin,byle niebyła to niedziela i żebym mógł tam wjechać moim esem


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-05-06 19:12:46 ]
  
 
Cytat:
lepiej po 9-tym zeby kasa byla i najlepiej przed 20stym bo potem to juz wyplaty nie ma


To może zróbmy po 9 i przed 10 bo 10 też juz kasy nie ma


[ wiadomość edytowana przez: siekier82 dnia 2008-05-08 16:09:22 ]
  
 
Cytat:
2008-05-06 17:45:54, siekier82 pisze:
To może zróbmy po 9 i przed 10 bo 10 też juz kasy nie ma Mariusz: Popraw proszę to MUGŁ na MÓGŁ bo razi w gały



dobrze mówisz jeden dzień po wypłacie praktycznie jej nie ma

p.s poprawione
  
 
muszę znac termin
wstępmie jest pole namiotowe albo domki
  
 
Co wy na termin 14-15Czerwca?
Przyznam sie bez bicia, mam wypłatę trzynastego


[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2008-05-09 10:44:45 ]
  
 
uhu
zastoje widzę w temacie
ustalać termin bo nici z noclegu
  
 
Cytat:
2008-05-07 15:53:51, ArekCLX pisze:
Co wy na termin 14-15Czerwca? Przyznam sie bez bicia, mam wypłatę trzynastego



mi pasuje ten termin
  
 
jestem za terminem Arka....proponuje tez rundke u Styha po miescie zrobic
  
 
Słuchajcie na poprzednim spocie gadałem ze styhem odnośnie domu wczasowego...no więc pisze teraz do Was Moi Drodzy...

jest pewien dom wczasowy, wolnostojący, 2 pietrowy we Więcborku nad samym jeziorkiem...właścicielem tegoż domu jest zakład pracy mojego ojca...mam kontakt z Panią która zajmuje się wynajmem i obstawianiem wczasów w tymże ośrodku, jeśli bylibyście chętni to mogę zacząć działać, styhu wie co to za miejscówa...

potrzebna mi tylko Wasza opinia i TERMIN spotu

Nic na 100% nie obiecuję bo sezon letni powoli się rozpoczyna! Jeśli padnie zgoda to wtedy pytam się o możliwość,kosztorys itd.
  
 
jestem za Karol,dzialaj...termin taki jak Arek podal...
  
 
A ja szczerze to nie widze problemu z dniem wyplaty, co to za roznica ? To tak jakbym dostawal wyplate 1 dnia miesiaca a rate kredytu mieszkaniowego mial splacic np 29. Z waszego punktu widzenia nie bylbym w stanie splacic raty bo to koniec miesiaca i jestem bez grosza. Musze poprostu po wyplacie odlozyc kase na rate i juz. Tak samo nie widze problemu w odlozeniu sobie w maju tych pieniedzy na spota i termin mozna ustalac nie dostosowujac go juz do nia wyplaty.
  
 
Różnica jest taka, że na spłate kredytu kase "trzeba" mieć, a na spot albo się ma albo nie
  
 
chłopaki skupcie się na spocie i organizacji a nie filozofii pieniądza
  
 
trance!
ty masz rację !
że ja na to nie wpadłem z tym domkiem
jak masz kontakt z babką to daj znać co i jak a ja jutro podjadę oblukać jak tam jest i czy tyle fur się pomieści.
czyli termin wstępnie przyklepany ?
  
 
aaaa widzisz ,no czekam na potwierdzenie terminu niech ktoś się jeszcze wypowie i zacznę wtedy działać

furki się tam zmieszczą mimo,że parkingu jakiegoś tam nie ma ale miejsca pod domem na trawce jest ok

[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2008-05-09 22:55:24 ]
  
 
To jeżeli moja wypowiedź ma przeważyć szalę terminu to potwierdzam. Mo także pasuje 14-15 czerwca.