Więcbork-14-15 Czerwca - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to ja stawiam na 14-15
trance jutro jedę tam zobaczyć z ciekawości
  
 
Widzę żę przychyliliście się do terminu 14-15 Czerwca
Dzięki Wam za to wielkie!!!
Resztę organizacji zostawiam juz innym bo znów wyjdzie tak jak ostatnio : Dupa! i mi to nie robi czy mam spac w samochodzie, w domku czy u kogoś w bagażniku, ważne zeby ktoś został na noc
Pozdro
  
 
dobra termin mamy
więc proponuję się określać powoli odnośnie noclegu
namioty to luz, ale z domkami czy pokojami może być problem bo sezon się zacznyna.
więc do dzieła:
1. ja ( styhu ) - NOCUJĘ namiot
2.
  
 
Pozwoliłem sobie na zmianę tematu
co do ustaleń to :
1. ja ( styhu ) - NOCUJĘ namiot
2. ArekCLX + panna NOCUJE - namiot

  
 
1. ja ( styhu ) - NOCUJĘ namiot
2. ArekCLX + panna NOCUJE - namiot
3. Jarcio - NOCUJE - namiotu nie mam,moge nocowac w pokoju lub w domku albo na trawie,jak dobrze sie zaprawie
  
 
tej no nie róbcie jaj...to mam się pytać o ten dom czy nie??? Zaraz bedzie ze jedni śpią w namiotach inni w pontonie na jeziorze, no bez kitu...sknery z Was jak nie wiem...chyba lepiej sie wyspac w koju niz na ziemii po upojnej nocy nie??

Ale jak chcecie...wyjasnijcie mi tylko sprawe z noclegiem bo dzisiaj rozmawialem i mam podac date i ile osob, wiec sie zastanówcie, bo raz bylo mówione ze mam sie pytać a teraz jakies namioty...a ja z siebie głupka robić nie chcę... to tyle na razie

1. ja ( styhu ) - NOCUJĘ namiot
2. ArekCLX + panna NOCUJE - namiot
3. Jarcio - NOCUJE - domek
4. trance - NOCUJE - domek
  
 
Cytat:
2008-05-14 00:49:32, trance pisze:
tej no nie róbcie jaj...to mam się pytać o ten dom czy nie??? Zaraz bedzie ze jedni śpią w namiotach inni w pontonie na jeziorze, no bez kitu...sknery z Was jak nie wiem...chyba lepiej sie wyspac w koju niz na ziemii po upojnej nocy nie?? Ale jak chcecie...wyjasnijcie mi tylko sprawe z noclegiem bo dzisiaj rozmawialem i mam podac date i ile osob, wiec sie zastanówcie, bo raz bylo mówione ze mam sie pytać a teraz jakies namioty...a ja z siebie głupka robić nie chcę... to tyle na razie 1. ja ( styhu ) - NOCUJĘ namiot 2. ArekCLX + panna NOCUJE - namiot 3. Jarcio - NOCUJE - domek 4. trance - NOCUJE - domek




trance orientujesz się może co do cen za nocleg (pokój/domek 2 osobowy), bo ja z chęcią bym skorzystał, ale nie wiem jak z kasą będzie.

pozdro
bociansan
  
 
To jest właśnie główny problem. Jak mozna sie deklarować co do noclegu skoro nie znamy cen?
Trance: termin juz znasz.. teraz się tylko dowiedz ile będzie kosztował nocleg okolo 10 osób.
  
 
dla dobrej imprezki cena noclegu czy to bedzie 20 czy 30zl nie ma raczej znaczenia...

Trance dowiedz sie co domku a Styhu co do pokoi 2-osobowych i zacznijmy dzialac
  
 
Cytat:
2008-05-14 10:17:04, siekier82 pisze:
To jest właśnie główny problem. Jak mozna sie deklarować co do noclegu skoro nie znamy cen? Trance: termin juz znasz.. teraz się tylko dowiedz ile będzie kosztował nocleg okolo 10 osób.



A czy jakąś umowę podpisujesz,że to zobowiązujące? Mi chodzi tylko o to,że było mówione o noclegu pod dachem a tu nagle jakies namioty :/

Do końca tygodnia bede wiedział co i jak...

Bociansan, mamy możliwość wynając cały dom na 1-2 dni i w zwiazku z tym bede dzialal w tym temacie i ustalał ceny...

Czyli termin 14-15 czerwca na 10 osób takie dane podam
  
 
No bez jaj... chlopaki kurde czemu wy tu znow zadyme robicie o nocleg? Chcecie spota czy masowo się przespac? bez obrazy ale na spota jedzie się po to aby sie bawić, pogadac, wypic piwo, posmiac sie itp a nie spac!

Nawet jeżeli komuś zmarznie dupa pod namiotem to zostaną po tym miłe wspomnienia. Zabawa może być naprawdę fajna pod warunkiem ze spot u Stycha nie skończy się tak jak spot w koronowie gdzie zostałem tylko ja i moja załoga. Nikt nie chciał zostac, a osoby które najgłośniej krzyczały NOCUJĘ zawinęły się pierwsze. Zastanówcie się czy wogóle warto organizować nocleg bo jeżeli chodzi o mnie i znów mam zostać sam to wyśpię się w samochodzie
To na tyle - POZDRO
  
 
dlatego organizuje się nocleg, bo jak bedzie rezerwacja to nikt sie du*** nie wypnie...chyba logiczne nie?

A tak naprawde to powoli zaczyna mnie to denerwować i chwila moment ale sory nic nie bede załatwiał
  
 
dobra Karol daj sobie spokoj,bo widac ze ludzie sa nie powazni i mi na chwile obecna sie odechcialo tego noclegu...zrobimy sobie kiedys indziej wypad w takiej powaznje ekipie z powaznym noclegiem...bo pod namiotem albo w samochodzie to ja moglem spac jak mialem 15latek...zrobmy zwykly spocik,spotkanko u styha i koniec...
  
 
Ja mam inny pomysł...styhu Ty jesteś organizatorem i Ty tu rządzisz...ja jak już zacząłem to się zapytam i dokończe sprawę...

wiec bez żadnych motanin, kto bedzie chciał niech nawet poźniej z pyskiem w trawie śpi albo u gospodarza w oborze, jego wola...ja się pytam, hasło bedzie rzucone i większość zadecyduje, pojedyncze przypadki anomalii w postaci wojowniczego sprzeciwu bedą ignorowane
  
 
trance
dzięki za pomoc będę wdzięczny bo okolica jest piękna
  
 
dziś się dowiedziałem, koszt noclegu to 20zł/osoba...nocleg jest w tym miejscu, pokoje są bodajże 3,5 osobowe, kto się pisze na nocleg niech się wpisze na listę, zgodnie ze wzorem:

1.nick - nocleg

Nie ma pisania, typu nocuje w namiocie, nocuje w rowie itp. bo to mnie nie interesuje, niech w takim razie zachowa to dla siebie mi chodzi o konkretną liczbę osób dla której mam zarezerwować nocleg, reszta niech radzi sobie sama

1.trance - nocleg
2.jarciofordzik - nocleg


[ wiadomość edytowana przez: trance dnia 2008-05-15 19:06:03 ]
  
 
1.trance - nocleg
2.jarciofordzik - nocleg
3. styhu - nocleg
4.


dzięki trance
  
 
ja zgodnie z "regulaminem" nie wpisze się na liste,bo raczej będe tylko 1 dzień,chyba że coś się zmieni
mam nadzieje że impra będzie tak samo udana jak nad zalewem koronowskim
  
 
Ja także zrezygnuje z wpisania się na listę gdyż muszę uzgodnic to z moją drugą połówką. Z resztą Arek jak i ja chcielibyśmy przyjechać ze swoimi kobietami i trudno to będzie pogodzić z noclegiem w pokoju 3 osobowym.
  
 
siekier: ja bym dedukowal taka kwestie ze: skoro za pokoj 3 osobowy trzeba zaplacic 60zl (20zl/osoba) to moze wziasc ze swoja polowka pokoj dla siebie i zaplacic 30zl/osoba i pokoj jest wasz,hehe...zrobmy fajny spocik z noclegami i pijanstwem
RavenMOH?Bociansan?Maclean?Pavulon? co z wami?