Filmik z fiacikiem - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na AZT srednio poszlo . po pierwsze balem sie isc ogniem na owalach, jednak nie jestem do takiej trasy przyzwyczajony i po prostu jechalem tam za wolno. Druga sprawa ze szykany troche byly za ciasne na fiaciora ale najwiekszy problem byl z pompami paliwa. Obie mi sie zacieły podczas pierwszej proby i dostalem taryfe za nieukonczony przejazd. Okazalo sie ze jakis syf w paliwie zablokowal obie pompy paliwa i pomoglo dopiero odwrocenie biegunów i wyplucie tego dziadostwa spowrotem do baku. Potem juz do konca zawodow mialem problemy z przerywajacym autem co widac np na tym
filmiku

Dzis zalozylem po jednym filtrze paliwa przed kazda pompa i poki co auto dziala, zreszta problem sie juz nie powtorzyl jak jezdzilem autem nastepnego dnia po zawodach.Wymienilem tez filtr na zasilaniu. Mam nadzieje ze to rozwiaze problem.
  
 
Dzisiejszy kręcioł w Rydułtowach, kolejny bezstresowy i bezawaryjny(moze poza przepalona zarowka w przedniej lampie) kręcioł zaliczony. Udalo sie wyjechać nawet dzbanek za 2 miejsce w klasie ale niestety bylo za mokro zeby powalczyc, co dodalem gazu to auto mieliło kołami.
Tu jest filmik
  
 
dobrze dobrze ...:]
  
 
Maly update
Jak tylko pada snieg to upalam fiaciora nocami po opuszczonych drogach, auto oczywiscie juz dawno nie pamieta co to jest awaria, stoi pod chmurka caly czas i czeka tylko na opady sniegu. Upalanie jest konkretne, wszystko leci sie bokami. Mialem komplet kolcowanych opon ale niestety powyrywalem kolce z tylnej osi po pierwszej przejazdzce

Wczoraj mialem przyjemnosc sprawdzic przyspieszenie fiata z BMW M3 e36. wynik- bmw bylo szybsze ale do konca 4 biegu(okolo 170-175kmh) fiat przyspieszal duzo lepiej niestety pozniej juz dzialaja prawa oporu aerodynamicznego i cegłą nie da sie pogonic mocniejszego o prawie 100KM auta ale mimo wszystko koles sie mocno zdziwil
  
 
Szkoda,że dzisiaj nie miałem okazji zobaczyć Fiacika w akcji chociaż z drugiej strony poczekam na krótki dyfer w 131
  
 
Pare nowych fotek. Dumalem troche poloski bo urwalem pare kompletow z VW wiec teraz zwrotnice i poloski sa z themy.
Tek to wyglada.

















  
 
Ty to kozak jestes jednak
Mogl bys zdradzic jakiej srednicy i z jakiej stali sa rury na tym wahaczu dolnym? Wywalam resory w kancie i zastanawiam sie czego uzyc. Gdzie kupujesz uniballe?
  
 
Tomek,z czego obecnie masz dyfer?Zrobiłeś widzę ten projekt,który polecałeś mi do poldka W niedziele chętnie przyglądnę się temu rozwiązaniu.
A tak wogóle to gratuluję samozaparcia i świetnego wykonania!Widać,że grubo idziesz z tematem.


[ wiadomość edytowana przez: HEMIGTX dnia 2009-11-27 18:47:41 ]
  
 
Dyfer jest z poldka, teraz jest 5,37 zalozone. Ten zawias to tylko lekka modyfikacja tego co juz bylo zalozone jakis czas temu, musialem zrobic nowe wahacze bo zalozylem poloski i zwrotnice z lancii themy.
  
 
intrygujący jest ten dyfer z poldka , dało by radę tak czysto edukacyjnie o jakieś wyjaśnienie i kilka fotek ?
  
 
Napisze to tutaj: 131 Walezego ZAPIE**LA i widać,że skręca tak jakby chciał tego kierowca
  
 
Wszystko super, ale czemu to podwozie takie zgnite ? Bo o ile dobrze widzę to już trochę ruda wyłazi. A co do reszty to już od dawna wiesz, że jestem Twoim ogromnym fanem
  
 
dzieki za opowiedz na pytania;p
  
 
nadwozie nie jest zgnite ale sa naloty rdzy po ostatniej zimie bo niezle sypali sola. to sa takie "zacieki" rdzawe z miejsc uszkodzenia baranka. w przyszlym roku auto bedzie piaskowane i na nowo malowane wiec sie tego pozbede.
Co do dyfra to gdzies dawalem chyba fotki tego wynalazku a jak nie to jakos to wydumam bo tu nie ma jak zamieszczac fotek. Dyfer to tylko grucha z poloneza ze szpera i krotkim przelozeniem, reszta lacznie z poloskami i mcpersonami to juz moja wydumka.
  
 
upalanko zimowe
  
 
A Ty dalej bez lewego tylniego swiatła
  
 
serio? Nie zauwazylem, sprawdze przed nastepnym upalaniem
  
 
On Board był by lepszy no i więcej przejazdów by ukazało szybkość jazdy na śniegu
  
 
Tam bylo kupe lodu, nie dalo sie szybko pojechac ale moze dzis nagram jakis nocny przelot
  
 
no ładnie kreci sie ten silnikczek...

mozesz wrzucic fotki jak masz urzadzony srodek tej rajdowki. bo probowałem wejsc na twoja strone www.cecot.pl ale nie działa.....