Filmik z fiacikiem - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a co się stało z poprzednim silnikiem , kto to kupił ? ( o ile to nie tajemnica )
  
 
Znajomemu do Nowej Zelandii go sprzedalem.
  
 
Cytat:
2008-07-23 10:57:11, Walezy pisze:
Znajomemu do Nowej Zelandii go sprzedalem.



Powaznie ?

Oplacal sie shipping ?
  
 
Jak najbardziej powaznie. Akurat dostarczylem silnik tylko do UK bo koles tam to laduje na kontener i przewozi to do nowej zelandii razem z innymi gratami.
  
 
pare fotek z dumania. Kabelkologia jest wlasnie dumana bo nie podoba mi sie eksplozja pod deska. mam nadzieje ze jutro to opanuje i bedzie ladna wiązka baz zbednych kabli. Tunel dokoncze po wyjeciu silnika bo tak bedzie po prostu latwiej.













  
 
nie widac pozostąłych zdjęć tylko drugie od gory
  
 
ja widzę wszystkie
  
 
Tomku powiem Ci ze grubo :]
  
 
projekt rewelacja ,ale faktycznie u mnie tez tylko drugie od gory sie wyswietla pzdr
  
 
U mnie jest ok.
  
 
nawet sporo miejsca zostało jeszcze w komorze silnika u mnie wszystkie fotki działają A chłodnica będzie z... ???
  
 
nie wiem z czego chlodnica ale poki co pasuje spokojnie z poldka. tylko ze ma wyjscia po przekatnej a idealnie by bylo jakbym dal cos co ma wyjscia od strony kierowcy. Nad tym bede dumal jak prace beda juz tak zaawansowane. Poki co moze jutro zamowie odpowiedni wal napedowy a dzis dalej dumam elektryke.
  
 
Elektryka z samochodu zostala opanowana po 3 popoludniach dumania. tu sa efekty


Teraz moge sie zajac dalszym dumaniem tunelu i potem podpięciem wiązki z silnika.
  
 
Dumania dalej trwają. mialem mala przerwe z racji braku czasu/ lenistwa(niepotrzebne skreślić).
Zdumałem mocowanie pompy wspomagania z opla astry- ma taka bieżnie na pasek jak honda.
Tunel tez juz jest gotowy- oprócz części do której mocuje sie nagrzewnice bo tam musze cos wydumac zeby jakakolwiek dala sie zamontować.








  
 
widze,że masz duuużo grzebania,projekt konkretnie wykonany będzie ja myślę
  
 
Wiazka na silniku juz jest lekko przerobiona i wsadzam go jutro. Moze uda sie odpalic jak tylko wydumam podlaczenie immobilizera(mam kluczyk i stacyjke wiec poradze chyba sobie).
  
 
Silnik wsadzony, wspomaganie podlaczone- o dziwo udalo sie przypasowac przewody z fiatowskiej wspomki.

Podpinanie elektryki to juz robota na przyszly tydzien. Potem wystarczy tylko podpiac chlodzenie i przejazdzka testowa bedzie mozliwa










[ wiadomość edytowana przez: Walezy dnia 2008-08-10 10:27:23 ]
  
 
czekam na jakiś filmik z odpalania i testów jak to sie odpycha Tylko czy teraz to jest Fiat czy Honda
  
 
dzis podpialem chlodnice i zaczalem dumac z elektryka(immobilizer i inne pierdy).





  
 
Silnik chodzi, w koncu odpalil teraz zrobic trzeba wydech i mozna upalić dziada