Filmik z fiacikiem - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a co się stało z poprzednim silnikiem , kto to kupił ? ( o ile to nie tajemnica )
  
 
Znajomemu do Nowej Zelandii go sprzedalem.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Cytat:
2008-07-23 10:57:11, Walezy pisze:
Znajomemu do Nowej Zelandii go sprzedalem.



Powaznie ?

Oplacal sie shipping ?
  
 
Jak najbardziej powaznie. Akurat dostarczylem silnik tylko do UK bo koles tam to laduje na kontener i przewozi to do nowej zelandii razem z innymi gratami.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
pare fotek z dumania. Kabelkologia jest wlasnie dumana bo nie podoba mi sie eksplozja pod deska. mam nadzieje ze jutro to opanuje i bedzie ladna wiązka baz zbednych kabli. Tunel dokoncze po wyjeciu silnika bo tak bedzie po prostu latwiej.















-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
nie widac pozostąłych zdjęć tylko drugie od gory
  
 
ja widzę wszystkie
  
 
Tomku powiem Ci ze grubo :]
  
 
projekt rewelacja ,ale faktycznie u mnie tez tylko drugie od gory sie wyswietla pzdr
  
 
U mnie jest ok.
  
 
nawet sporo miejsca zostało jeszcze w komorze silnika u mnie wszystkie fotki działają A chłodnica będzie z... ???
  
 
nie wiem z czego chlodnica ale poki co pasuje spokojnie z poldka. tylko ze ma wyjscia po przekatnej a idealnie by bylo jakbym dal cos co ma wyjscia od strony kierowcy. Nad tym bede dumal jak prace beda juz tak zaawansowane. Poki co moze jutro zamowie odpowiedni wal napedowy a dzis dalej dumam elektryke.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Elektryka z samochodu zostala opanowana po 3 popoludniach dumania. tu sa efekty


Teraz moge sie zajac dalszym dumaniem tunelu i potem podpięciem wiązki z silnika.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Dumania dalej trwają. mialem mala przerwe z racji braku czasu/ lenistwa(niepotrzebne skreślić).
Zdumałem mocowanie pompy wspomagania z opla astry- ma taka bieżnie na pasek jak honda.
Tunel tez juz jest gotowy- oprócz części do której mocuje sie nagrzewnice bo tam musze cos wydumac zeby jakakolwiek dala sie zamontować.










-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
widze,że masz duuużo grzebania,projekt konkretnie wykonany będzie ja myślę
  
 
Wiazka na silniku juz jest lekko przerobiona i wsadzam go jutro. Moze uda sie odpalic jak tylko wydumam podlaczenie immobilizera(mam kluczyk i stacyjke wiec poradze chyba sobie).

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Silnik wsadzony, wspomaganie podlaczone- o dziwo udalo sie przypasowac przewody z fiatowskiej wspomki.

Podpinanie elektryki to juz robota na przyszly tydzien. Potem wystarczy tylko podpiac chlodzenie i przejazdzka testowa bedzie mozliwa










[ wiadomość edytowana przez: Walezy dnia 2008-08-10 10:27:23 ]
  
 
czekam na jakiś filmik z odpalania i testów jak to sie odpycha Tylko czy teraz to jest Fiat czy Honda
  
 
dzis podpialem chlodnice i zaczalem dumac z elektryka(immobilizer i inne pierdy).







-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Silnik chodzi, w koncu odpalil teraz zrobic trzeba wydech i mozna upalić dziada

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)