[cashy] Keszó kabrijo "...a ja taki nie uczesany..." ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Troche wolnego czasu mam wiec przyszła pora na zaprezentowanie mojego nowego sprzeciora Spróbuje opisywac tutaj wszystkie sprawy z nim zwiazane

Na poczatek obiecana mała fotorelacja z wyprawy przez cała Polande po niebieskiego


W piatek po pracy, szybciorem sie spakowac i biegiem na dworzec. Szybko sie pozegnać i do pociagu RedDragon z racji ze miał jako bagaz tylko "apteczke" pobiegl pierwszy zajac miejscówki do Warszawki


No i w droge do Warszawy. Skład eskapady: RedDragon i cashy


"wschodni" przywitał nas bardzo ciepło


Mielismy 2h czasu do pociagu na Wrocław, wiec troche sie poszwedalismy i wciagnelismy "swierzego" schaoszczaka

...namiary na skup złomu w razie czego

Noo i w koncu w pociagu do WRC. Chłopaki z Podlasia potrafia sobie radzic, wiec cała droge (nie liczac paru minut po Czestochowie) podrózowalismy w komfortowym dwu osobowym przedziale


Droga troszke sie dłuzyła, z racji odległosci, ale w koncu z opoznieniem dotarlismy do Wrocławia, akurat na pociag do Legnicy.


W Legnicy mielismy jeszcze przesiadke do Zagania, ale zalatwilismy sobie lepszy transport niz pociag. Na znajomym mi dworcu w Legnicy czekał na nas MacFly i jego przecinak


Z racji wczesno-porannej pory, spacerkiem przez park na kawke i kanapke do MacFlyDonalda


...my to kurcze wszedzie "ziomali" spotkamy


Pozniej juz tylko wizyta w rodzinnych stronach Muchozola czyli w Żarach i do Żagania



A oto własciwa prezentacja nowego Keszó Kabrijo 1,8 16V 115 KM 96r. reszte widać na zdjeciach



[ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2009-07-04 03:39:15 ]
  
 
no keszó ładnie ładnie
  
 
Co by tu napisać o tym niebieskim Cabrio dla mnie auto rewelka, o niebo lepszym stanie i wyglądzie niż mój bordowy I tylko mogę pogratulować wyboru auta I niech służy dobrze

A fotorelacja świetna


[ wiadomość edytowana przez: MacFly dnia 2008-05-02 14:03:46 ]
  
 
Prawie jak mój,ale mój jest ładniejszy, kolorek ładny z jednym wyjątkiem....musi być żółty
  
 
eee tam kleszczu, ja do niedawna twierdzilem ze "musi byc czarny"

Zapomnialem napisac podziekowania dla MacFly'a i RedDragona za ogromna pomoc Dzieki chłopacy
  
 
a czemu ta maska tak odstaje od blotnika lewego??
  
 
Taką prędkość uzyskał że maska sie zaczęła zwijać.
A pewnie zaraz napisze że nie bity i jeżdżony przez kobietę albo na czołowe z muchą jakąś większą i trochę sie złożyła.
  
 
Cytat:
2008-05-02 15:24:18, pytlar pisze:
a czemu ta maska tak odstaje od blotnika lewego??



od błotnika nie odstaje, tylko troszke poszła do góry po małym pocałunku
  
 
ladniutki widze ze zawiecha cos nizsza, no i windshout wraz z pokrowcem na daszek already na autku, pozazdroscic tylko

ps. nie boisz sie o temperature tapicerki przy otwartym daszku i pelnym sloncu?


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2008-05-02 15:34:57 ]
  
 
Cytat:
2008-05-02 15:33:58, zenq pisze:
ladniutki widze ze zawiecha cos nizsza, no i windshout wraz z pokrowcem na daszek already na autku, pozazdroscic tylko ps. nie boisz sie o temperature tapicerki przy otwartym daszku i pelnym sloncu? [ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2008-05-02 15:34:57 ]



Bałem sie... do pierwszej próby na słoncu cały dzien.

Byłem miło zaskoczony... skóra atetmiczna
  
 
a już myslałem że będą sadzone jajka
  
 
no no keszó wreszcie się pochwaliłeś

autko widziałam już wcześniej i nadal mi się podoba
  
 
ładne auto z idealnym silniczkiem, ostatnio znajomy wyrwał MKVII cabrio (czerwone) za 4800 z tym że 1.6 ...

sam chętnie bym przygarnął bezdasznika w MKVII

oby się dobrze sprawowało
  
 
ładne cabrio, jedyne co bym zmienił to te brzydkie cossilooki na oryginały

p.s. mam jeszcze na sprzedaż
  
 
Cytat:
2008-05-04 19:17:45, mss pisze:
ładne cabrio, jedyne co bym zmienił to te brzydkie cossilooki na oryginały p.s. mam jeszcze na sprzedaż



Mi sie podoba i nie tylko mi Dizeki za miłe komentarze, zwłaszcza dla kleszcza Cossie look robia według mnie wrażenie wiekszych. PO za tym i tak juz te troche przycieraja ranty błotnika pomimo ze jest troszke zagiety.

Narazie jedyna zmiana w aucie to nowa gałka zmiany biegów Koliła mnie w oczy wiec poszła won. Zastapila ja klasyczna kula ebonitowa wprost z wiekowej złomowanej suwnicy Musze ja tylko wypolerowac i bedzie idealnie

W tym miesiacu planuje sporo przy nim zrobic.
Na poczatek poduszka pod silnikiem, linka gazu i kłopoty z obrotami. Pozniej standardowe: filtry, olej, swiece, przewody, hamulce ... eee no i rejestracja
  
 
nie ma do czego sie doczepic,ladne autko w moim ulubionym kolorze...co ma na wyposazeniu?jaki przebieg silnika realny? i ile dales (jesli nie tajemnica oczywiscie)
  
 
Cytat:
2008-05-09 16:43:55, JarcioFordzik pisze:
nie ma do czego sie doczepic,ladne autko w moim ulubionym kolorze...co ma na wyposazeniu?jaki przebieg silnika realny? i ile dales (jesli nie tajemnica oczywiscie)


Doczepic sie zawsze cos bedzie Połamany zderzak z tylu, rdza na klapie, jakies małe ubytki w lakierze. Ale ogólnie to jestem bardzo zadowolony
w wyposarzeniu: pełna elektryka bez el. foteli (niestety pompa dachu zniknela w tajemniczych okolicznosciach), cale wnetrze skóra. Aaa i nie dałem ani razu Jak ktos widział na otomoto aukcje to powiem tylko ze sporo zbilem z ceny wywolawczej
  
 
Cytat:
2008-05-10 02:55:53, cashy pisze:
Doczepic sie zawsze cos bedzie ..... Jak ktos widział na otomoto aukcje to powiem tylko ze sporo zbilem z ceny wywolawczej

Też bym spuścił z ceny jak by mi olej żarł i blacha była z Płońska
  
 
Cytat:
2008-05-10 06:43:40, Kleszczak pisze:
Też bym spuścił z ceny jak by mi olej żarł i blacha była z Płońska



cabrio nie robili w Płońsku chyba
  
 
Kleszczu ma chyba jakies żółte komplexy

Cabrio nie byly robione w Polsce, tylko i wylacznie fabryka karmana zajmowała sie produkcja tego nadwozia

Wczoraj w nocy ujawnił swoja dusze i postanowił sobie nie zapalic. Chwilke go pochełtałem i intuicja mi podpowiedziała zeby nie krecic go za długo i poczekac az mu przejdzie. Wysiadłem, zamknalemi i cos mnie tknelo ze to moze immobilaizer. ...a jak, otwieram, wsiadam, krece, załapuje, ale jak zwykle pieknie odpala dopiero po drugim przekreceniu kluczyka

Czy moje podejrzenia padajace na moblajzer sa własciwe ? No juz nie mówie o tym ze obowiazkowo trzeba na dniach zrobic bierzace wymiany expoatacyjne co pisałem nizej (swiece, przewody, filtry)

[ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2008-05-10 13:56:45 ]