[cashy] Keszó kabrijo "...a ja taki nie uczesany..." ;) - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-06-28 22:46:46, VinCe pisze:
www.pecar.friko.pl tutaj mozesz smiało oddać FK do regeneracji. firma z katowic.



no właśnie o to mi chodziło
  
 
Miałem troche watpliwosci co do regeneracji. Watpliwosci prysły w dobie kryzysu i z powodu anoreksji portfela _Maly_ juz podrzucal mi link do stronki tej firmy. Zaraz nasmaruje maila zeby mi jakis kosztorys przedstawili Dzieki chłopacy
  
 
Ale mi sie model trafił dzisiaj...








  
 
Troszkę wysoki ten model Mustang eh... marzenie
A es wiele mu nie ustępuje
  
 
Panie... zrób coś z tą maską !
  
 
Mustang piekny. Z podniecenia to nawet nie zrobilem zdjec wnetrza, ale robiony był na pełen oryginał, z reszta żółte tablice o tym świadcza. Fajne ma radyjko wewnatrz. Wyglada jak nówka w stylu tamtych lat (pokretła, wypstrykujace przyciski i przesuwna podziałka). Do momentu wlaczenia Wszystko sie podswietla, wyswietlacz, wodotryski i łempe tszy

Łukciu, co do maski, to idzie won. Jest wygieta i to wiadomo od samego poczatku. Ale narazie nic z tym nie robie, bo i tak za ładnie wyglada Do wymiany mam przednia maske, tylnia klape i zderzak, wiec troche tego jest. Za jakis czas, jak sie czasy uspokoja $$$$$

Mustang stoi jak terenówa, ale w niczym to nie przeszkadza, poprostu tak bylo i naprawde pasuje to do niego. Piekna bestia z niego, no i ta renowacja. Nawet zawieszki na silniku ma oryginalne jak w tamtych czasach. Wszystko zrobione na idealną nówke. W USA za odpowiednia kase mozna dostac do niego wszystko nowe. Boje sie pomyslec ile jest wart
  
 
mustang bajka...choc szkoda ze nie fastback

jaki tam jest silnik?
  
 


Własciciel szybko sie usmarował, wiec nie było z kim gadac. Zanim sie nie napił to nie mogłem sie Mustanga napatrzec i zadne madre pytanie nie przychodziło mi do głowy. Silnik 4,7 l. ...kurde i zdjecia komory tez nie zrobilem ;/ Wierzcie mi na słowo, ideał, wszystko czysciutkie, błyszczace, jakby dopiero co z fabryki wyjechał
  
 
Cytat:
2009-07-04 12:08:35, boru pisze:
mustang bajka...choc szkoda ze nie fastback jaki tam jest silnik?



szkoda, ze nie cabrio
  
 
Korzystniejsze zdjecia z Okuninki




Spotkanie z dopieszczonym wypolerowańcem Luksasa, troche nadszarpneło moje ego Wktótce kilka zmian we wnatrz (powrót nawiewów i wsztstkich plastików), kilka nowych ciekawych przycisków. Do grilla sie zabrac nie moge, narazie wyczaruje skadś taki jaki mialem na poczatku plasterek miodu
  
 
Okey okey... ja powoli zwalniam i zaczynam oddawać długi za wszystko, także daje Ci fory bo u mnie w najbliższym czasie nic nowego się nie pojawi. Ale musisz być grzeczny bo mam tajne foty


Aaa no i pamiętaj o naszej umowie
  
 
Spoko Maroko. Pamietam
  
 


Tymczasowo instaluje to co było na poczatku, co gryzie wszystkich w oczy... mój faworyt, "plaster miodu" Moze z grillem nie bedzie juz taki "złomek"
  
 
Cytat:
2009-07-29 20:05:13, cashy pisze:
Tymczasowo instaluje to co było na poczatku, co gryzie wszystkich w oczy... mój faworyt, "plaster miodu" Moze z grillem nie bedzie juz taki "złomek"



powiem ze o wiele lepiej.
  
 
Fajne te wasze braciaki
  
 
A mi sie wydaje ze gorzej dlatego to tylko przejsciowe stadium
  
 
tez mi sie tak wydaje... moim skromnym zdaniem fajnie wygladal bez grilla...
  
 
Cytat:
2009-07-29 23:57:31, jocker9003 pisze:
tez mi sie tak wydaje... moim skromnym zdaniem fajnie wygladal bez grilla...



Dzieki W koncu graja moją melodie Jak pisalem wczesniej, to tylko stadium przejsciowe. Pewne osoby wiedza co bedzie, dociekliwi sie doszukaja ...ja bym sie doszukał
  
 
Cytat:
2009-07-30 00:05:40, cashy pisze:
Dzieki W koncu graja moją melodie Jak pisalem wczesniej, to tylko stadium przejsciowe. Pewne osoby wiedza co bedzie, dociekliwi sie doszukaja ...ja bym sie doszukał



przeklepiemy go na mk5
  
 
Cytat:
2009-07-29 23:57:31, jocker9003 pisze:
tez mi sie tak wydaje... moim skromnym zdaniem fajnie wygladal bez grilla...



To weź od razu np. błotniki wywal , Łukasz zostaw ten grill i nie kombinuj żadnej samoróbki to wiocha będzie