[cashy] Keszó kabrijo "...a ja taki nie uczesany..." ;) - Strona 16

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z grillem wygląda teraz dużo fajniej
  
 
nie znacie sie Dareeeek, pomocy !
  
 
Chyba jednak lepiej z niż bez Taka mała sugestia
  
 
Plan na dzisiaj był ambitny. Wykroic katalizator i wypruć jeszcze pare rzeczy ze środka

Skonczyło sie na tym ze u RedDragona był zajety garaz i tylko patenciarsko rozciagalismy błotniki w noweym nabytku kumpla Miśka. aaa, nie daruje i napisze, RedDragon zafundował mi piekny odprysk i wgniotke na błotniku, bo żałował mi Plaka...

Z popełnionych ostatnio rzeczy...

  
 
Ładnie sie swieca
  
 
Szczerze powiedziawszy, ostatnie moje mody mi sie w ogóle nie podobaja

Ani powracajacy grill, ani w koncu (za trzecim razem) udanie pomalowane lampy. Puki co... w przyszłym tygodniu, wyciągam grill i zakładam zwykłe lampy...

...no nie podoba mi sie teraz
  
 
Przyjedz do mnie ja Ci szybko tego kata wyskrobie
  
 
cashy zakladaj lampki na auto i pokazuj efekt, teraz bardzo ladnie wygladaja
  
 
Lampki prezentują się znakomicie
Ale pomyśl o przeciągnięciu przeciwmgielnych
  
 
No nie podoba mi sie

Niby wszystko ok, ale cos z przeciwmgilenymi mi nie pasuje Za mało czerwonego na dole, przebija pomarańcz Połamanego zderzaka i koleżanki Ryszardy prosze nie komentować W przyszłym tygodniu bedzie znowu darcie, tym razem tylko halo

  
 
cashy czy mi sie zdaje czy ci ruda na masce wyszła tylnej?? i zderzak pękł ? ale swiatełka fajniuśne
  
 
Jak dla mnie nic fajnego w tych lampach nie ma...
  
 
Ruda zajada mi powaznie tylnią klape Wiec w nieokreślonej przyszłosci idzie do wymiany, bo raczej ratunku dla niej nie ma Zderzak sam nie pekł, tylko został połamany A dokładniej rzecz biorąc to jest kompletnie zgruchotany

Efekt tylnich swiateł na zdjeciach wyglada tak sobie... na zywo odrobine lepiej, ale i tak jestem niezadowolony. Niestety teraz auto musi poczekac, chce powychodzic w najblizszym czasie z długów. A przy okrojonej wypłacie jest to bardzo mozolne Narazie prace niskobudżetowe, cabs wymaga zainwestowania tak na oko... 5 tys zeby zrobic z nim porzadek na tip top, a na to narazie mnie kompletnie nie stac, chyba ze rzuce studia

[ wiadomość edytowana przez: cashy dnia 2009-08-08 12:05:18 ]
  
 
rzucaj studia... po co...?hehe cabs ci odplaci pieknym wygladem a studia czym??

oczywiscie zartowalem.. studiuj dalej studia najwazniejsze..
  
 
cashy zmyj to z tych lamp, nie wyglada za dobrze
  
 
_Mały_... w ogóle to nie wyglada Ale nie chce mi sie teraz juz nic z tym robic. Zostaje tak jak jest, bo mam zupełnie inna wizje, która rodziła sie juz dawno, a wraz z postepem korozji na klapie staje sie coraz bardziej realistyczna Światła w klapie mi nie pasuja, w ogóle tyłek mk7 mi sie nie podoba Jak to u mnie zwykle jest, narazie musze długo podumać, pomierzyc, sprawdzic czy mój pomysł da sie wykonać zeby to miało rece i nogi.

Czyli na nastepne lato moze sie cos ruszy