Z kąd mi cieknie i co do wymiany--foto

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie. Co do wymiany, będę wymieniał przegub zewnętrzny od kierowcy więc przy okazji by i to coś wymienił. Jakaś uszczelka.
I może mi ktoś napisze od czego sie zabrać żeby to wymienić.

  
 
Stawiałbym na uszczelniacz (oring)
  
 
simering w skrzyni wchodzi w niego przegób wewnętrzny ,aby go wymienić trzeba wyjąć półoskę ,sprawdż czy nie masz luzu poprzecznego w tym miejscu jeżeli półoś lata góra-dól to szkoda pracy
  
 
a jak lata?
  
 
Hehe! U mnie lata jak cholera, że jeździć już nie mogę ale skubany nie uroni nawet łezki oleju. Jutro zmieniam skrzynię i będzie git. Na fotce to wygląda jak by olej leciał z przegubu - simering w skrzyni, ale tłuste jest też powyżej więc sprawdź czy nie cieknie gdzieś wyżej.
  
 
ja tez mam do wymiany simering-a, niestety troche roboty przy tym jest i kolejne wydatki
  
 
no dobra, wygląda na to że lata. Więc co do wymiany?
  
 
upa
  
 
Cytat:
2008-05-06 20:36:36, Kleszczak pisze:
(...) Więc co do wymiany?



fjorda trzeba zmienic... no, na astre zmienic naprzyklad
  
 
do wymiany uszczelniasz/simering przegubu w skrzyni biegów koszt około 30zł plus robocizna
  
 
O to mi chodziło. Dzięki
Fjorda żeby sprzedać to najpierw trzeba wsadzić kupę kasy
  
 
Na 100% simering! Jak ktoś sie zna troszku na robocie to kanalik, chwilka czasu i simer wymienony - przy okazji można olej w skrzyni zmienić Pozdrawiam
  
 
Kanalik jest, wolne dwa dni jest(w razie czego) i przegub też już jest, zostało kupić simmering i do roboty
  
 
No i mocny klucz do odkręcenia nakrętki od piasty i troche cierpliwości.