Folia do lamp - nie polecam :(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chodzi mi o taką folię jak TU
Ładnie to będzie wyglądać ? Głównie chodzi mi o to czy się ładnie przyklei/ułoży do lampy (MK VII). Opinie i sugestie mile widziane

Chciałbym ją zastosować chwilowo (oby) bo mam w planach zmiane lamp, tylko narazie $ brak



[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-04-04 20:14:06 ]
  
 
wiesz o tym, ze nie wszyscy policjanci przymruzaja na to oko...
  
 
Wiem....ale ja chce To może biało-srebna - co ONI wtedy na to ?
  
 
no to trzeba odrazu zauwazyc ze srebrnej nie spotyka sie czesto - wiec moga pomyslec ze to śiakieś tuningowe lampy...kwestia jeszcze przepuszczalnosci folii

a teraz OT
jechales moze w ten czwartek trasa e40 ?
chyba widzialem twoje autko ~618km (tam gdzie fotoradar) w okolicach lancuta?
___
godzina okolo 13-14


[ wiadomość edytowana przez: Durex dnia 2008-03-22 19:47:35 ]
  
 
Cytat:
2008-03-22 19:46:52, Durex pisze:
no to trzeba odrazu zauwazyc ze srebrnej nie spotyka sie czesto - wiec moga pomyslec ze to śiakieś tuningowe lampy...kwestia jeszcze przepuszczalnosci folii a teraz OT jechales moze w ten czwartek trasa e40 ? chyba widzialem twoje autko ~618km (tam gdzie fotoradar) w okolicach lancuta? ___ godzina okolo 13-14 [ wiadomość edytowana przez: Durex dnia 2008-03-22 19:47:35 ]


W ten czwartek nie, ale w poniedziałek i piątek jechałem do Rzeszowa (tj. 10 i 14 marca) po radio i do mechanika (silnik do naprawy....nie z auta a z Simsona ) więc albo Ci się pomyliły dni albo to nie ja. Jak się oznakuję (lepa klubowa ) to napewno będzie łatwiej mnie poznać
  
 
skojarzylem sobie ze zdjeciem z twojego profilu...to widocznie byl ktos inny
  
 
Powiem tyle - minusem tych folii jest to, że pod wpływem temperatury się kurczą, tak że zalecam dużą zakładkę

A odnśnie pieczarek - lepsze takie rozwiązanie, bo folię na ich oczach można odkelić, niż np. malowanie sprayem
  
 
z tego co pamietam to Surec mial obklejona gore lampek w mk5, i sobie chwalil, byl gdzies watek o tym, byly za i przeciw folii w konfrontacji z malowaniem szprejem motipa...
  
 
Ja podmalowałem sobie dolną cześć lamp, na czerwono motipem. Pan na przęglądzie nie czepiał się że wsteczny świeci na różowo, ale kirunki normalnie na pomarańczowo
  
 
Zajżyj w mój profil tam zobaczysz efekt, miła robotka tylko nie dla nerwowych, wystrczy suszarka i trochę checi, wszystko ładnie wychodzi. a efekt na żywo jeszcze lepszy
  
 
W takim razie będę eksperymentował - jestem ciekaw efektów.
Dzięki za wypowiedzi
  
 
tylko mała uwaga u mnie są 2 warstwy foli, prz jednej kierunki dalej są pomarańczowe a tak już podchodzą pod biały-mleczny
  
 
Ja mam zamiar dać jedną warstwę na całą lampę - napewno będzie fotorelacja więc wszystko ładnie opiszę. Zaraz po świętach zamawiam folię i działam
  
 
Folia przyszła wczoraj, dzisiaj wziołem się za oklejanie. Efekt - szkoda słów Nie wiem czy wogle jest to wykonalne, a jeśli tak to graniczy z cudem. Masa odkształceń, bąbli itp.




[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-04-04 21:35:08 ]
  
 
odgrzebie watek:
Dzisiaj walczylem z folia i o to efekt:


  
 
A co to za folia jest dokładnie??
Ja kupiłem kiedyś na allegro za 4zł i mam w Vectrze przyciemnione kierunki i wsteczny...
Robiłem też tą folią w Mondeo MK2 hb (lampa dość mocno zaokrąglona) i wyszło bardzo ładnie...
Bez najmniejszego załamania czy zagniecanie...
I światło równomiernie sie rozchodzi...
  
 
U mnie wyszło oki. Kleiłem na punto i na ojca golfie i jest oki, ale dodam, że nie ma bata - trzeba kleić we dwójkę. Jeden trzma lampę, drugi naciąga i wygładza...
  
 
folia jest do szyb za 25zl chyba efekt z daleka calkiem niezly gorzej z bliska ciezko samemu:/ moze kiedys... sie uda
  
 
Cytat:
2009-05-05 15:24:40, DRIVERRS_ pisze:
folia jest do szyb za 25zl chyba efekt z daleka calkiem niezly gorzej z bliska ciezko samemu:/ moze kiedys... sie uda


a do szyb jest termokurczliwa (bo taka raczej potrzeba)?
tu masz do lamp:
http://moto.allegro.pl/item620501258_najlepsza_folia_do_lamp_profesjonalnie_i_pewnie.html

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2009-05-05 15:31:20 ]
  
 
surec, a da się tą folią przyciemnić np pół lampy? Wiesz co mam na myśli, taki styl był na czarno-czerwone w mk5 (np kremik)