Edis 1.6 16v mk6 a mk7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam moze ktos mi podpowie czy w mk7 jest edis w tym samym miejscu co w mk6 chodzi o 1.6 16v jesli moze ktos prosze o fotke dokoa ida kable pozdrawiam
  
 
O ile mnie pamięć nie myli, to w mk7 nie ma już edisa. Jest on zintegrowany z kompem.
  
 
Cytat:
2008-05-06 22:59:32, toradek pisze:
O ile mnie pamięć nie myli, to w mk7 nie ma już edisa. Jest on zintegrowany z kompem.


Mi tez się tak wydaje
  
 
moze byc w mkVII edis ale nie z zetec'iem
  
 
tak panowie czyi szukac kompa od mk7 z sterowaniem zaplonem mi to tez chodzilo po glowie co do mk7 wiem ze jest edis bo szwagier mial w 1.3 ale wkladamy 1,6 16v i cala instalke i wlasnie brakuje nam wpiecia na edisa


[ wiadomość edytowana przez: Matys318 dnia 2008-05-07 06:06:42 ]
  
 
wydaje mi się że edis luzem w zetec-u zniknął dopiero w 96-tym wraz z pojawieniem się plastikowego dolotu, ale głowy za to nie dam

potrzeba kogoś, kto ma Mk7 z aluminiowym kolektorem i wtedy będzie wiadomo na 100%
  
 
Ja mam mk7 z aluminiowym dolotem moge pomoc jesli wytłumaczy ktos co to jest edis
  
 
Cytat:
2008-05-08 09:46:35, MAG pisze:
wydaje mi się że edis luzem w zetec-u zniknął dopiero w 96-tym wraz z pojawieniem się plastikowego dolotu, ale głowy za to nie dam potrzeba kogoś, kto ma Mk7 z aluminiowym kolektorem i wtedy będzie wiadomo na 100%



Mam 95 rok i nie mam EDISa A faktycznie tyczy się to tylko Zeteców.