Przebieg ?---

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam !

Jak mam rozumieć w takiej sytuacji przebieg ?

Ile wskazuje miernik na górze i na dole ?





Pozdro.
  
 
Cytat:
2008-05-11 13:28:23, blacker pisze:
Witam ! Jak mam rozumieć w takiej sytuacji przebieg ? Ile wskazuje miernik na górze i na dole ? Pozdro.



Na Górze masz Przebieg 48980Km to jest Przebieg twego Auta ....

a na dole ile ty robisz KM możesz przycisnąć to coś Czarnego i ci się Wyzeruje i będzie liczyć ile ty robisz KM jadąc w trasie


[ wiadomość edytowana przez: DriF dnia 2008-05-11 13:34:17 ]
  
 
46tys na gorze czyli masz 146tys ; 246 ; lub nawet 546

a ten nizej to dzienny 272 km
  
 
Ten na górze to ogólny jest. Ten na dole to dzienny, on liczy tylko do 1 tys km a puzniej od początku. Zawsze go możesz kasować i niema on wpływu na przebieg ogólny.
  
 
Cytat:
2008-05-11 13:32:27, koniuXR3i pisze:
46tys na gorze czyli masz 146tys ; 246 ; lub nawet 546 a ten nizej to dzienny 272 km



No wlasnie o to mi chodzilo... Hmmm :< Bo przeciez oczywiste ze nie ma 46tys a tyle by wskazywal licznik. Da rade jakos jeszcze sprawdzic ile ma na 100% przejechane ?

2 sprawa to wskaznik ile mam paliwa. Ostatnio chcialem wyjezdzic do konca cale moje stare paliwo... Zalalem karnisterek i myslalem ze zaraz mi sie benzynka stara skonczy, bo wskaznik zjechal niziutko... Tyle jezdzilem na tym wskaznikiu (odkad wjechal na biala linie, - ta za czerwona) ze bylem w szoku. Jezdzilem chyba z 4 dni do pracy i spowrotem a pozniej do laseczki - caly czas na duzych obrotach... :< Nie idzie wyczuc ile tak naprawde masz tego paliwa, jak ktos jest rozgarniety tak jak ja... Pozostaje tylko wozic ze soba karnisterek... ;p
  
 
a co do paliwa, to mimo tego że wskazuje Ci rezerwę, to jak przekroczysz tą linię to jest jeszcze ok. 6l dodatkowej rezerwy tylko nie żyj z tą świadomością na co dzień bo ja kiedyś przeholowałem i stanąłem
  
 
Cytat:
2008-05-11 13:41:12, blacker pisze:
No wlasnie o to mi chodzilo... Hmmm :< Bo przeciez oczywiste ze nie ma 46tys a tyle by wskazywal licznik. Da rade jakos jeszcze sprawdzic ile ma na 100% przejechane ? 2 sprawa to wskaznik ile mam paliwa. Ostatnio chcialem wyjezdzic do konca cale moje stare paliwo... Zalalem karnisterek i myslalem ze zaraz mi sie benzynka stara skonczy, bo wskaznik zjechal niziutko... Tyle jezdzilem na tym wskaznikiu (odkad wjechal na biala linie, - ta za czerwona) ze bylem w szoku. Jezdzilem chyba z 4 dni do pracy i spowrotem a pozniej do laseczki - caly czas na duzych obrotach... :< Nie idzie wyczuc ile tak naprawde masz tego paliwa, jak ktos jest rozgarniety tak jak ja... Pozostaje tylko wozic ze soba karnisterek... ;p



no widzisz bo wujek ford nie przewidzial ze ktos bedzie wyjezdzal paliwo do samego konca i jezdzil dluzej niz 99 tys.

Niestety ale nie ma mozliwosci sprawdzic ile przejechal nasz samochod..

co do wskaznika to nie jest on dokladny i nie ma co sie nim do konca sugerowac.
w mk5 i 6 byly kontrolki rezerwy ale to sobie poszukaj na forum trzeba doczepic pare kabelkow miec odpowiedni licznik blackboxa i cos tam w zbiorniku
  
 
Cytat:
2008-05-11 13:28:23, blacker pisze:
Witam ! Jak mam rozumieć w takiej sytuacji przebieg ? Ile wskazuje miernik na górze i na dole ? Pozdro.


Rocznik 92 więc na pewno 248 tyś, czyba że jak to jest w 99% sprowadzonych aut masz auto, którym jeździła kobieta raz w tygodniu na zakupy lub stary dziadek na ryby.
  
 
Cytat:
2008-05-11 13:55:43, zagore1 pisze:
Rocznik 92 więc na pewno 248 tyś, czyba że jak to jest w 99% sprowadzonych aut masz auto, którym jeździła kobieta raz w tygodniu na zakupy lub stary dziadek na ryby.



raz w tygodniu? chyba kupiles jakis zajezdzony model

moim jezdzil dziadek rocznik 34, tylko w lecie !! tylko do kosciola na przeciwko domu! Stal w ogrzewanym garazu od pasjonata inzyniera mechanika kolekcjonera.

  
 
wtf ;p hahahaha
  
 
Cytat:
2008-05-11 14:01:38, koniuXR3i pisze:
raz w tygodniu? chyba kupiles jakis zajezdzony model moim jezdzil dziadek rocznik 34, tylko w lecie !! tylko do kosciola na przeciwko domu! Stal w ogrzewanym garazu od pasjonata inzyniera mechanika kolekcjonera.


Do tego 2 razy w tygodniu był woskowany, nigdy nawet nie przejeżdżał obok zakładu blacharsko-lakierniczego, a wszystko co trzeba jest potwierdzone książką serwisową z małym napisem na odwrocie "Printed in China 2008"