WAKACYJNY SPOT OKUNINKA 2008 (powtórka za rok) - Strona 13

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-07-14 21:15:25, Paulinka pisze:
durexik a da się to ściągnąć na raz?



juz wrzucam rara, tylko ze internet tragicznie mi chodzi


Kleszczak - na kolejny zlot zalatw wiekszy namiot

Maniutello - poczatki zawsze sa trudne wkoncu moj pierwszy wystep





[ wiadomość edytowana przez: Durex dnia 2008-07-14 21:37:29 ]
  
 
Cytat:
2008-07-14 21:31:08, maniutello pisze:
Sam oceń klik



szkoda że nie nagrane w całości i w lepszej jakości, ale i tak wymiata
  
 
I kto tu chlorem został?
  
 
to zapewne jakiś miejscowy żulik
  
 
  
 
Chciałbym podziękować wszystkim którzy przybyli na II zlot wschodniej polski jaki I zlot cabrioletów.
W niedzielę dzwoniłem do was ale nikt nie odbierał więc nie miałem możliwości się pożegnać, Durex, musicie być na kolejnym.
Spot uważamy za udany i za rok następny.

Fotki wrzuce później a Paulinka ma zrobić sesje na stronę główną.
  
 
Muszę ściągnąć jakiś program do obróbki video
Mam kilka kawałków więc może coś złożę Nie będzie to rewelacja bo aparat nagrywa bez dźwięku i jakość też nie jest dobra ale dam jakiś podkład i wkleję kilka zdjęć i będzie
  
 
Cytat:
2008-07-14 21:50:36, Kleszczak pisze:
Chciałbym podziękować wszystkim którzy przybyli na II zlot wschodniej polski jaki I zlot cabrioletów.



chciałeś napisać "I zlot starych kabrioletów"
  
 
Jeśli te kabriolety były stare to co ja mam powiedzieć?
  
 
Maniek, tak określili nas jacyś przechodnie gdy się woziliśmy po Okunince w czasie gdy Wy gdzieś się szlajaliście
  
 
Aaaa to dobre Ja jadąc swoim niesłyszę pasażerów a o przechodniach to niewspomnę
  
 
No i moje po cenzurze
KLIKNIJ MNIE
  
 
Cytat:
2008-07-14 21:50:36, Kleszczak pisze:
Chciałbym podziękować wszystkim którzy przybyli na II zlot wschodniej polski jaki I zlot cabrioletów. W niedzielę dzwoniłem do was ale nikt nie odbierał więc nie miałem możliwości się pożegnać, Durex, musicie być na kolejnym. Spot uważamy za udany i za rok następny. Fotki wrzuce później a Paulinka ma zrobić sesje na stronę główną.



zlot jaknajbardziej udany, zabawa byla przednia. Kleszczu myslalem ze chwile dluzej zostaniecie i zdarzymy sie pozegnac, a niestety ja telefon zgubilem wiec nie bylo mozliwosci kontaktu za rok znowu spot, mam nadzieje ze bedzie nas jeszcze wiecej
ja fotki wrzuce jutro bo dalem cabrio Gosi a zapomnialem ze aparat w schowku...
  
 
Błagaj!!!

  
 
Cytat:
2008-07-14 22:30:22, zenq pisze:
zlot jaknajbardziej udany, zabawa byla przednia. Kleszczu myslalem ze chwile dluzej zostaniecie i zdarzymy sie pozegnac, a niestety ja telefon zgubilem wiec nie bylo mozliwosci kontaktu za rok znowu spot, mam nadzieje ze bedzie nas jeszcze wiecej ja fotki wrzuce jutro bo dalem cabrio Gosi a zapomnialem ze aparat w schowku...

i tak będzie, niestety musieliśmy sie powoli zbierać, siedzieliśmy dosyć długo, w końcu twoja lodówka była u mnie. Ale zostawiliśmy u Durexa w namiocie. Nikt nie odbierał tel. a jak sie wszyscy rozeszli to kapnęliśmy się że to już 16 godz a zanim cokolwiek zrobiliśmy to była już 17.
Damy rade.
  
 
Nikt na pewno nie żałuje że był na tym spocie bo było naprawdę super Szkoda że nie byłem od początku ale i tak było fajnie.
  
 
rowniez dziekuje wszystkim - bylo super
juz niemoge sie doczekac kolejnego

zaraz zabierram sie do ogladania zdjec, tylko przyniose z samochodu "mocne" od Paulinki - dziekuje
  
 
Widze że ułomki sie kłaniają
  
 
tejk lajf izi its tu szort

zdjecia extra, czekam na Zenka
piwko smaczne - przypomina mi smakiem kawe-ktora pilem raz w zyciu
  
 
osz faken sziten ...moge tylko pozazdroscic Dzisiaj poczta, anonimowo, przyszły moje wszystkie dokumenty... List wysłano w dniu kradziezy portwela...