WAKACYJNY SPOT OKUNINKA 2008 (powtórka za rok) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-06-06 00:09:56, VEG pisze:
Masz kierowcę ?



o a zeby mnie ktos zabrał ...... ja ja bym po 50 km zgona zaliczył
  
 
a może 11,12,13 lipca, bo 19 muszę być w pracy na dzień dzisiejszy.
Jak by nie to i tak będę ale po południu w sobotę i mogę zostać do poniedziałku.
  
 
Dla mnie może być każdy termin jak na razie Od 15go zaczynam praktyki, więc wolałabym ten wcześniejszy termin
  
 
no mnie niestety nie bendzie
  
 
mnie też nie będzie
  
 
Oj nieładnie Panowie... Co to ma znaczyć takie wykruszanie się? A może inny termin byłby lepszy?
  
 
a może26-27-28-29-30 lipca?
  
 
mi tam wsio jedno Niech tym z dalsza pasuje
  
 
im pozniej spocik tym wieksza szansa na moj udzial no niestety teraz koncza sie badania i ubezpieczenie a co za tym idzie splukany bede na maksa... no ale bede kombinowal...
  
 
myślę że i ja się zjawie
  
 
myśle że w któryś weekend lipcowy zrobimy spontan i po południu w sobote spotkamy sie w okunince. Będzie dobrze. Jak narazie będzie chyba najlepsze rozwiązanie, pare dni wcześniej coś sie napisze,podzwoni i będzie git. na jeden wieczór każdy sie poświęci i przyjedzie.
  
 
Cytat:
2008-06-19 09:25:55, diabel_21 pisze:
im pozniej spocik tym wieksza szansa na moj udzial no niestety teraz koncza sie badania i ubezpieczenie a co za tym idzie splukany bede na maksa... no ale bede kombinowal...



No wlasnie dla mnie im wczesniej tym lepiej (10 mam urodziny ) ostatni i przed ostatni weekend lipca bede miał zajety, znaczy juz mam zajety. Ale Lechu dobrze gada, spontan bedzie łokiej Sie kopsniemy do ŁOkuniki i zabalujemy
  
 
po 6 lipca mam już wakacje więc strzeżcie sie 12-13 lipca dziewczyny i chłopaki
  
 
ja bede w okunince miedzy 28 a 30 czerwca, jakby ktos mial ochote to zapraszam, zrobimy mini spocik przy grilku i jeziorze pozatym urlopik mam dopiero w pierwszej polowie sierpnia ale jesli uzgodnicie w miare wczesnie jakis pewny termin na lipiec to postaram sie o jakies dwa dni wolnego
  
 
To jak? 12-13 lipca? Mi pasuje To robimy liste

1. Paulinka
  
 
1. Paulinka
2. Kleszczak i Zozolina i na pewno znajomi
  
 
1. Paulinka
2. Kleszczak i Zozolina i na pewno znajomi
3. Maniutello z żoną
  
 
1. Paulinka
2. Kleszczak i Zozolina i na pewno znajomi
3. Maniutello z żoną
4. cashy' z kobitką
  
 
Ja na razie się nie zapisuję bo różnie może być.
  
 
ktos z Mielca jedzie ?