WAKACYJNY SPOT OKUNINKA 2008 (powtórka za rok) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
spoko, na siłę nie ma co kombinować. sprawa otwarta. wymyślmy coś konkretnego i nowego tam gdzie jeszcze nikt nie był a chciałby pojechać (tylko nie Szczecin )
Hajnówka? czy może coś....


[ wiadomość edytowana przez: Horhe dnia 2008-05-15 19:05:32 ]
  
 
Chodzi o kompromis. Każdy ma być zadowolony. Lokalizacja musi pasować jak największej liczbie osób a nie 5 czy 10 bo co to za spot.
  
 
W zeszłym roku była Okuninka więc w tym roku coś bliżej mazur, jak chcecie to jak najbardziej okuninka ale jak ma być sprawiedliwie to bliżej białorusi.
  
 
Ja też myślałam, że pojedziemy gdzieś w Wasze okolice (albo do Okuninki )
Także podajcie jakieś miejsca a my dojedziemy Może nawet landriną pojadę
  
 
Proponuję drugą połowę lipca lub sierpień. Wtedy już po sesji i wesela wyjątkowo nie mam.
  
 
Cytat:
2008-05-15 18:17:18, MRWTDi pisze:
jezeli miałbym jechac na poludnie to do okuniinki ale moze by tak w tym roku poludnie polski by sie na polnoc pofatygowało tym razem?? albo gdzies bardziej po srodku albo do Augustowa



Jak zobaczyłem Okuninke w zeszłym roku to stwierdzilem ze Augustów to badziew Juz Suprasl go przebija Trzeba cos pomyslec. Wiem ze na trasie na południe (czylu blizej srodka-kompromisu) sa fajne miejsca. Musze tylko zasiegnac wiedzy u znajomych którzy tam byli. Jak pisalem w przyszłym tygodniu postaram sie walnac jakas propozycje
  
 
Cytat:
2008-05-15 23:31:39, cashy pisze:
Jak zobaczyłem Okuninke w zeszłym roku to stwierdzilem ze Augustów to badziew Juz Suprasl go przebija



ja ci dam badziew

i czym supraśl przebija augustów , śmierdzaca rzeką czy ilością kosciołów
  
 
Cytat:
2008-05-15 23:34:01, mss pisze:
ja ci dam badziew i czym supraśl przebija augustów , śmierdzaca rzeką czy ilością kosciołów



Kurde, tak czułem ze sie Maciek sie odezwie jak napisze "badziew" o Augustowie Patriota lokalny

Tak mi sie napisało Ale ogólnie Augustów niczym ciekawym (mnie osobiscie) nie wabi. A Suprasl ma ta przewage ze jest blisko Białego, a na spocie nie bedziemy sie kompac tylko "pływac"

Ogólnie trzeba szukac jakiegos czadiowego osrodka na południe od Białegostoku, walniemy dobra propozycje to zwabimy tych z południa co by do nas w tym roku sie pofatygowali
  
 
Cytat:
2008-05-16 00:03:08, cashy pisze:
Kurde, tak czułem ze sie Maciek sie odezwie jak napisze "badziew" o Augustowie Patriota lokalny Tak mi sie napisało Ale ogólnie Augustów niczym ciekawym (mnie osobiscie) nie wabi. A Suprasl ma ta przewage ze jest blisko Białego, a na spocie nie bedziemy sie kompac tylko "pływac" Ogólnie trzeba szukac jakiegos czadiowego osrodka na południe od Białegostoku, walniemy dobra propozycje to zwabimy tych z południa co by do nas w tym roku sie pofatygowali



hehe spoko w porównaniu do innych prawdziwych turyastycznych miast to może i jest badziew
  
 
Okunin w sumie moze byc, 80 kmod Lubartowa to jakos dotre( chyba ) oby tylko termin byl dobrym 8-17 sierpnia jestem w Lubelskim, ale jak zadecyduje wiekszosc tak bedzie, pozdro
  
 
białowieza
  
 
krywlany
  
 
Cytat:
2008-05-13 10:26:26, mariO_o pisze:
mam akurat rodzine w Lubartowie



a eska nie maja ?

co do spotu - ja jak zawsze proponuje okuninke, przynajmniej jest co robic, firlej sobie darujcie, nic ciekawego a do wody strach wchodzic... jedynie najlepsze na swiecie lody sprzedaja w takiej jednej budce

niestety ja nie obiecuje ze bede, to zalerzy od terminu jaki wybierzecie, ja sie moge prubowac ustawiac jakis tydzien przed, taka praca...
chyba ze bedziecie w firleju, to najwyzej bede wpadal codziennie


PS. jakos w sierpniu mam urlop

[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2008-05-25 08:50:59 ]
  
 
no nie maja essa ale maja mondeo;P
  
 
Cytat:
2008-05-25 21:11:34, mariO_o pisze:
no nie maja essa ale maja mondeo;P

I to mi się podoba Mondeo rządzi
  
 
Narazie nic nie wiadomo.
Więc kto sie pisze na Okuninkę?
Bo ta miejscówka chyba jest najlepsza z wszystkich proponowanych.
  
 
Jeżeli do czasu spotu mój złomek wytrzyma to Okuninka mi odpowiada ,w zeszłym roku było ok


[ wiadomość edytowana przez: cinus dnia 2008-05-31 20:45:08 ]
  
 
Mi też jak najbardziej pasuje Jeśli do tego czasu landrina będzie już cała
  
 
no ja jak bede w firleju to tez sie tam wybior, jak sprawdzalem to 80km to moze pojade z kims z Lublina albo Lubartowa bo nie mam zielonego pojecia,( no oczywiscie jesli spot bedzie wtedy kiedy bede na miejscu )
  
 
okuninka bardzo chetnie a audi przyjmniecie??

wqwntualeni jak byc co moze sie z kims zabiore