[VECTRA A] - remont - blacharka (FOTKI) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
po dłuzszej nieobecnosci, z aktualizacjami nadrabiam

wlew paliwa wyglądąl na ok, ale gdy odkręciłem z ciekawości klapke, wyjałem gume i poskubalem, szok, wszystko wygnite na maksa.
niespełna godzinka i wlew jak nowy , zabezpieczony z kazdej strony


wszelkie spawy itd, po uprzednim zabezpieczeniu antykorozyjnym podkładem, w drugiej kolejnosci zabezpieczam i uszczelniam szarym specyfikiem firmy novol i boll




odkurzona, , odtłuszczona, wczesniej zabezpieczona podłoga zostaje pokryta matami głuszącymi flex firmy boll,
cudowna sprawa, nie dośc że supermocny samoprzykepny klej, to można profilowac dlońmi, uciskjac w miejscu zagłebień, polecam.



z racji tego ze radio odesłane do seriwsu, plastiki oraz wygłuszenia, nowe wycięte filce, gabki , tapicerke wkładałem przy muzyce z telefonu podpiętej do zestawu samochodowego



cały tył, oraz progi z zewnatrz dostały zabezpieczone barankiem , którego mozna lakierować, z bolla, szybko schnie i fajnie sie go kładzie pistoletem do mas - konserwacji, polecam.
wcześniej zabezpieczałem profile zamknięte, w tym równiez podłużnice i progi podobnym specyfikiem lecz do profili zamkni.etych na bazie wosku, równiez świetnie sie tym posługuje.





niebawem c.d



[ wiadomość edytowana przez: _Arti_ dnia 2008-07-01 21:39:01 ]
  
 
generalnie remont skończony
lakierowałem sam, pomalowana maska -usuniety znaczek opla), pomalowane tylne nadkola, progi, i czesciowo drzwi.
pozostaje do pomalowania grill, nakladki zderzaków, oraz lusterka.
wiecej zdjec póxniej

  
 
dobra robota
  
 
super, moze powinienes otworzyc jakis warsztat
  
 
....respect