[ASTRA F] Co to za przewód?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj zauważyłem że spod podwozia na prawym boku sterczy mi kawałek przewodu.Wygląda na to że zahaczyłem o coś i urwałem go już jakiś czas temu. Przewód jest niebieski, plastikowy (dosyć tandetnie wygląda) biegnie po prawej stronie podwozia (razem z dwoma takimi samymi) najbardziej skrajnie - tuż przy progu. Nic z niego nie cieknie ale część od strony tyłu samochodu jest trochę brudna. Moje pytanie brzmi: co to za przewód? Czy to może być odpowietrzenie baku? Od momentu zakupu auta mam problem z tankowaniem (pistolet odbija tak jakby bak był pełny) Czy to może być przyczyna? Różnicy w zachowaniu samochodu nie zauważyłem, więc możliwe że jest urwany od samego początku. Co z nim zrobić? Połączyć urwane kawałki? wymienić cały przewód?
  
 
Czy działa ci ręczny?

zrób zdjęcie i wrzuć na forum. Będzie nam łatwiej zdiagnozowac.
  
 
witam mam też astre -f- niedawno ją kupiłem i od razu wjechałem nią na kanał z ciekawośći czy nie jest pognita ,ale mniejsza o to będąc pod samochodem i patrząc do góry a wszczególnośći prawa strona biegnie tam kilka przewodów były zakurzone po ich wyczyszczeniu okazało się że są koloru NIEBIESKIEGO I biegną od silnika wzdłuż podwozia i na koniec auta możliwe że to może być odpowietrznik baku skoro miałeś i masz kłopoty z tankowaniem
  
 
Nie mam kanału żeby pstryknąć fotkę ,
połączyłem ten przewód (w sumie to bardziej rurki niż przewody) przy pomocy kawałka wężyka. Tankuje się tak samo kijowo jak wcześniej ale może to kwestia przytkania tego przewodu brudem ?
  
 
Kable odpowietrzajace biegna od baku do korka paliwa.
Jesli sa zapchane jest duza szansa, ze peknie ci bak.
Ja tak mialem........
Po prawej stronie masz przewody od benzyny, m.in biegna do pompy paliwa.
  
 
no tak, ale nic z tego przewodu nie leci a silnik działa normalnie