2107-PROJECT - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dawno nic nie wstawialem. dawno nic nie pisalem. dlatego ze dawno bo juz ponad tydzien nic nie dlubalem kolo ladnej. zaczalem prace i ciagne nad godziny. mam mnostwo wyjazdow rowniez wiec czas mi ucieka. dzis mialem wolne ale i ak nie mialem sily isc co kolwiek rozbic. mysle ze jak jutro nie pojde do pracy to cos dlubne
  
 
witajcie a moze ktos znalazłby sie co bylby chetny na moja czarna jak narazie po czesci? jestem w trakcie konczenia calego tylu a pozniej poleci wiec jezeli cos moznaby sie dogadac. piszcie we watku ja bede oczekiwal
  
 
chcialem uwiecznic moj zakup zycia. zakup wart 250zł. to juz ruina i nie ma sie co dziwic samochodowi z przebiegiem 278tys. kupilem go rok temu i wtedy tryskal zyciem. teraz juz niestety to bidula. 50 tys w ciagu roku wystarczy zwlaszcza że samochod nigdy nie przechodzil powaznych remontow. poczatkowo spalal 6,7l gazu na 100km. teraz zostalo mu oddac sie na czesci




[ wiadomość edytowana przez: 2107-PROJECT dnia 2008-07-11 13:49:15 ]
  
 




  
 



  
 
i zdjecia z postepów prac przy budzie:









  
 
zdjecie z dzisiejszego dnia każdy detalik na plus. kazdy plastik kazda pierdoła i samochod wyglada lepiej

  
 
co sadzicie o takim modzie na lakierze?

to narazie tylko project wirtualny. czekam na ocenke:




znawcy tematu wiedza cos o tym motywie na ladzie
mam nadzieje ze ozywi to troszke samochod i wyrozni go z grona nielicznych jeszcze bardziej.


  
 
o skurczybyk ! ladne- LOTUS lada minie sie to z tym kojarzy - w sumie fajnie by bylo zrobic replike- ale mi juz jedna wystarczy vfts choc... lotus to lotus, ale za drogo by wyszlo.
  
 
lotus lada to klasa mnie zostanie zrobic tylko ten pas
ale to jak lakier doschcnie i bedzie juz zupelnie czarna wtedy zrobi się ładnie pas i bezbarwnym pociagnie
  
 
Cytat:



Jeśli mogę Ci coś doradzić to obniż na max ten spoiler z tyłu !
Im wyżej spoiler postawione tym bardziej WT zajeżdza. Na maxa obniżony będzie się zajebiście prezentował.

A pomysł z tym malowaniem a'la Lada z Top Gear dobry, tylko może bez tego sierpa i młota - nie daj Boże trafisz na jakiegoś rozumującego inaczej z gwoździem w ręku , który posądzi Ci o skrajną miłość do komunizmu.

  
 
Cytat:
obniż na max ten spoiler z tyłu !



EMDe ja ten spojler osobiscie przerabialem i podnosilem o 5 cm w gore po dotykal blotników i mnie to denerwowalo. wiem cos o dotykajacym spojlerze blotnikow i niestety nie uwazam ze to jest praktyczne buda bedzi jak pojdzie po mojej mysli odmalowana na gazetach stala jeszcze minimalnie 3 lata zanim wyjedzie
  
 
Cytat:
2008-07-13 23:31:59, emde pisze:
A pomysł z tym malowaniem a'la Lada z Top Gear dobry, tylko może bez tego sierpa i młota


ten pas ma sens tylko z sierpem i młotem-o to chodzi i wygląda jak dla mnie zajebiście,do tego jakieś szerokie buty i extra!!!
  
 
Cytat:
2008-07-14 00:01:29, jacek2107 pisze:
ten pas ma sens tylko z sierpem i młotem-o to chodzi i wygląda jak dla mnie zajebiście,do tego jakieś szerokie buty i extra!!!


no Łada a'la Top Gear ciekawy pomysł i ten motyw jest obowiązkowy.tylko jeden szczegół: Ładna z anglii nie miała zderzaków!!!
pozdrawiam
  
 
hehe to ja nie robie repliki lady lotus z top geara a na upartego to tamta byla 2105 a to wielka roznica miala kapcie bbs i czarne klamki czarne lampy brak zderzakow. niestety ja nie chce zacznac wszystkiego od nowa. mnie to wystarczy jak jest teraz.
  
 


i spodzik dzis ukonczony powoli lecimy dalej jest troszke czasu to damy radę. trzeba znow liczyc na jakies pieniazki bo ich nigdy nie ma.
  
 


i na kołach teraz na gazety zeby sie nie ubrudziła
  
 
Kiedy planujesz skończyć projekt ?

PS Ja bym bał się tak wchodzić na Ładę. Przy moich gabarytach (ok. 115 kg) mogłoby się to źle skończyć, dla Łady i dla mnie pewnie też.
  
 
do wszystkiego potrzebne sa pieniazki, a ich niestety nie mam. jestem bezrobotny, zaczynam studia i w dodatku to co uda mi sie zarobic odkladam na pasje na kolejne 21072 z tą mi sie aż tak bardzo nie spieszy, w jej wypadku czas gra na jej korzysc. od 5 lat zrobiła tylko 100km a o blacharkę dbam. takze nie boję sie. jak kupię samochod będzie ciezko ale bede chcial odłozyc pieniazki na moja czarna. w sumie za duzo chcialoby sie naraz. a tak sie nie da
  
 
z jednej strony troche żal troche smutno ale z drugiej pełna radość. sprzedałem serce z mojej czarno łaciatej maszyny. silnik pojechal do kanta w niedziele ale za takie pieniadze nie wachalem sie go wyjac, dostalem na reke 2000 i zostalo mi troszke dupereli z niego jeszcze i super wspomnienia.