[Tomcio] RS2000 GULF racing car - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kolorek fajny ale nie ma jak to czerwień
  
 
Cytat:
2009-07-05 18:43:08, trance pisze:
daj spokój jaka szachownica...bedzie to niestety ale agrotuning...maluj ładny metallic z grubym ziarnem..



nie rozumiem tego okreslenia , czemu odrazu agro-tuning .
  
 
Szacownicę zrobię i zobaczymy jak wyjdzie , zawsze można przemalować.

Jako że mam bardzo ograniczony limit gotówkowy staram się zrobić coś z części które gdzieś tam w garażu mi zalegają.
W związku z tym myślę nad adaptacją takich poszerzeń z opla astry. Co wy na to ??

  
 
Cytat:
2009-07-05 21:27:12, stilon pisze:
nie rozumiem tego okreslenia , czemu odrazu agro-tuning .



Bo tu juz tak jest,ze jak jest "inaczej" od przyjetego ogolu to jest wies ...

Tomcio,co do tych poszerzen,to chyba raczej nie bardzo,zebys mial mk VII to jeszcze ,ale mk V w pewnym sensie jest zbyt kanciate do takich oblych poszerzen.
  
 
Cytat:
2009-07-06 08:29:28, Seba pisze:
Bo tu juz tak jest,ze jak jest "inaczej" od przyjetego ogolu to jest wies ...


Seba wiem ze tak no ale co zrobisz .

a co do poszerzeń to jestem tego samego zdania co Seba. mk5 za kanciaty jest do tak krągłych poszerzeń
  
 
W pogoni za funduszami na mody essa takie coś wypociłem kumplowi na pokrywie zaworów







Jutro polerka i można zakładać
  
 
Jako że na razie nie mam ani kasy ani czasu żeby porządnie zabrać się za essa zajołem się pierdólkami, które będą czekać sobie w garażu na swoją kolej.

Na początek część pokrywy zaworów z efektem kropli wody





  
 
Bardzo ciekawe efekty lakiernicze, czy jesteś w stanie zdradzić w jaki sposób można coś takiego uzyskać?
Sam chętnie bym spróbował coś podobnego wymodzić, choćby na próbę...
  
 
z woda bylo by o wiele lepiej gdyby byla czysta a nie brudna...

-----------------
passionford.pl
  
 
Nie każdy ma czysto pod maską
  
 
pierwszy efekt uzyskujesz następująco:
malujesz dekiel na czarno
malujesz dekiel na niebiesko
kładziesz przed wyschnięciem niebieskiego koloru na dekiel pomiętą folię lub w różnych miejscach przykładasz pomięty kawałek folii
następnie można to zalać bezbarwnym po wyschnięciu aby było równe i gładkie

efekt drugi (nie pamiętam dokładnie jak to było musiałbym znaleźć notatki ze szkolenia) osiąga się mniejwięcej poprzez spryskanie kroplami wody elementu i na to przyprószenie lakieru.
  
 
Cytat:
2009-07-28 20:45:36, Tomcio78 pisze:
Jako że na razie nie mam ani kasy ani czasu żeby porządnie zabrać się za essa zajołem się pierdólkami, które będą czekać sobie w garażu na swoją kolej. Na początek część pokrywy zaworów z efektem kropli wody ...


widzisz...ja mam tak samo non stop, a wcale nie malowałem...
  
 
Żeby pokrywa zrobiła się cikawsza dodałem coś jeszcze



  
 
całkiem fajnie to wyglada a jak reszta komory bedzie wygladała
  
 
jak dla mnie rewelacja , bardzo mi się podoba
  
 
Bardzo ładnie! Gratuluje talentu lakierniczego
  
 
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak domową metodą wypchnąć błotniki bo po zmianie kół trochę za bardzo wystają poza obrys

  
 
Cytat:
2009-07-05 21:27:12, stilon pisze:
nie rozumiem tego okreslenia , czemu odrazu agro-tuning .



bo pełno jeździ golfów 2, cors A , calibr oraz polówek z brewkami i progami ala kłody drzewiaste i szachownica przez 3/4 auta, jeśli takie ma być wzorowanie i upodobanie to jest to niewarto bo wszystkei wyzej wymienione to tjunink z pola..

poza tym jednak szachownica dobrze moze wyglądać na autach z naprawdę mocnymi motorami, po co robic coś co wygląda na coś co jedzie ale tak nie jedzie..no chyba ze komuś to nie przeszkadza, tyle ode mnie, moze bedzie ładnie kwestia jaką dobierzesz szachownicę i przede wszystkim Tomcio Tobie ma się podobać..
  
 
Jutro przeróbka maski w essim bo bardzo mi sie podoba takie coś

  
 
a błotniki wypchłeś?