[Tomcio] RS2000 GULF racing car - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Grubosc moge Ci zmierzyc jutro



Z góry wielkie dzięki.

I stało się tylny spojler cosworth zamówiony
  
 
Trochę odbiegam od tematu ale mam pytanie.

Dzisiaj zauważyłem że prawe tylne koło jest srkęcone w prawo względem osi a nie jest prosto. Przyznam się szczerze że wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.

Co może być tego przyczyną i czy mogło tego wcześniej nie być ??
  
 
może być: skrzywiona piasta, padnięte łożyska, lub krzywa belka

nie uderzyłeś w krawężnik lub coś innego przypadkiem np. sunąc na ręcznym ?
  
 
body zamówione

cossi body kit

[ wiadomość edytowana przez: Tomcio78 dnia 2008-07-17 17:52:32 ]
  
 
oj Tomcio Tomcio....wysoko poprzeczke sobie postawiles trzymam kciuki za projekt i pogadamy o nim potem
  
 
No spoko, ale do takiego kitu to musisz przynajmniej 18" felgę włożyć, żeby jakoś wyglądało
  
 
Cytat:
No spoko, ale do takiego kitu to musisz przynajmniej 18" felgę włożyć, żeby jakoś wyglądało



Czemu od razu 18" seria ma 16 ,a ja 17" więc powinno być OK .
  
 
"THESE PARTS ARE MANUFACTURED FROM FIBREGLASS"


kupa.....
  
 
Cytat:
"THESE PARTS ARE MANUFACTURED FROM FIBREGLASS"


kupa.....



Tak wiem ,wiem zywica , włokno szklane, wioska tunig itp.

Pewno chciałbys zebym kupił orginalne części.
  
 
Nie nie mówię że wioska tuning bo coś z tego może wyjść, ale miałbym obawy czy dojdzie to do Ciebie w całości... Włókno szklane nie jest wytrzymałe niestety, a te elementy będą narażone na działanie różnych czynników, kamieni odpryskujących spod kół itd. W takiej przeróbce pomógł by Ci zręczny blacharz magik i kosztowało by to podobnie.. Mam takiego nawet co sie bawi w takie rzeczy. Ostatnio poszerzał BMW po 12cm na stronę.
  
 
Cytat:
miałbym obawy czy dojdzie to do Ciebie w całości...


Przyjdzie w całosci na pewno bo kumpel przywozi
Cytat:
Włókno szklane nie jest wytrzymałe niestety, a te elementy będą narażone na działanie różnych czynników, kamieni odpryskujących spod kół itd.


Elementy blaszane też są na te czynniki narażone , a ja blacharzem nie jestem a z włoknem dam sobie radę
  
 
Dzisiaj polerka auta i przymiarka tylnego spojlera





  
 
Tomcio,body kit jest ok,sam bym chcial ale sprzedawaj juz swoje fele - nie beda pasowaly wygladem
Tak sobie mysle (nie ,ze Ci wciskam czy cos ) ale moje ATS nawet juz by jakos podchodzily pod cossa :
klick a zwlaszcza wymiarem ,ale najpiekniejsze bylyby te co kupil herkamm lub oryginal
  
 
Cytat:
ale sprzedawaj juz swoje fele - nie beda pasowaly wygladem



Na ten sezon środek felg idzie w ciemny grafit , a później się pomyśli na pewno nie chcę zmieniać rozmiaru na mniejszy (teraz to juz wiem) ewentualnie na 18"
  
 
ten spoiler od cossiego nie leży mi zresztą żaden spoiler na tylniej klapie w essim. Ale jeśli Tobie się podoba to ok, powodzonka w modach
  
 
generalnie mi spoiler od cossiego sie tez nie podoba ale grunt ze tobie sie widzi.felgi do zmiany obowiazkowo,ja widzialbym biale takie jak mial kolega Trance na swoim-tj dopiero kozak co poza lotka masz w planach ? trzymam kciuki za project
  
 
szczerze mówiąc to trochę za popularne się stały juz te fele co miał trance a spoiler z cossiego.. cóż. Ja już swoje zdanie o tym bodykicie wyraziłem. ale trzymam kciuki bo ładnie zrobiony będzie ok!
  
 
Cytat:
2008-07-26 22:32:48, JarcioFordzik pisze:
generalnie mi spoiler od cossiego sie tez nie podoba ale grunt ze tobie sie widzi.felgi do zmiany obowiazkowo,ja widzialbym biale takie jak mial kolega Trance na swoim-tj dopiero kozak co poza lotka masz w planach ? trzymam kciuki za project



Te felgi tez nie leza ze spoilerem cossiego (mialem to polaczenie u siebie). Wg mnie dobry rant i duza felga (lub oryginal coss) i obowiazkowo dobra gleba i dokladka zderzaka tylnego.
  
 
Autko fajne na ładnych felach, ale błagam, nie krzywdź go górnym spojlerem od Coswortha - co innego gdybys miał jeszcze body kit pod Cossa robiony - przy jakimś solidnym poszerzeniu może by to i dobrze wyglądało, ale w seryjnym Escorcie - troszkę wiochą bedzie jechać
  
 
Cytat:
2008-07-30 23:12:11, MAG pisze:
Autko fajne na ładnych felach, ale błagam, nie krzywdź go górnym spojlerem od Coswortha - co innego gdybys miał jeszcze body kit pod Cossa robiony - przy jakimś solidnym poszerzeniu może by to i dobrze wyglądało, ale w seryjnym Escorcie - troszkę wiochą bedzie jechać



Mag,po lepkach czytasz Ma zamowiony kit cossiego - tzn boki