[iners] wiosna ah to Ty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w jakie rejony się wozisz?
  
 
ladne volvo


zawsze mialam slabosc do "troszke" wiekszych aut
  
 
trasy europa zachodnia troche krajowka.a czy ladne?to mało powiedziane.moje marzenie zostalo spelnione nove volvo z chłodnia.jest piekny a nie ładny
ALLka to kiedy ruszamy na wycieczke?
  
 
czeeekaj, najpierw prawko na duzy woz zrobie
  
 
no to czekam bede mial kolezanke na szlaku do zobaczenia na 19
  
 
szerokosci, oszczednosci, pomyslnosci
  
 
lustereczko kolezanko dla Ciebie BAJO
  
 
I zaczęło sie modowanie na RS może i jestem monotematyczny ale mi sie ten przód poprostu podoba.Zaopatrzyłem sie juz w zderzak i lampy od kolegi WojZdzisiu i teraz nasuwa sie pytanie,jak to zgrac z seryjna instalacja?jest jakis sposob czy trzeba instalke przekladac?
  
 
Cytat:
2008-11-11 10:27:03, iners pisze:
I zaczęło sie modowanie na RS może i jestem monotematyczny ale mi sie ten przód poprostu podoba.Zaopatrzyłem sie juz w zderzak i lampy od kolegi WojZdzisiu i teraz nasuwa sie pytanie,jak to zgrac z seryjna instalacja?jest jakis sposob czy trzeba instalke przekladac?


Kilka kabelków, wtyczki do lamp i trochę roboty z lutownicą.
  
 
Najpierw rozrusznik napraw dobrza że troche siły mam
A co do kostek to napisz co potrzebujesz
  
 
Rozrusznik to nie wiem czego sie przestraszyl ale juz chodzi wielkie dzieki za urzyczenie swojej MOCY a wtyczke to do lamp potrzebuje tam jesta taka podluzna chyba
  
 
Zadziałamy ale w poniedziałek dopiero , bo mi już sił i pieniędzy zaczyna brakować. Wykończy mnie ten samochód
  
 
W sumie lekki OT. Dzis niefortunnie trafiłrem sarne, niestety zginęła na miejscu.Ale Esi tez ucierpial i to niezle fotek na razie nie mam, opłakuje na razie autko.
W przyspieszonym tempie musze założyc przod od RS ale brak mam jakichkolwiek wtyczek do lamp i kierunkow.Ma ktos pomysl jak to tak na szybko podłaczyc?Auto musi jezdzic juz jutro.
POMOCY!! ma ktos schemat elektryki?gdzie masa gdzie dlugie gdzie mijania w lampie RS?
  
 
to na święta będzie sarenka
  
 
Od razu wypatroszyla sie sama.Zadzwoniłem do znajomego lesniczego i zabrał ja z rowu.
POMOCY koledzy
  
 
eh to nie jest zabawne,sam ostatnio hamowalem ostro przez sarenke,lekko ja trącilem ale pobiegla po chwili dalej. Megi moja nie ucierpiala,szkoda bo to ladne zwierzatka,tylko czemu nikt nie pilnuje tego aby nie stwarzaly niebezpieczenswta na drodze...

wiem: to moze byc nowa misja dla debilnego Palikota i jego komisji
  
 
Znajomy lesniczy który ja zabrał mówił ze bylo polowanie i nagonka i dlatego biegały takie spłoszone.Szła jak szalona, ah okropny widok był w rowie

A wracaąc do podłączenia, to dam rade podłączyc swiatla na wsuwki żeńskie jakies małe? JAkkolwiek byle to chodzilo do stycznia bo będe miał wiązki wtedy
  
 
Cytat:
Znajomy lesniczy który ja zabrał mówił ze bylo polowanie i nagonka i dlatego biegały takie spłoszone.Szła jak szalona, ah okropny widok był w rowie

A wracaąc do podłączenia, to dam rade podłączyc swiatla na wsuwki żeńskie jakies małe? JAkkolwiek byle to chodzilo do stycznia bo będe miał wiązki wtedy



Jeżeli było polowanie i nagonka to myśle ,że masz szanse na odszkodowanie z koła myśliwskiego
  
 
Niestety stoi znak "uwaga na zwierzyne leśną" chyba nie mam szans ale popytam. na razie musze auto poskładac na jutro tylko jak bez wiązki nie mam pomysła blacharz juz zalatwiony na jutro ale na sleppo jezdzic nie bede
  
 
Cytat:
2008-12-20 21:41:06, iners pisze:
A wracaąc do podłączenia, to dam rade podłączyc swiatla na wsuwki żeńskie jakies małe? JAkkolwiek byle to chodzilo do stycznia bo będe miał wiązki wtedy

Da radę podłączyć - weż te mniejsze konektory (głośnikowe) i podepnij do reflektora, ja tak miałem zanim nie przełożyłem wiązki od xr i wszystko działało tylko nie pamiętam kolejności kabelków jak coś to jutro