[iners] wiosna ah to Ty - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-20 21:52:32, skorpion19 pisze:
Da radę podłączyć - weż te mniejsze konektory (głośnikowe) i podepnij do reflektora, ja tak miałem zanim nie przełożyłem wiązki od xr i wszystko działało tylko nie pamiętam kolejności kabelków jak coś to jutro



To znaczy żenskie wtyczki tak? takie malutki.mam gdzies takie na całe szczescie.jutro to ja bede klepał z dala od netu niestety i dlatego szukam dzisiaj.Dzięki kolego, za chęci. Włąsnie kolejnośc mnie w tej chwili najbardziej interesuje.Może ktos wie?
  
 
Kolejność jest taka - żółty brązowy biały jak staniesz przed samochodem i zajrzysz pod maskę
  
 
CZyli obie lampy maja od lewej stojąc przed autem żółty po lewej brązowy środek biały prawa tak? i wychodzi na to ze brązowy to masa? Czy moze lewa lampa ma taki ukłąd a prawa odwrotny?
  
 
Nie - przy obydwóch jest taka sama kolejność
  
 
POdobno pasuje wtyczka od regulacji swiatel może jej użyje a jak bede miał wiązke to dorobie do regulacji.i tak z regulacji nie kozystam wiec pomysł chyba dobry.
  
 
Looknij priva
  
 
Cytat:
2008-12-20 22:24:36, WojZdzisiu pisze:
Looknij priva


Ty tez

To jak z tymi wtyczkami od silniczków do regulacji??

---------------------------------------------------------------------------
poprosze pózniej Moderów o sprzątniecie troche wątku bo sarna namieszała ale to dam znać jak wszystko bede wiedział
  
 
DObra startuje klepac forda.Ciekawe jakie na mnie niespodzianki czekaja.
  
 
Operacja zakończyła sie wczoraj wieczorem i jest, jak na szkody jakie były ok.Straty to maska,błotnik prawy, zderzak lampa zwykła wygiety pas przedni i mocowanie chlodnicy klimatyzaji, ktora tez oberwała troche ale chodzi.NIesty maski i blotnika nie dało sie uratowac i teraz auto wygla jak wóz z MAD MAXA maska bez grilla pogięta potłuczona mlotkiem. Pas przedni sie wyciągnęło jakos blotnik pokiereszowany.W trybie pilnym bylo zakłądanie przodu od RS , zderzak jest zielony

A tak BTW to ma ktoś maskę z garbami?

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2008-12-22 09:54:24 ]
  
 
A oto jak wygląda ESi po weekendowych przebojach






Nowy styl na forum sarna jest dobrym stylistą
  
 
Cytat:
2008-12-22 19:03:51, iners pisze:
Nowy styl na forum


RS'owy - bardzo oklepany i już nudny...

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
Slawek Ty chyba nie doczytałeś kto jest stylistą tego oto wozu
i bynajmniej nie chodzi tu o zderzak RSowy

Iners, nie jest źle maske z czasem wymienisz na normalna bez tuningu
  
 
Ale w sumie jeden z najlepszych jakie mogą być w essie.


Cytat:
2008-12-24 00:26:04, slawcek pisze:
RS'owy - bardzo oklepany i już nudny...

  
 
Z racji tego ze zima i na łeb sie leje niechec do pracy ogromna.Ale pomysły sie rodzą.Maska "garbatka" chyba odejdzie w zapomnienie, bo dostanie jej graniczy z cudem pozostane przy masce MK6 tylko troszke zmodyfikuje grill.a jak? usune calkiem znaczek ford( podejrzane gdzies na necie, mi sie spodobało) na wiosne rusze ze wszystkim.

a tak BTW jak wygląda malowanie auta w czarny mat?ciezkie do zrobienia?
  
 
Cytat:
tak BTW jak wygląda malowanie auta w czarny mat?ciezkie do zrobienia?



Ciężko utrzymać w czystości.
  
 
Cytat:
2009-01-20 16:21:59, iners pisze:
Z racji tego ze zima i na łeb sie leje niechec do pracy ogromna.Ale pomysły sie rodzą.Maska "garbatka" chyba odejdzie w zapomnienie, bo dostanie jej graniczy z cudem pozostane przy masce MK6 tylko troszke zmodyfikuje grill.a jak? usune calkiem znaczek ford( podejrzane gdzies na necie, mi sie spodobało) na wiosne rusze ze wszystkim. a tak BTW jak wygląda malowanie auta w czarny mat?ciezkie do zrobienia?



Całe auto w ciemny mat?
Oszalałeś !
  
 
No co MAD MAX tego jeszcze nie grali na FEFKU
  
 
Mat wbrew pozorom naprawde nieźle się prezentuje..
Mi się bardzo spodobał w kolorze niebieskim



  
 
a moze wie ktos jak wygląda proces malowania na mat?
daje sie sama baze bez klaru?


mega kozak

[ wiadomość edytowana przez: iners dnia 2009-01-20 18:59:05 ]
  
 
Zdaje mi się że w TAXI 2 była 605 w czarnym macie malowana.

Czy w escorcie będzie to ładne? Mi się to osobiście kojarzy z maluchami, w których właściciele zakładali surowe niepomalowane czarne (właśnie matowe) klapy, albo błotniki