[126p] BeżoStyL czyli Błękitna Strzała - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tam ->Starter Gdynia
  
 
Cytat:
2013-02-07 21:53:41, PitGTR pisze:
Gdzie i za ile rozruchalnik tak robią?



Starter jak Fuss napisał, za oba 320 zł. w altku wymienione łożyska, w rozruchu: bendix, stycznik, tulejki i szczotki, wszystko wyczyszczone jak na fotach z totalnego gnoju, zaolejone i zapiaszczone

Cytat:
2013-02-07 21:20:57, fuso pisze:
bylem ciekawy jak starter regeneruje, teraz widze ze wyglada to dobrze ciekawe czy dziala tak samo jak tak to musze sie do nich wybrac z esą



działa tak samo jak wygląda do firmy od nich czasem bierzemy. brackiemu w sierze rozruch tam robiłem, wyszło ponad 300 za sam rozrusznik, było warto bo kręci silnikiem jak gupiiii 6 miechów gwarancji dają
  
 
góra zamknięta




  
 
  
 
tempo nie powala ale

zamach 2.7 kylo + sprzęgło z tłumikiem i docisk kożuchów na swoim miejscu



rozrząd złożony i zamknięty na gotowo



szukam miski w rozsądnym stanie żeby zamknąć dół



  
 
Kup nową, rzemo za około 40 zł jest całkiem przyzwoitej jakości, mam we wszystkich swoich silnikach i daje rade.
  
 
allegro brak ;/ lokalne sklepy brak ;/ seryjna miska to raczej tymczasowo, wiec na razie szukam używki na miejscu, w ostateczności ściągam z seryjnego silnika

[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2013-02-13 23:03:15 ]
  
 
silnik nabiera kształtów




pompa paliwa z seryjnego silnika, przejechane max 1000 km

  
 
dzialaj dzialaj , mam nadzieje ze dasz sie karnac ;P
  
 
fuso boje się ze zepsujesz w odwecie za skode
  
 
nie boj sie , szkoda by go bylo
  
 
niedługo chyba można odpalać powoli zaczyna brakować miejsca











wydech: wypruty misiael po wypłacie na rury wpadnie bandaż i wypolerować końcówe








[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2013-02-20 21:50:51 ]
  
 
no i gitara
  
 

[/quote]

Czyż byś nie ustawił skoku popychacza?
  
 
Cytat:
2013-02-21 09:58:25, -TOMMY- pisze:
Czyż byś nie ustawił skoku popychacza?



możliwe w sumie nigdy tego nie robiłem a pompa była nowa wiec myślałem ze wystarczy zamontować

w domu puzle z malucha... a tym czasem w pracy też puzle

odbudowujemy auto mistrza gsmp miedzy innymi z 2004 r











  
 
gdybyście nie mieli co zrobić z tym silniczkiem to chętnie przygarnę
  
 
Heh to ja biore bude


to jest auto po stecu?? kto je odbudowuje ?


[ wiadomość edytowana przez: fuso dnia 2013-02-21 21:25:01 ]
  
 
auto Wirkijowskiego, zbudowane z seryjnej 6 dobre 10 lat temu. silnik robiony u Steca, potencjał 600KM obecnie ok 400. klata custom cages wstawiana u Steca, dawno temu w sobotę odebrany z okolic Grudziądza, piaskowanie, malowanie, odbudowa blach. drzwi tył laminat, klapa tył i zderzaki laminat, lekki spojler ori look, zawias tein, heble oem, skrzynia kłowa i seryjna w zależności od upodobań nam zostało poskładać to w sensowna całość
  
 
Piękny kolor maluszka, kozak, kolory pastelowe są najlepsze do starych samochodów, obudowy silnika tez w fajnym kolorze
  
 
tymczasem w garażu



tył w górze zdjęty zawias, w przyszłym tygodniu wahacze i inne bajery idą do piachu i prochu, do przyszłego tyg prace wstrzymane