[126p] BeżoStyL czyli Błękitna Strzała - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
działamy dalej

oliwa



wahacze po malowaniu



zmontowane w całość gotowe do zamontowania





zrobione jeszcze kilka innych pierdół. gaźnik leży praktycznie ogarnięty.

czy miał ktoś kiedyś problem z montażem talerzy met-gum pod sprężyny z tyłu ?? nie mogę ich wcisnąć na swoje miejsce ;/
  
 
jak tak patrze na postepy to chyba jednak cie nie dogonimy z naszymi bomblami
co do tych talezy na sprezyne to w aucie gie byl taki problem jak michal kupil taleze metalowe rzemioslo ktore byly za male teraz mamy inne i pasuja
  
 
no moje są za małe właśnie ;/ teraz pytanie po czym poznać ze kupie właściwe ?? na miejscu nie ma, wiec zostaje allegro, nie chce mi się bawić w odsyłanie bo wysyłka droższa niż graty ;/
  
 
Junit my kupowalismy graty z allegro od uzytk. MONIKA_TOM albo MONIKA_TOM1 i talerze pasuja gites...

Pozdro
  
 
ze względu na powrót zimy i w oczekiwaniu na talerze pod springi nie ma co robić w garażu ;/
  
 
wiosną zima ;/ postępów brak ;/ do malucha doszedł civic ec9



teraz siły muszę rozłożyć pomiędzy dwa auta
  
 
Cytat:
2013-03-22 23:59:56, Junit pisze:
teraz siły muszę rozłożyć pomiędzy dwa auta



wiadomo ze 126p jest pierwszy...

a dupowoz czeka az wyplata wplynie
  
 
Czyj to misiek ? Zajebisty krótko mówiąc. Co mu robicie ?
  
 
Junit pracuje w honda largo, oni czasem sie bawia w sportowe auta, jak pisal wczesniej skladaja miska do kupy bo przyjechal do nich w puzlach
  
 
piotres87, jak pisałem niżej misiek Wirkijowskiego. w 2004 mistrsz GSMP w N`ce i kilka innych tytułów. w lipcu go rozbieraliśmy, teraz po odbudowie blachy mamy poskładać go w całość obecnie czeka na części
  
 
UP po dłuższej przewie w końcu coś się ruszyło, mam nadzieje ze bez większych przerw dociągnę to do końca w między czasie były małe problemy i brak kilku części, wiec auta praktycznie nie ruszałem (wszystkiemu winni są sąsiedzi z garaży obok jak widzą ze robię to przychodzą podziwiają i opowiadają jak to było jak mieli malucha). na dzień dzisiejszy zawias praktycznie ogarnięty, została kosmetyka. malec dziś wylądował na kołach i wyprowadziłem na świeże powietrze








  
 
w końcu
  
 
Kolor the best
  
 
MAD_DOGG za dużo naoglądałem się twojego malca
  
 
będzie bardziej rally, czy klasyk? Wygląda bardzo prężnie, po uzbrojeniu efekt może powalać Jakie koło docelowo ma być?
  
 
Cytat:
2013-06-04 09:08:24, -maly- pisze:
będzie bardziej rally, czy klasyk? Wygląda bardzo prężnie, po uzbrojeniu efekt może powalać Jakie koło docelowo ma być?



klasyk z glebą, kubłami i dłubniętym motorem. koło już gdzieś w temacie wrzucałem 12" od mini

  
 
Fajna felga, jaki to ma rozstaw śrub?
  
 
Cytat:
2013-06-04 20:31:48, mauzer64 pisze:
Fajna felga, jaki to ma rozstaw śrub?


4x101,6
  
 
dokładnie 4x101,6mm, będzie trzeba coś z modzić żeby podeszło ale widziałem inny wzór felg 12" z tym rozstawem na malcu, właściciel twierdził ze na pływających wchodzi bez mydła

EDIT:

dokładnie ten malec stoi na felgach z rozstawem 4x101,6 i pływakach



[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2013-06-04 21:15:37 ]
  
 
Zawsze w razie gdyby się nie dało inaczej można otwory na śruby rozwiercić (powiększyć i zbliżyć do otworu centralnego) na rozstaw 98 i zamontować stalowe wkładki.