XII ZLOT LKP- Boryszyn 2008 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nooooo, jak by to powiedzieć..... ZROBIE WSZYSTKO BY BYĆ
  
 
ja tez mysle sie wkoncu pokazac , chyba z 3 lataka mnie nie bylo. Mam nadzieje ze moja "nowa" ładna mnie nie zawieszdzie.pozdrawiam wszystkich Klubowiczów!!!!!!!!1
  
 
powiedzcie mi prosze jakie musiałbym ponieść koszty noclegu i zabawy bo troche wcześniej bede sie wybierał do Klatov,i nie wiem ile kasy mam se zarezerwować i przede wszystkim czy wpuścicie mnie tam w moim hyundai-u??
prosze o konkretną odp.bo nie sądze bym do tego czasu zakupił se Ładiczke.
pozdrawiam Marcin z Wałbrzycha
p.s ja jestem sympatykiem więc rozumiem że zabawa będzie mnie kosztowała.
  
 
- od 12 do 20 nocleg (za noc)

- od 10 do 15 za sam udział (koszt nalpeki zlotowej etc)

- ?? na piwo



DEx

  
 
Cytat:
2008-06-23 14:40:12, mwarchalowski pisze:
- od 12 do 20 nocleg (za noc) - od 10 do 15 za sam udział (koszt nalpeki zlotowej etc) - ?? na piwo DEx


dzięki bardzo więc spotkamy się w Boryszynie.Jak ktoś nie ma transportu to moge zabrać ze 2 osoby(oczywiście zrzucamy sie na paliwo).Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie.
  
 
wow tym razem bede mial calkiem blisko jak niewyplyne w morze to wpadam
  
 
I ja się pojawie Trzeba tylko auto ogarnąć żeby mi wstyd nie było
  
 
Cytat:
2008-06-23 15:43:07, ladamaniak pisze:
dzięki bardzo więc spotkamy się w Boryszynie.Jak ktoś nie ma transportu to moge zabrać ze 2 osoby(oczywiście zrzucamy sie na paliwo).Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie.



to o zabraniu osób na zlot jest już nie aktualne bo sam znalazłem sobie transport
  
 
postaram się przyjechać razem z synem, jeśli ktoś będzie miał nas podrodze[Pabianice koło Lodzi] to niech da znać "w kupie rażniej".
  
 
Marta, my z Ewą pewnie jak zawsze w piątek do niedzieli i przez Uć, więc zapraszam do konwoju.
  
 
No własnie, którędy grupa Warszawska planuje jechac? Bo bym się przyłączył do konwoju. Planuje pojechac A2 od Strykowa i nia do samego konca. Na DK2 sie nie pcham bo jest w przebudowie mniej wiecej od Sochaczewa przez Łowicz do Kutna(a dalej nie wiem).
  
 
Cytat:
2008-07-03 17:47:58, marta_pabianice pisze:
postaram się przyjechać razem z synem, jeśli ktoś będzie miał nas podrodze[Pabianice koło Lodzi] to niech da znać "w kupie rażniej".



jak co to moge i przez pabianice, daleko nie jest
  
 
jak dla mnie:

- zbyt daleko
- brak czasu w tym okresie
- finanse rowniez nie pozwalaja na taki wypad

Wiec niestety odpadamjesli chodzi o tegoroczny zlot.
  
 
Spisałem osoby chetne

1 - Kruchy
2 - Marta
3 - Sylwesterpol
4 - Góral
5 - Ladomaniak
6 - Tomek 2107
7 - OSS
8 - Andrys 20
9 - Igiers
10 - Yanosik
11 - Mateusznia
12 - Rogacek
13 - Blaze1
14 - Ladusa
15 - Sebioza
16 - Emde
17 - Adasco
18 - Arii
19 - Adik20
20 - Janisz

Co tak mało??

DEX


[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2008-07-13 21:43:13 ]
  
 
A ja?
  
 
No przecież jesteś na liście

DEx
  
 
Ja raczej tak, o ile coś nieprzewidzianego nie wyskoczy.
  
 
no DEX co ja mam z tobą zrobić??
prosze nie przekręcaj mego nicku
ZAPAMIĘTAJ:
Ladamaniak

pozdrawiam i do zo na zlocie
  
 
Cytat:
2008-07-13 21:26:20, mwarchalowski pisze:
Spisałem osoby chetne 1 - Kruchy 2 - Marta 3 - Sylwesterpol 4 - Góral 5 - Ladomaniak 6 - Tomek 2107 7 - OSS 8 - Andrys 20 9 - Igiers 10 - Yanosik 11 - Mateusznia 12 - Rogacek 13 - Blaze1 14 - Ladusa 15 - Sebioza 16 - Emde 17 - Adasco 18 - Arii 19 - Adik20 20 - Janisz Co tak mało?? DEX [ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2008-07-13 21:43:13 ]


dobrze że tyle ale ja moze przyjade nieładnym autem,chociaż kto wie może was czymś zaskocze??
pozdro for all
  
 
jeżeli ktoś jedzie przez Wałbrzych,Świebodzice,Jelenią Górę to zapraszam do konwoju!!!!!!chętni pisać na priv lub gg 13969091 tylko mi sie podpisac i ze jesteście z ladaklub.pl ok??
pozdro for alles