Pęknięta świeca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jezeli mam lekko peknieta swiece to kabel zaplonowy na nia nie wskoczy??Mam tylko z ta jedna swieca problem na reszte kable wchodza bez problemu

[ wiadomość edytowana przez: batuslubin dnia 2008-06-24 12:26:09 ]
  
 
Nooo, ale jak pęknięta, gdzie pęknięta... jak się nie da to pewnie nie To Ty widzisz a nie my, problem nie jest jakiś "standardowy"
  
 
ja mialem podobny problem... pekla mi porcelanka w swiecy... ale jak tylko to zauwazylem od razu komplet swiec wymienilem... to nie sa drogie rzeczy wiec mysle ze lepiej chociaz jedna wymienic i nie glowic sie czy bedzie cos sie na niej trzymalo i czy bedzie poprawnie dzialala
  
 
wiem ze to nie sa drogie rzeczy ale juz nie mam sil do tego auta,wymienilem kable bo mialem przebicie i autem szarpalo ale to nic nie dalo i teraz mam peknieta swiece.czy powymianie swiec bedzie wszystko okey??
  
 
kable i swiece wymienione a auto dalej skacze podczas jazdy i niechce wchodzic na wysokie obroty zawiesza sie na 3 tysiacach.Czy przyczyna moze byc uszkodzony silniczek krokwy??
  
 
On odpowiada za wolne obroty. Więc raczej nie. Lambda? Choć nie jestem przekonany czy to ona może być.
  
 
lambda wymieniona 2 tygodnie temu
  
 
Odepnij przeplywke i sprawdz czy jest oki.
  
 
bo odpieciu przelywki to samo a nawet jeszcze gorzej
  
 
Bardzo mi sie podoba twoje podejście do problemów z autem... Wymieniaj dalej na pałę! Wybór masz spory: od przedniego zderzaka, lecąc poprzez calusieńkie auto, a na tylnym zderzaku kończąc. Nie zapomnij o wymianie piór wycieraczek! Bo po co podjechać na diagnostykę i do serwisu, żeby sprawdzili, co autu dolega? Może za którąś wymianą się uda...
  
 
jak jestes taki madry to powiedz co jest nie tak bo bedac w nie jednym warsztacie slyszalem ze do wymiany jest co innego a niestety nie spie na pieniadzach tak jak ty
  
 
Jakoś też mi sie wydaje, żebym spał na pieniądzach. I dlatego JA w przypadku takiej awarii oddałbym auto do jakiegoś PORZĄDNEGO zakładu, zażądał diagnostyki i usunięci usterki i zapłacił za RAZ! A nie kombinował półśrodkami.
Zresztą pytanie o to, czy trzeba wymieniać pękniętą świecę, już świadczy o twoim podejściu do sprawy...
  
 
sprawdz jeszcze pompe paliwa, ja mialem podobnie, szarpało, muliło itp... okazalo sie ze pompa zatarta;] pozdrawiam
  
 
wymienilem sonde lambde,kable wysokiego napiecia,swiece,pompe paliwa.I po wymianie pompy paliwa zaczal odstawiac takie cuda.
  
 
Cytat:
2008-06-30 06:38:58, batuslubin pisze:
wymienilem sonde lambde,kable wysokiego napiecia,swiece,pompe paliwa.I po wymianie pompy paliwa zaczal odstawiac takie cuda.



Pisali ci parę Wątków niżej wstaw Auto na Warsztat bo na prawdę sam sobie robisz koszta
Kable+Świece to już masz 100/150zł
Pompa Paliwa dajmy że 50/100zł
Więc żadnej po prawy a za na prawe Auta może dał byś 100zł max 250zł i by Śmigał a metoda prób i błędów do niczego nie prowadzi