Faluja oabroty --RS

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moze ten ten przypadek jest opisany ale przegapilem .

Rano jak s odpale silnik i puszcze gaz to zgasnie - jak przetrzaymam gaz 1 minute jest oki . Przy gwaltownym hamowaniu z predkosci powyzej 150 przy wlaczonej klimie potrafi zgasnac silnik .

Co dolega RS-owi ?

W wyszukiwarce nic nie znalazlem .
  
 
pewno zawor wolnych obrotow, mozesz sprubowac podkrecic lekko srube na przepustnicy, ale ja bym sie wzial najpierw za czyszczenie 'krokowca'...
  
 
Spalanie w normie , komp bledow nie pokazuje .
  
 
no bo z krokowego ani bledow nie dostaniesz ani spalanie Ci nie skoczy...
  
 
czy **krokowiec** do RS pasuje od innego modelu czy musi byc do RS .
Tu w sklepie w katalogach nic mi nie znalezli do RS - pewnie taki sklep , moze ktos zna numer fobryczny forda tej czesci , lub jakiej firmy najlepiej zakupic .!
  
 
Z tego co pamietam od 1.6 CVH pasi
  
 
bedzie dzialac z innch silniczkow, ale pozostaje kwestia mocowania (roznia sie miejsca na sruby) niestety nei pamietam w jakich silnikach jest taki sam:/
a powiedz mi czemu szukasz nowego? rozkrec, wyczysc porzadnie, i na 99% pomoze, nie w takich trupach czyscilem i jezdzily potem jak reka odjal, a zamiast 100 kosztowalo goscia 20 zeta na browar dla mnie... a co i jak bylo juz opisane milion razy na forum
  
 
Cytat:
2008-06-02 22:22:56, zenq pisze:
ja bym sie wzial najpierw za czyszczenie 'krokowca'...



Odkrecilem to ustrojstwo i wYmoczylem w bendzynie i przedmuchalem powietrzem . Niby pomoglo lecz nadal klima zdusza obroty ponizej 400 , lecz nie zawsze .
Moze nalezy zrobic reset kompa ?
  
 
Tak.Zrób reset kompa.
  
 
zdecydowanie.