Eskorcik mk7 i problem z tluczeniem... need help lads...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam dziwne tluczenie z przodu z prawej strony. Amortyzator wymienilem na nowy, bo stary sie wylal, lecz tluczenie nadal nie zniklo. Tlucze tylko jak jade po dziurach lub podjezdzam pod cos z wieksza predkoscia. Co to moze byc, wachacz czy moze poduszki na wachaczu? Prosze o pomoc koledzy. Dzieki.
  
 
To aż trzeba dyskusję zakładać? Bo my tutaj to wróżki pierwszorzędne jesteśmy wszyscy! A nie lepiej było by, jakbyś chłopie sobie pojechał na kanał, wlazł pod ten swój bolid i poszarpał i ponaciągał elementy zawieszenia? Za pomocą ręki i tak skomplikowanego narzędzia, jak kawałek brechy. I ci wyjdzie, czy masz luzy na wahaczu, na stabilizatorze, na jego łączniku i gdzie się tam jeszcze da...
  
 
Jak wczesniej napisane - stabilizator,laczniki stabilizatora - sworzen zwrotnicy - od tuleii wachacza jeszcze nigdy mi nie walilo
  
 
Hm ciezko powiedziec co ci stuka, przyczyn moze byc wiele, glowny to pewnie lacznik stabilizatora,
Tak na marginesie mam podobny problem
ale juz wymienilem wszystkie tulejki laczniki, koncowki drazkow itd..
Jedyna rzecz ktorej jeszcze nie wymienilem z przodu to amorki.
Jezeli to nie pomoze to chyba zmienie auto....)
  
 
u mnie największe tłuczenie było od przekładni kierowniczej (bez wspomagania) która miała spore luzy.
  
 
sprawdź tuleje wahacza wi wlasnie jedna tulekje wybilo i wahacz lata gora dol i wali o rame.
  
 
tuleje wahacza ja ostatnio z prawjej strony wymienilem i wszystko ucichlo