Brelok z otwieraczem do butelek - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Doszedł. Dzięki Bocianiesanie!
  
 
Bociansan czemu wyciąłeś posta użytkownika marhuska(czyt. moja żona) o tym że wciąż nie dostała przesyłki, bo tak faktycznie jest. Adres i przelew dostałeś już dawno dawno temu....
  
 
Dotarło,dzieki. Sa zajefajne
  
 
Cytat:
2008-09-01 22:50:31, slawcek pisze:
Bociansan czemu wyciąłeś posta użytkownika marhuska(czyt. moja żona) o tym że wciąż nie dostała przesyłki, bo tak faktycznie jest. Adres i przelew dostałeś już dawno dawno temu....



post ten nic nie wnosił, ja wiem komu wysłałem, a komu nie. Popędzanie mnie nic nie da. Wszyscy muszą poczekać.
Gadżetami zajmuje się dobrowolnie i nic z tego nie mam. Oprócz tego mam pracę i swoje obowiązki i wysyłanie gadżetów staram się jak najbardziej pogodzić z innymi sprawami żeby przebiegło szybko i sprawnie. Nie zawsze jestem w stanie wysłać od razu po otrzymaniu gadżetów od producenta.

pozdrawiam
bociansan
  
 
Cytat:
2008-09-02 15:01:59, bociansan pisze:
post ten nic nie wnosił, ja wiem komu wysłałem, a komu nie. Popędzanie mnie nic nie da. Wszyscy muszą poczekać. Gadżetami zajmuje się dobrowolnie i nic z tego nie mam. Oprócz tego mam pracę i swoje obowiązki i wysyłanie gadżetów staram się jak najbardziej pogodzić z innymi sprawami żeby przebiegło szybko i sprawnie. Nie zawsze jestem w stanie wysłać od razu po otrzymaniu gadżetów od producenta. pozdrawiam bociansan


Nie no spoko........
  
 
Ja też już dostałem, ba nawet wypróbowałem... gul,gul,gul... pycha.
Jeszcze raz dzięki bociansan !!!
  
 
Trochę się naczekałem ale już jest dzięki wielkie


Pozdrawiam
  
 
Dotarły, są śliczne. Po prostu super!!!
  
 
Cytat:
2008-06-11 14:12:28, bociansan pisze:
[b] Witam! Mam pomysł na gadżet. Mianowicie brelok z otwieraczem do butelek. Oczywiście z grawerem naszego logo Klubu.


Brelok ogólnie fajny, ale do grawerki z logiem klubu to mu wiele brakuje...
  
 
Cytat:
2008-09-05 18:58:45, slawcek pisze:
Brelok ogólnie fajny, ale do grawerki z logiem klubu to mu wiele brakuje...



nie rozumiem o co Ci chodzi... mógłbyś rozwinąć myśl?
  
 
Trzy koszulki już mam, dwa polary też, o fladze nie wspomnę(największa w klubie ) smycze cztery sie pałętają, breloki leżą nie używane, dwa z nich już zniszczone ale otwieracza jeszcze nie mam. Może ci coś zostało to ja chętnie przygarnę, dawaj na priv jak co i śle kase


aha...mam też klubową lepe i naklejki z zlotów


[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2008-09-05 22:09:27 ]
  
 
Dotarły breloki Dziękować
  
 
Cytat:
2008-09-05 21:37:40, bociansan pisze:
nie rozumiem o co Ci chodzi... mógłbyś rozwinąć myśl?


Zacznijmy od tego czy wiesz co to jest grawerka?
  
 
W prawdzie mam na imie Łukasz, a zaadresowane na Krzysztofa ale są Bardzo ładniste, dzieki bociansan
  
 
Cytat:
2008-09-08 12:06:53, slawcek pisze:
Zacznijmy od tego czy wiesz co to jest grawerka?



dobra skończ już filozofować i następnym razem sam się zajmij produkcją jakiegoś gadżetu


Cytat:
2008-09-08 13:29:17, cashy pisze:
W prawdzie mam na imie Łukasz, a zaadresowane na Krzysztofa ale są Bardzo ładniste, dzieki bociansan



przepraszam, ale pewnie w natłoku informacji źle wpisałem. ważne, że dotarł


pozdrawiam
bociansan


[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2008-09-08 15:23:45 ]
  
 
Po pierwsze dopiero zacząłem.
Po drugie po co piszesz że będzie wygrawerowane logo jak nie jest.
Po trzecie nie ma sprawy mogę zająć się rozprowadzaniem.
Po czwarte wyluzuj trochę
  
 
Dość.
  
 
Cytat:
2008-09-09 13:50:17, radex70 pisze:
Dość.



I uderzył ręką w stół


  
 
Ludzie ktoś coś probuje zrobic a wam to nie pasuje............
  
 
dokladnie,poza tym nie wiem slawcek czy zdajesz sobie sprawe ile grawer kosztuje....w 7zl by sie nie zamknelo
Cytat:
2008-09-09 20:25:20, Sebov12 pisze:
Ludzie ktoś coś probuje zrobic a wam to nie pasuje............