Coś szumi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam taki problem w essim, jak jadę powyżej 40km/h to strasznie coś mi szumi z tyłu i czuję wibrację na podłodze (pod nogami kierowcy i pasażera), jeżdżę na 15" oponki 195/50/15. Łożyska oba wymienione, od strony pasażera jakiś miesiąc temu a od strony kierowcy 2 dni temu. Strasznie to szumienie denerwuje podczas jazdy i przeszkadza, czasami jest głośniejsze od radia. Nie mam już pomysłu co może być nie tak, dzisiaj założę stalówki 13" i zobaczę czy to może opony szumią lub felgi wiem że na 1 feldze mam wgniecenie ale czy to miało być aż taki wpływ? Po wymianie łożyska od strony pasażera szumy ustały, ale teraz znów są :/
  
 
Chyba ta sama sytuacja co i u mnie, wymiana łożysk i po problemie.
  
 
łożyska wymieniłem, po stronie kierowcy jakiś miech temu bo tamto się rozpadło (wyjmowałem je w kawałkach), a po stronie pasażera 2 dni temu wymieniłem


[ wiadomość edytowana przez: nyatto dnia 2008-06-13 14:15:25 ]
  
 
żadnych innych rad?
  
 
No to podnies samochod z tyłu i zobacz czy z tyłu nie szumią łożyska
  
 
właśnie dzisiaj to zrobiłem jak chciałem zmienić koła żeby zobaczyć czy to może nie one i okazało się że szumi łożysko które wymieniłem jakiś miesiąc temu oO chyba muszę zmienić całe bębny możliwe że piasty się wyrobiły, bo to już 3 komplet łożysk od kwietnia, czyli wtedy kiedy założyłem alu...

teraz mam inny problem, ciągle świeci mi kontrolka od poduchy (miga), wcześniej wystarczyło poruszać kablami pod fotelem lub go poprzesuwać, lecz teraz już to nic nie daje, bezpiecznik jest cały...
  
 
HM z tego co pamietam to tam jest jakas kosta i ta kosta czesto pada, spróbuj to zrobic na krótko omijając tę kostkę, to tak jakbys nie mial innych propozycji