Elektryczne szyby mk IV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanie
czy można założyc elektryczne podnośniki szyb z modelu 5-cio drzwiowego do 3-y drzwiowego.
  
 
wydaje mi sie ze tak tylko nie wiem jak to bedzie wygladac z przyciskami ale powinno hulac NP
  
 
sorki ludzie zmyłka-pomyłka
odwrotnie mam budę5-cio dzrwiową a podnośniki od 3-y drzwiowej
sorki jeszcze raz

[ wiadomość edytowana przez: styhu dnia 2008-04-28 21:13:18 ]
przyciski mam z rączkami oryginalne ale ramiona mechanizmu są inne

[ wiadomość edytowana przez: styhu dnia 2008-04-28 21:14:11 ]
  
 
Witam
Zawsze się da tylko albo krócej albo dłużej trzeba będzie porzeźbić. Jeżeli chodzi o elektryke to nie bedzie problemu a jeżeli chodzi o samo mocowanie podnośników to może się nieznacznie różnić bo chyba twój ma trochę krótsze drzwi niż wersja trzydrzwiowa. Właśnie tak sobie pomyślałem i się zastanawiam czy było by opłacalne produkowanie dwóch rodzajów podnośników do jednego modelu auta hmm jak będziesz mocował to daj znać czy pasowało.
Pozdrawiam
  
 
dgyby dobrze przyciąć ramiona to będzie pasować, ale kupiłem oryginały i odpuszczam przeróbki myślę że można zamknąć temat.


[ wiadomość edytowana przez: styhu dnia 2008-06-18 22:09:34 ]
  
 
Panowie, przecierz do mkIV były tylko el. szyby w przednich dzrwiach i wszystko, nawet w mkV ciężko znalść elektrykę z tyłu.
ps jeśli szukacie zestawu do jest z mk III, powinien pasować, tylko przełączniki inne są
Cytat:
2008-06-17 23:31:14, styhu pisze:
dgyby dobrze przyciąć ramiona to będzie pasować, ale kupiłem oryginały i odpuszczam przeróbki myślę że można zamknąć temat. [ wiadomość edytowana przez: styhu dnia 2008-06-18 22:09:34 ]