CABRIO 94. opłaca się

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moge zakupić takie cabrio za 2.500 zł
do roboty nadkola tył,maska,walnięta przepływka,minimalne luzy w przednim zawieszeniu
silnik 1.6 105 KM
opłaca się taki zakup?



p.s mój syn się do niego wpasował,podoba mu się,a ma 2 lata

[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-07-08 12:38:24 ]
  
 
To zalezy jak to rozumiesz czy sie oplaca ,bo jak dla mnie
zrobienie tego co wymieniles to nie problem i ja bym bral i w
dodatku to Cabrio a lato juz jest i takim autkiem sie faj nie
jezdzi .Moja opinia to brac i naprawic.
  
 
1,6 z 94 to juz 16v wiec pewnie ma 90 a nie 105km
  
 
czy to jest to cabrio co mowiles ze znajomy/kuzyn kupil w dobrej cenie? powiem tak: ja bym kupil i sie nie zastanawial....i raczej faktycznie nie ma 105 koni tylko 90 tak jak moj...
  
 
Cytat:
2008-07-08 12:36:46, marimar pisze:
moge zakupić takie cabrio za 2.500 zł do roboty nadkola tył,maska,walnięta przepływka,minimalne luzy w przednim zawieszeniu silnik 1.6 105 KM opłaca się taki zakup?



Za te pieniądze nie zastanawiał bym się długo, wakacje lecą, a przyjemność z jazdy bez dachu - jak to mówią w reklamie - BEZCENNA
 
 
dawaj namiary za takaskę sam go załykam
  
 
ustaw sie w kolejce
Cytat:
2008-07-08 14:34:18, RemikGT pisze:
dawaj namiary za takaskę sam go załykam

  
 
może i ma faktycznie mniej kucy niż pisałem,ale to naj mniej ważne,jarcio tak to ten sam co kiedyś pisałem że szwagier kupił ale teraz chce go opchnąć,cena 2500 zł jest tylko dla mnie,a do ludzi pójdzie za większą kaske
aha zapomniałem o jaszcze jednej wadzie tego cabrio,ma 2 małe dziurki w dachu ale myśle że to też nie problem
ogólnie bym go wzioł ale musze się zastanowić czy będzie mnie stać na 3 samochody
  
 
kurde,gdybys zrezygnowal to chetnie ja bym go przygarnal ale mnie na pewno nie stac na 4 essa (poki co mk7 combi, mk6 ghia i rs2000) a poza tym zona by rozwodu zarzadala jakbym 4 essinke przed domem postawil! heheh ale za rok bedzie u mnie cabrio w "stajni"
Cytat:
2008-07-08 22:53:04, marimar pisze:
może i ma faktycznie mniej kucy niż pisałem,ale to naj mniej ważne,jarcio tak to ten sam co kiedyś pisałem że szwagier kupił ale teraz chce go opchnąć,cena 2500 zł jest tylko dla mnie,a do ludzi pójdzie za większą kaske aha zapomniałem o jaszcze jednej wadzie tego cabrio,ma 2 małe dziurki w dachu ale myśle że to też nie problem ogólnie bym go wzioł ale musze się zastanowić czy będzie mnie stać na 3 samochody

  
 
Cytat:
2008-07-08 22:58:23, JarcioFordzik pisze:
kurde,gdybys zrezygnowal to chetnie ja bym go przygarnal ale mnie na pewno nie stac na 4 essa (poki co mk7 combi, mk6 ghia i rs2000) a poza tym zona by rozwodu zarzadala jakbym 4 essinke przed domem postawil! heheh ale za rok bedzie u mnie cabrio w "stajni"



jak zrezygnuje to dam znać ,no chyba że szwagier dostanie duuuużo więcej złociszy to pojedźie w świat,ale narazie czeka na mnie,oczywiście przejażczka już była i powiem ci że fajowo się śmiga bez dachu nad głową