3Miasto - Spot 5 lipca, Zaspa, Pas Startowy, godz. 18:00 - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ok, 5 lipca, Zaspa, Pas Startowy, 18:00
  
 
O to może i ja pierwszy raz bym się pojawił. Na 90% będę
  
 
Zapisene w kalendarzu
  
 
Ja jeszcze nie mam grafiku,ale jak będę miał wolne to wpadnę
  
 
dałem info na MKP i FCP - zobaczymy czy tym razem ktos od nich sie pojawi
  
 
Czemu znowu tak daleko ?? hehe. Pewnie i ja wpadne. Moze tez Chmiela uda mi sie wyciagnac.
  
 
jak zapoznam się z mapką to też wpadnę z narzeczoną. o ile trafię.
  
 
jak coś to pas startowy jest obok al. Jana Pawła II
  
 
chyba będzie mnie musiał ktoś poinstruować jak tam trafić!
  
 
Cytat:
2008-07-01 12:30:28, panlukasz pisze:
chyba będzie mnie musiał ktoś poinstruować jak tam trafić!


a skąd jedziesz i którą ulicą wlatasz?
  
 
ja jadę z bytowa! będę jechał główną od strony Kartuz! wiem mniej więcej jak dojechać do zaspy
  
 
jak nie macie nic przeciwko to tez bym sie zjawil,pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2008-07-01 22:33:53, panlukasz pisze:
ja jadę z bytowa! będę jechał główną od strony Kartuz! wiem mniej więcej jak dojechać do zaspy



Ale jadąc przez Kartuzy możesz wjechać do gda na dwa sposoby:
1. jedziesz przez Żukowo, wjeżdżasz przy Auchan k/obwodnicy i jedziesz do centrum Kartuską lub trasą WZ - skoro piszesz że jedziesz główną to zakładam że o to Ci chodzi, zgadłem?
2. jadąc z Kartuz przez Przodkowo i potem w stronę Chwaszczyna skręcić do Banina, przejechać koło lotniska w Rębiechowie i zjechać Słowackiego na dół do Wrzeszcza, IMO ten wariant jest dla Ciebie lepszy bo będziesz dość blisko celu.

Tak więc napisz, która wersja Ciebie interesuje.

[ wiadomość edytowana przez: PawBur dnia 2008-07-02 16:38:25 ]

[ wiadomość edytowana przez: PawBur dnia 2008-07-02 16:39:03 ]
  
 
ja mogę i z tej i z tej strony! którędy bliżej? bo na 18 nie zdąże bo mam pogrzeb wujka w sobotę, ale po pogrzebie odwiaze rodziców i śmigam do gdańska.
  
 
No jeśli chodzi o dojechanie na zaspę to drugi wariant jest lepszy
  
 
Ja jestem z kujawsko-pomorskiego ale akurat w ten weekend bede w Malborku. Mialbym ochote wpasc na wasz spocik, w koncu z Malborka do Gdanska nie jest tak daleko. Mogę sie wprosic jak cos ?
  
 
RavenMOH, dawaj, im nas więcej tym lepiej

panlukasz - piszesz, że na zaspę trafisz - ja proponuję zrobić to tak:
zjeżdżasz od lotniska cały czas ulicą Słowackiego, mijasz duże skrzyzowanie (al Grunwaldzka) i przecinasz tory tramwajowe jadąc cały czas prosto.
po chwili wjeżdżasz na wiadukt nad torami kolejowymi i na drugich światłach skrecasz w lewo (łatwo poznać, po znowu jest skrzyżowanie gdzie jedzie tramwaj ).
jedziesz kawałek prosto, a jak zobaczysz nad jezdnią kładkę dla pieszych, to musisz skręcić pod kątem w prawo, tak troche w dół idzie droga, i jesteś juz na słynnym pasie startowym, vel Aleji Jana Pawła II-ego, którą jedziesz cały czas prosto w stronę morza, aż zobaczysz stację LOTOS, skrecasza w lewo pod stację i zamiast wjechać na nią, kawałek dalej jest skręt w prawo na parking pod "biedronką" - tam sie ustawiamy
  
 
To już dziś ! !
  
 
Kompletnie nie znam Gdańska i nie mam pojecia jak dojechac na miejsce spotu. Bylby ktos tak mily i zaznaczyl mi na google maps gdzie sie spotkacie ? Nie jestem pewny czy na bank przyjade ale tak na wszelki wypadek. Dzieki z gory.
  
 
RavenMOH, nigdy tego nie robiłem, a nie mam teraz czasu, ale skoro masz dostęp do neta to wejdź może na jakieś www.targeo.pl, wpisz Gdańsk, Al. Jana Pawła II i my będziemy blisko skrzyżowania z ulicą Czarny Dwór, blisko morza.