Zlot Wrześniowy Gosławice 12-14 IX . Wrażenia po :) - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja też już dotarlem cało i szcześliwie ;P

Jak dla mnie zlot był super miło było poznać całe towarzystwo
  
 
Cali i zdrowi w domu !!!
  
 
my juz 1,5h w domku


Dziekujemy za zlot i do zobaczenia na Walnym
  
 
Wielkie JOŁ z wrocka ekipa melduje sie cala i zdrowa na miejscu.
  
 
Górny Śląsk w całości jest już w domu Raveny z Czilim tez już pewnie do Bielska dojeżdżają.

Dzięki wszystkim!!!!
  
 
W Domu
  
 
Warszafka tyż w końcu dojechała tempem spacerowym... już po kolacji jestem i sączę browarka....
  
 
Cytat:
2008-09-14 18:53:21, Snale pisze:
Raveny z Czilim tez już pewnie do Bielska dojeżdżają.



Dojechali
  
 
E.T. go home
  
 
Dotoczył się
  
 
Ja dopiero dotarłam do DDZ miałam mały przystanek w Wrc dziękuję za zlocik...zwłaszcza Prestonom i Tadosom
  
 
Dojechali, zlocik jak zawsze super.
  
 
i ja zdrajca w domu sorki że nie byłem na ognisku ale jak na nie wyruszyłem było już po, pozdro dla całego FEFK
  
 
Hans, mam nadzieję że nie podejrzewacie nas o te napisy na szybach!
  
 
Cytat:
2008-09-14 21:52:41, Snale pisze:
Hans, mam nadzieję że nie podejrzewacie nas o te napisy na szybach!


broń boże poprostu ktomuś sie nudziło zresztą to tylko pasta a w końcu zielona noc była
  
 
tak sobie czytałem wątek, oglądałem zdjęcia i żałowałem że nie dojechałem na zlota, kurde tak mi szkoda ze się nie udało a było tak blisko, na kolejnym, walnym już chyba postaram się być

POZDRAWIAM
  
 
Czy ktoś ma jakieś zdjęcia ze zlotu?
  
 
Cytat:
2008-09-17 12:29:04, _unnamed pisze:
Czy ktoś ma jakieś zdjęcia ze zlotu?


jacej ja cie proszę.
wejdz w WA i tam masz fotki
  
 
Na zlocie miałem flagę założoną ... mialem ja sciagnac gdzies za Koninem ale zapomnialem ... Przypomnialo mi się w Strzelnie
Pytanie zagadka : przy jakiej predkości flaga wypada z mocowania??? Nie wiadomo A nie powiem ile jechalem bo zaraz mi sie dostanie. Na pewno duzo więcej niż podaje producent (flagi )

Tytuł watku zostal zmieniony na jakie wrażenia.
Otóż jak zawsze bardzo pozytywne. Pewien niedosyt z tego powodu że nie nocowalem ale to pewnie moja watroba mi jest wdzięczna. Nie mniej jednak bardzo mi sie podobało a dawka smiechu jaka otrzymałem była naprawde spora. Mam nadzieję że na walnym bede uczestniczyl w pelnym wymiarze czasowym. Dzieki wszystkim zlotowiczom za to ze są i ze chce im się przejechać pół polski żeby się zintegrować

Pozdrawiam
artur


[ wiadomość edytowana przez: arti31 dnia 2008-09-17 17:52:36 ]
  
 
Co do zlotu to proszę prezesa o wydanie zaświadczenia na czas walnego bo moja szefowa takie coś sobie ubzdurała a że jako członek klubu muszę być.