Zlot Wrześniowy Gosławice 12-14 IX . Wrażenia po :) - Strona 11.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja dopiero dotarłam do DDZ miałam mały przystanek w Wrc dziękuję za zlocik...zwłaszcza Prestonom i Tadosom
  
 
Dojechali, zlocik jak zawsze super.
  
 
i ja zdrajca w domu sorki że nie byłem na ognisku ale jak na nie wyruszyłem było już po, pozdro dla całego FEFK
  
 
Hans, mam nadzieję że nie podejrzewacie nas o te napisy na szybach!
  
 
Cytat:
2008-09-14 21:52:41, Snale pisze:
Hans, mam nadzieję że nie podejrzewacie nas o te napisy na szybach!


broń boże poprostu ktomuś sie nudziło zresztą to tylko pasta a w końcu zielona noc była
  
 
tak sobie czytałem wątek, oglądałem zdjęcia i żałowałem że nie dojechałem na zlota, kurde tak mi szkoda ze się nie udało a było tak blisko, na kolejnym, walnym już chyba postaram się być

POZDRAWIAM
  
 
Czy ktoś ma jakieś zdjęcia ze zlotu?
  
 
Cytat:
2008-09-17 12:29:04, _unnamed pisze:
Czy ktoś ma jakieś zdjęcia ze zlotu?


jacej ja cie proszę.
wejdz w WA i tam masz fotki
  
 
Na zlocie miałem flagę założoną ... mialem ja sciagnac gdzies za Koninem ale zapomnialem ... Przypomnialo mi się w Strzelnie
Pytanie zagadka : przy jakiej predkości flaga wypada z mocowania??? Nie wiadomo A nie powiem ile jechalem bo zaraz mi sie dostanie. Na pewno duzo więcej niż podaje producent (flagi )

Tytuł watku zostal zmieniony na jakie wrażenia.
Otóż jak zawsze bardzo pozytywne. Pewien niedosyt z tego powodu że nie nocowalem ale to pewnie moja watroba mi jest wdzięczna. Nie mniej jednak bardzo mi sie podobało a dawka smiechu jaka otrzymałem była naprawde spora. Mam nadzieję że na walnym bede uczestniczyl w pelnym wymiarze czasowym. Dzieki wszystkim zlotowiczom za to ze są i ze chce im się przejechać pół polski żeby się zintegrować

Pozdrawiam
artur


[ wiadomość edytowana przez: arti31 dnia 2008-09-17 17:52:36 ]
  
 
Co do zlotu to proszę prezesa o wydanie zaświadczenia na czas walnego bo moja szefowa takie coś sobie ubzdurała a że jako członek klubu muszę być.
  
 
Cytat:
2008-09-17 17:56:22, Kleszczak pisze:
Co do zlotu to proszę prezesa o wydanie zaświadczenia na czas walnego bo moja szefowa takie coś sobie ubzdurała a że jako członek klubu muszę być.



Coś się wymyśli .
  
 
moze w escorcie sa mozliwe szybsze predkosci ale pamietam jak jechala kolumna essow na koronowo,prowadzona przez siekiera....AX-em i tam twoja flaga wyleciala przy jakis 60-70km/h,bo zblizalismy sie do krzyzowki wtedy
Cytat:
2008-09-17 17:51:41, arti31 pisze: Pytanie zagadka : przy jakiej predkości flaga wypada z mocowania??? Nie wiadomo A nie powiem ile jechalem bo zaraz mi sie dostanie. Na pewno duzo więcej niż podaje producent (flagi ) [ wiadomość edytowana przez: arti31 dnia 2008-09-17 17:52:36 ]




[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-09-17 21:12:17 ]
  
 
haha tylko wypadła z ax-a bo siekier otworzył okno
A to jest niewybaczalne przy tym mocowaniu.
Fakt jest taki że przed Koninem zatrzymaliśmy sie przed sklepem i Seba poszedl po zakupy a ja wetknąłem "trzonek " flagi i na tzw papier bo według mnie za luzno siedział. Efekt taki że jak sie zatrzymałem żeby sprawdzić to byłem zdziwiony że flaga jeszcze jest.

A wtedy to nie raz flaga ladowala na ziemi... taki puchar przechodni
  
 
Jakby nie mówić słabo nie było. Kupa śmiechu. I bardzo pozytywnie mnie spocik zaskoczył. Pewnie na walnym się pokaże


Tylko za zimno było, przez co, ognisko trwało tak krótko.
  
 
Cytat:
2008-09-17 21:32:31, JmB pisze:
Jakby nie mówić słabo nie było. Kupa śmiechu. I bardzo pozytywnie mnie spocik zaskoczył. Pewnie na walnym się pokaże Tylko za zimno było, przez co, ognisko trwało tak krótko.


Ty sie ciesz, ze dalismy Ci szanse na powrot do domu

Kolejny zlocik zaliczamy do udanych
Ja chcialabym szczegolnie podziekowac:
1. Kamili z Ustronia i Skoszonemu gardenowi za przejazd
2. Justysi i Prestonowi za cebule
oraz reszcie zlotowiczy za wieczory pelne smiechu i pyszne sniadanie

Nie dziekuje Kalorowi bo pewne tradycje musza byc kontynuowane

Prezesowi przypominam o fotkach!!!


Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na kolejny zlot.
  
 
Dziekuje za umożilwienie powrotu.
  
 
Cytat:
2008-09-17 21:39:02, ALLka pisze:
[...] Nie dziekuje Kalorowi bo pewne tradycje musza byc kontynuowane [...]



  
 
Ale próbował! Co prawda potylicą... ale próbował.
  
 
Zdjęcia we władanie wzięła moja małżonka więc na pewno będą .
Ja pewnie bym nie wrzucił jak zwykle . Mam jeszcze na kartach zdjęcia z poprzedniego zlotu .

Ja jakoś się nie lubię ze wstawianiem zdjęć
  
 
Cytat:
2008-09-17 21:57:23, radex70 pisze:
Ja jakoś się nie lubię ze wstawianiem zdjęć




Pisze się nie umiem...


A i ja chciałbym podziękować Allce i Toradkowi za użyczenie prądu...