[iglaxr3i] Xr + Vr6 jedyny taki. - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak dla mnie tylko dół
  
 
jakby co to kupie od Ciebie ten spojler
Wiesz Troszke taniej dla kolegi z forum^^
  
 
dla mnie tez tylko dol
  
 
Jak założysz górny spoiler to ode mnie masz w skali 5 stopniowej "1".
Jak byś auto robił typowo na Coss'a to jak najbardziej, ale jak robisz taki lajtowy "stajling" to go nawet nie próbuj zakładać.
  
 
Zrob jeszcze jedno - jedz na szrot i wytnij kawalki tylnych blotnikow - wspawaj tak jak ma coss ,zeby dolny spoiler mial linie z blotnikami (coss ma wyzsze blotniki przy klapie) , a moze nawet ktos z klubu Ci wytnie ze szrota jakiegos.
  
 
zakladaj sam dol, i zrob tak jak seba mowi - zrob wyzsze blotniki tak jak w cossim.
  
 
Cytat:
2009-06-04 20:48:29, Seba pisze:
Zrob jeszcze jedno - jedz na szrot i wytnij kawalki tylnych blotnikow - wspawaj tak jak ma coss ,zeby dolny spoiler mial linie z blotnikami (coss ma wyzsze blotniki przy klapie) , a moze nawet ktos z klubu Ci wytnie ze szrota jakiegos.



seba myslałem o tym i jutro własnie jestem na szrocie ale co ijak wyjdzie to sie jeszcze okaze
  
 
moim zdaniem również sam dół, w moim profilu masz foto jak to wygląda polakierowane
  
 
jeszcze tylna tablice przenieś w zderzak i będzie miodzio
  
 
dół
  
 
Co by uaktualnic temat to sprawy maja sie tak,prace lakiernicze staneły w miejscu na rzecz mechaniki.Silnik wraz z mtx siedzi juz w komorze która została wczesniej wyczyszczona i pomalwana tam gdzie powinna byc.Skrzynia jest na nowym sprzegle,sa nowe tuleje na wachaczach i inne pierdułki całosc czeka juz tylko na jedna łape i bedziemy odpalac .
  
 
a mi się wydaje,że jak już poszerzenie zrobisz błotników to możesz i całego spoilerka zostawić
  
 
dzisiejsze prace i ich efekt
  
 
bedzie wypas

i oby nie pękało
  
 
widze ze tez masz zdolnosci rzezbiarskie
  
 
Igła nie wiem czy było,ale jakiś kolorek masz upatrzony?

PS. Śledzę Twoje postępy od pewnego czasu i naprawdę zaczyna mi się to podobać
  
 
Od znajomych dostałem ksywke -rzezbiarz,co do koloru miała byc ciemna fioletowa perła prawie czarna ale narzie odnawiam kolor i chce juz wkoncu pojezdzic,dzis zmontowałem hamulce na przód od rs-a jest załozony komplet TRW czekam juz tylko na łape do skrzyni i wlew paliwa z motosykla,mam paln by w piatek i sobote juz pomalowac auto ale zobaczymy jak bedzie
  
 
no ładnie, ładnie idą te prace. Czyżby Honda pozbyła się już koreczka?
 
 
odnawiasz lakier? tzn ze idzie w czerwony jak stoi? tylko tu juz za bardzo nie ma co odnawiac maluj odrazu w docelowy kolor, szkoda czasu na polsrodki!
  
 
ale własnie podoba mi sie orginalny czrewony co mam i to działanie połsrodkami