Lekko pęknięta szyba przednia...... - Strona 3

  szukane wyrażenia:   szyba
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
e tam... zwykla tasma bezbarwna za zlotoweczke i jest ok... ))

padalo gdzies ze 200km wycieraczki po tym chodzily i nie zeszla ))

a szybka juz gotowa... 40zl mniej w portfelu ale slad praktycznie niewidoczny.

Pozdrawiam
  
 
No a jak szyba poszła " Bardzo " i trza wymieniac to gdzie w Warszawie/okolicy bedzie tanio i solidnie ??
  
 
Witam
Odgrzebałem wątek i mam pytanko do Jaco.
Gdzie koło janek kleiłeś szybę w złomiaku ??
dziś zauwazyłem małe pękniecie w prawym dolnym rogu i sie zagotowałem Przyczyna jak zwyke kamyczek. Pierwszy raz mi się to przydarzyło a z oszczędnosci chciałbym spróbować ja pokleić
  
 
Ponieważ moja przednia szyba jest troche porysowana przez poprzedniego właściciela-podejrzewam ze lód ostro skrobał dziadek- zastanawiam sie nad polerowaniem szyby-Kolega SZREDER zapłacił za taką usługę 150zł i jak stwierdził robili to jakims gazem-azotem czy cuś

teraz sam sie nad tym zastanawiam bo jazda w nocy jest mocno utrudniona z taką szybą....

Zastanawiam sie tylko czy nieoslabi to w jakis sposób wytrzymałości tej szyby...

pozatym moze ktos z klubu robil cos takiego na własną ręke lub podobnie jak Szreder w odpowiednim zakładzie i moze cos powiedziec na ten temat...

  
 
Cytat:
2006-09-17 01:01:01, tommi3737 pisze:
Ponieważ moja przednia szyba jest troche porysowana przez poprzedniego właściciela-podejrzewam ze lód ostro skrobał dziadek- zastanawiam sie nad polerowaniem szyby-Kolega SZREDER zapłacił za taką usługę 150zł ..


Gdybym miał podobny dylemat....a szyba była naprawdę "dokuczliwie" porysowana na pewno nie dał bym jej polerować ca 150zł !!

Skoro w granicach 300zł można kupić nóweczkę...dla mnie absurd polerować za 150 z niewiadomym tak naprawdę skutkiem ...poczekał bym , dozbierał kasy i zafundował bym sobie piękną nowiznę
  
 
Jaco a mi w Corolli po 15 000 beda wycinac przednia szybe i wklejac jeszcze raz, okazalo sie na 1 przegladzie ze uszczelka szyby przedniej jest jakos nie tak wlozona czy cus i moze pozniej swistac wiec wytna i na nowo wkleja szybe z nowa uszczelka
  
 
Okazuje się, że szyba szybie nie równa. W styczniu wymieniałem szybę i już jest dramatycznie porysowana. Po prostu takie miękkie szkło...
  
 
Cytat:
2006-09-25 21:23:21, Navi pisze:
Okazuje się, że szyba szybie nie równa. W styczniu wymieniałem szybę i już jest dramatycznie porysowana. Po prostu takie miękkie szkło...


Podziel się proszę z nami kolegami ...jakiej firmy NIE KUPOWAć ???
  
 
Nordglas
  
 
Cytat:
2006-09-25 21:58:55, Navi pisze:
Nordglas


Masakrycznie........przecie to raptem kilka miesięcy!!!....nie można tego REKLAMOWAć ??!....ja bym na 100% atakował !
  
 
Cytat:
2006-09-25 22:04:43, bogdan1 pisze:
Masakrycznie........przecie to raptem kilka miesięcy!!!....nie można tego REKLAMOWAć ??!....ja bym na 100% atakował !


Pewnie można by, tylko paragon gdzieś posiałem. Trudno