[SLASK] renowacja kartridzy/tonerow bez wychodzenia z domu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponizej oferta, konkretny cennik bedzie na stronce niedlugo ale ogolnie to cena kartridza oryginalu jak jest ok 60zl to taka kompleksowa renowacja 40zl, toner np. 200zl u nas renowacja 140 - na wszystko gwarancja.

Chcialbym przedstawic oferte firmy www.rhinonet.info

Zajmujemy sie kompleksowa regeneracja i renowacja kartridzy i tonerow do drukarek na terenie Katowic i pobliskich miast. Koszta zwiazane z ta usluga sa duzo nizsze niz zakup nowego kartridza w sklepie - a nie trzeba przy tym nawet ruszac sie z domu.

Zalozenie jest takie, ze klient w ciagu 24h od oddania kartridza/toneru nam ma juz go spowrotem w domu. Jesli ktos nie potrafi wyciagnac/wlozyc takich rzeczy z drukarki oczywiscie sluzymy pomoca.

Pelna oferta firmy wkrotce na stronie internetowej, tam tez forum dot. problematyki zwiazanej z drukarkami itp. Firma dopiero rusza ale mamy juz wszelkie podstawy do swiadczenia takich uslug.

>>> Wspolpracujemy z jedna z najlepszych firm w Polsce ktora robi dla nas recykling tych materialow eksploatacyjnych.

*** Jesli ktos uzna tego posta za spam w dziale kupie, sprzedam, zamienie - przepraszam, po prostu uznajemy to jako sprzedaz pewnej oferty.
  
 
że ile 40 dychy to cósik drogawo niedawno regena robiłem za 21 zł przez Allegro płacąc dopiero po wykananiu i sprawdzeniu a kardridż nowy stoi po 70 zł chociaż i tak to jednak taniej niż nowy.
  
 
dolicz se wysylke to masz wiecej a my w ciagu 24h odbieramy z domu dowozimy do domu i masz.
  
 
Tak w kwesti formalnej. Mamy 300 klubowiczy., Niech połowa pracuje a z tej połowy 3/4 ma do zaoferowania jakąś ofertę... Wiesz o co mi chodzi...

A tak na marginesie. Używałem regenerowanych kartridży.. do czasu jak porzygotowałem ofertę dla klienta i wsadziłem w ładną ofertówkę. Jak ją klient wyjął to wydruk został na wewnętrznej stronie ofertówki... Nie było mi do śmiechu
  
 
Cytat:
2006-09-25 20:43:01, Cwikus pisze:
dolicz se wysylke to masz wiecej a my w ciagu 24h odbieramy z domu dowozimy do domu i masz.



czyli miałem farta bo to było 21 zł z wysyłką total 21 zł i drukuje ok. nie widzę różnicy w por.do nowego
  
 
Cytat:
2006-09-25 21:21:37, Navi pisze:
Nie było mi do śmiechu



Elegant za pindziesiont groszy. I co? Przepraszam się mówi i tyle.