[Assmen] 17" on board :) [foto] - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-06-28 03:07:12, Grand_XR3i pisze:
to pojmij człowieku, że dolot niema wyglądać a ma działać. wcześniejsze doloty które tworzyłem w kadecie w maździe w drugiej maździe czy w civic'u wszystkie były z wyglądu podobne...



u niektorych wystarczy ze wyglada:]
  
 
Cytat:
2008-06-28 03:07:12, Grand_XR3i pisze:
to pojmij człowieku, że dolot niema wyglądać a ma działać. wcześniejsze doloty które tworzyłem w kadecie w maździe w drugiej maździe czy w civic'u wszystkie były z wyglądu podobne...



no pewnie, taki dolot da zapewne może z 5km (zaznaczam, że MOŻE) ale w psychice właściciela co najmniej 20% więcej mocy daje (jak te czipy z allegro )

Pewnie kolega z powyższego cytatu na "swoim dolocie" nie jedną mocną brykę objechał
  
 
Cytat:
2008-06-28 03:07:12, Grand_XR3i pisze:
to pojmij człowieku, że dolot niema wyglądać a ma działać. wcześniejsze doloty które tworzyłem w kadecie w maździe w drugiej maździe czy w civic'u wszystkie były z wyglądu podobne...


człowieku wydaje mi sie ze.............na temat dolotów wiem dość sporo.ALE OSOBISCIE WOLE JAK COS WYGLĄDA I jest funkcjonalne,czyli spełnia swoje zadanie
  
 
Cytat:
2008-06-28 08:23:27, RemikGT pisze:
człowieku wydaje mi sie ze.............na temat dolotów wiem dość sporo.ALE OSOBISCIE WOLE JAK COS WYGLĄDA I jest funkcjonalne,czyli spełnia swoje zadanie



dużo mówisz mało robisz
  
 
Cytat:
2008-06-28 07:27:49, Asior pisze:
no pewnie, taki dolot da zapewne może z 5km (zaznaczam, że MOŻE) ale w psychice właściciela co najmniej 20% więcej mocy daje (jak te czipy z allegro ) Pewnie kolega z powyższego cytatu na "swoim dolocie" nie jedną mocną brykę objechał



dolot mi się dobrze zgrał z polerowanymi kanałami w głowicy które to osobiście polerowałem przy okazji jak osbiście zmieniałem uszczelkę pod głowicą.

nie ciśnij mi jak mnie nie znasz bo możesz się ździwić
  
 
No dobra, to jest te 5KM

Panowie, dajcie sobie po razie na żywo bo już się nie da... albo odpuśćcie...

To jest wątek o samochodzie Assmena.
  
 
Nie no spoko, jak bede mial cos ambitnego do napisania to tez napisze luz ale co do tego po razie, no to chyba najlepsze rozwiazanie bo co nie ktorym albo kucyki pod maska swiruja albo testosteron w majtach

Ok a teraz mam pytanie!, Gaz czy nie gaz ? echh mysle o zalezeniu gazu, ale pare dni temu zrobilem zimny dolot z nadmuchem na stozek i.. no zaczol jezdzic znowu :/ i teraz zagazowac swinie ? nie jestem taki brutal, od kad jezdze autami, na gaz to sralem zadką kupą no ale ~4.50zł za litr... ?

Gaz moge zalozyc za 300zl za instalacje mam kumpla ktory zaklada gaz od kad postawili pierwsza stacje gazu w moim miescie
tylko teraz "dópa" bo wszysciutenko w silniku mam oryginalne.. jezdze na oleju mineralnym, i mam dziwne przeczucie ze:

TEN SILNIK SIE ROZLECI jak zaloze gaz poprostu zacznie sie sypac to 94rok i nigdy nie widzial mechanika na oczy, nigdy nie stanol nie zawiodl.. NIGDY, pali te swoje 8-10l czasem nawet 15l ale ZAWSZE pojedzie :/



[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-06-29 04:04:44 ]
  
 
assmen co Ty za głupoty gadasz...dlaczego miałby się rozlecieć...

skoro nie widział mechaniora i się dobrze trzyma to jak najbardziej gaz bedzie mu dobrze służył, jak za taką cene to bym się nie zastanawiał z montażem...
  
 
Też miałem mieszane uczucia póki sam nie pojeździłem rok na gazie. Teraz niestety mam diesla.

Mogą sobie mówić co chcą, jeżdżenie połowę taniej, a przez to nie ograniczanie się w jeździe itd... a niech sobie jak chcą gadają i tankują za 250zł / bak. Ja się nie przejmuje wypowiedziami takimi jak kol. Grand. Stać go to się bawi na benzynie. Mnie nie było stać, albo po prostu wolałem kilka stówek miesięcznie przeznaczyć na coś jeszcze, oprócz jazdy
  
 
gazuj gazuj..."gaz gaz gaz na ulicach" jak to kazik spiewal..
  
 
zagazuj go, uśmiech przy tankowaniu bezcenny
  
 
dokładnie, dobry gaz nie jest zły. Jak już założysz to nie będziesz sobie żałował na co innego.
  
 
zagazuj ale tylko i wyłącznie sekwencją
  
 
Ja również zagazowałbym auto, może i będzie trzeba tankować częściej, bo zbiornik tylko w koło, a to aż o 20 l mniej niż w oryginalnym zbiorniczku PB forda, nie zastanawiałbym się jeśli cenę masz tak przystępną.
  
 
zakladaj smialo ja mam rocznik 91 i smiga az milo. tylko co jakies 10-15k km musze wymieniac swiece bo padaja nawet niby te cudowne motorcrafty.
  
 
Slyszalem oponie ze, gaz wypala nagar w silniku i powoduje luzy :X
  
 
Cytat:
Slyszalem oponie ze, gaz wypala nagar w silniku i powoduje luzy :X



...no to mi od 5 lat już wypala i jakoś nie może wypalić .Proszę Cię kolego nie rób zamieszania
  
 
Nie rozumiem, dlaczego niby nie ? bede mieszal i zamieszywał!
  
 
moje auto ma przejechane 250k km z tego 210k km na gazie

olej dalej pelny syntetyk - nie pije
pracuje rowno- dziala bo musi

u mnie jest gaz 2 generacji(albo 3 )

Tato ma sekwencje, gdyby nie kontrolka nie wiadomo by bylo kiedy sie przelancza...sam moment przelaczenia jest niezauwazalny, trakcja oraz sila hamowania po przelaczeniu na gaz rowniez sie nie zmienia

u mnie jest "cyk" przy przelaczaniu
  
 
O takiej odp szukalem, tylko teraz

Czy gaz ma jakies firmy ? tj chodzi mi o same części np jakies znane nie psujace sie jezeli jest co sie zepsuc itp. ?

Ile by kosztowala instalka tj same czesci do sekwencji ? moga byc uzywane