Sony,Kenwood czy Blaupunkt?-final decision - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
brak znawców??
  
 
ja kupiłem te klik i chyba nie ma lepszych elips grają czysto głośno i dają fajny bass, kolega ma jvc i jak usłyszał moje to chciał się zamieniać i dopłacać,
  
 
Cytat:
2008-07-27 19:48:37, many_xr3i pisze:
ja kupiłem te klik i chyba nie ma lepszych elips grają czysto głośno i dają fajny bass, kolega ma jvc i jak usłyszał moje to chciał się zamieniać i dopłacać,


taak.. tylko chodzi mi o to czy zamiast fabrycznych glosnikow tylnych moge podlaczyc dowolne glosniki 6x9
  
 
z tego co wiem to temat był już poruszany na forum, i trzeba robić dystanse mdf, lub poprostu ponacinać lekko plastiki
  
 
Cytat:
2008-07-27 19:58:28, many_xr3i pisze:
z tego co wiem to temat był już poruszany na forum, i trzeba robić dystanse mdf, lub poprostu ponacinać lekko plastiki



nie zle napisalem,nie chce ich w miejsce fabrycznych tylko czy da rade je podlaczyc pod ta instalacje zamiast fabrycznych.A nowe glosniki bede wrzucone w polke.Chodzi mi o cala zabawe z kablami
  
 
Cytat:
2008-07-27 19:56:00, TomEssi pisze:
taak.. tylko chodzi mi o to czy zamiast fabrycznych glosnikow tylnych moge podlaczyc dowolne glosniki 6x9



Głośniki w standardowych miejscach z tyłu będą brzmieć o niebo lepiej niż w półce. Fabryczne kable nadają się tylko do wyjęcia. Najtańszy kabel głośnikowy po 1,20 za metr będzie lepszy niż fabryczne. Zamontuj głośniki w oryginalnych "dziurach" z tyłu i posłuchaj. Jak będzie źle to krój półkę wg. uznania. Ale kable fabryczne wywal od razu. Zamiast fabrycznych głośników możesz wsadzić cokolwiek, ale efekt będzie dopiero na lepszych kablach.

Generalnie odradzam montoaż głośników w półce, bo to psuje dzwięk. Zawsze psuje. Fabryczne miejsce z tyłu jest złem koniecznym, ale im bliżej siebie będą głośniki to będzie tylko gorzej.

[ wiadomość edytowana przez: paulGT dnia 2008-08-08 12:25:38 ]