[michu07] to już jest koniec, nie ma ... już go :( - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-07-06 09:58:33, Snale pisze:
Nie zastanawiaj się, tylko maluj na czarny mat!!




W bialym,czerwony,pomaranczowym,zielonym itd ale nie w granatowym
  
 
Foto z polskiej jadzi autka kolegi kauczuk'a - myślę, że maska w czarnym macie przy granatowym aucie super wygląda:
 
 
hehe
właśnie dotarła kolejna paczka od Remika - coś ta poczta szybka jest po strajku - wczoraj nadana - dzisiaj u mnie
Dotarła dokładeczka do tylnego zderzaczka jak przestanie padać to idę przymierzyć i zobaczyć co mam z nią do zrobienia no i zrobię poglądowe foteczki
Dzięki Remik
 
 
dla mnie lipa,jak masz samochod w metaliku a jakas czesc malujesz na mat to wyglada katasrofalnie,jakby kolor wyplowial albo cus...mi sie nie widzi,jestem za perla albo czarny metalik-oczywiscie to moje skromne zdanie
  
 
Cytat:
2008-07-06 11:28:00, Seba pisze:
W bialym,czerwony,pomaranczowym,zielonym itd ale nie w granatowym



ej, on wymalował na czarny Mat tylko dlatego, że ma dach czarny i on jest matowy to mu do czegos pasuje !!.
Maske jak już na czarno to szklacym, błyszczącym lakierem a nie matem !
  
 
Cytat:
2008-07-08 17:09:43, JarcioFordzik pisze:
dla mnie lipa,jak masz samochod w metaliku a jakas czesc malujesz na mat to wyglada katasrofalnie,jakby kolor wyplowial albo cus...mi sie nie widzi,jestem za perla albo czarny metalik-oczywiscie to moje skromne zdanie


przez najbliższe 3 tygodnie brak terminu u mojego lakiernika i w między czasie jadę na urlopik nad morze więc jeszcze może mi się zmienić i wtedy pójdzie pod lakier tak jak całe auto i wróci lepa Forda na maskę
 
 
podczas montażu :


I już na autku:

 
 
widze ze POCZTA szybko działa ale miałes dac do plastikarza oj Michał ,nie lubimy półśrodków jak cos zakłądac to tak zeby było porządnie
  
 
oj Remiku - to co mogłem zrobić we własnym zakrsesie to zrobiłem (podklejone na ciepły klej) a ta dziura po ... będzie zrobiona - niemartw się chciałem zobaczyć jak wygląda aha chyba Kolega Wojo, wcześniej prosił o foto auta w kolorze więc sam foto zderzaczka robione jak było jasno, a n a aucie już zadziałała lampa w aparacie

Jakoś nie mogę zmienić tytułu wątku, ajuż by się przydało
 
 
Cytat:
2008-07-08 22:11:25, michu07 pisze:
Jakoś nie mogę zmienić tytułu wątku, ajuż by się przydało


musisz wejsc w swój pierwszy wpis tam masz edycje tutułu,kliknij w 1 edytuj i zmieniasz TYTUŁ
  
 
dzięki Remik
a przy okazji montażu twej dokładki odkryłem małą niespodziankę - nie miłą - dziubek do holowania był wygięty o 2cm w stronę boku auta (jeden koniec pęknięty i wykrzywiony) więc ta przymiarka okazała się przydatna - mała perswazja młoteczkiem i pomoc teścia ze spawareczką i wrócił na swoje miejsce poprzedni właściciel musiał ładnie kogoś szarpnąć podczas holowania
 
 
...

[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2009-05-27 12:48:59 ]
 
 
Cytat:
2008-07-08 22:06:26, RemikGT pisze:
ale miałes dac do plastikarza oj Michał



hehehe umówiony na najbliższy wtorek popołudniu - zarzyczył sobie 20pln
 
 
a maske kiedy pomalujesz??
  
 
Cytat:
2008-07-09 21:14:40, yezXR3i pisze:
a maske kiedy pomalujesz??


Niestety najbliższe 3 tygodnie lakiernik zajęty, ale może poszukam innego
 
 
lakiernik zajęty , a tu mi jeszcze przyszło - wieczorem umówiony na sprawdzenie i ustawienie wybieraka skrzyni biegów przy okazji wymienie całą oliwkę Że też zawsze coś się musi odezwać do zrobienia
 
 
ostatnie przygody:
w ostatni czwartek, wymiana wahacza i ustawienie zbieżności - teraz jest pięknie
No i od piątku - objazd polskiego wybrzeża (zaliczona Ustka, Darłówko i Mielno) w sumie jakieś 750km - Escorcik sprawił się super muszę go pochwalić
A za zasługi dostał mały wakacyjny prezencik



[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2008-07-22 22:52:34 ]
 
 
...

[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2009-05-27 12:50:15 ]
 
 
...

[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2009-05-27 12:49:54 ]
 
 
troszkę odświeżę temat

Autko żyje i ma się całkiem dobrze, co prawda maski nie malowałem i jest ciągle czerwona, ale już się przyzwyczaiłem.
W wolnych chwilach ciągle coś przy nim robię:
1. powoli zaczęła odchodzić skóra z podsufitki - więc jest zdjęta i w przyszły weekend zostanie obciągnięta niby alcantarą (zamieszczę zdjęcia z prac)
A to odświeżone halogeny - oczywiście przyciemnione tak jak to chłopacy robili w lampach (zastanawiam się ciągle nad pomalowaniem lamp, ale chyba wpierw kupię sobie drugi komplecik )



jutro lądują w zderzaczku - wtedy zrobię jeszcze fotkę