[michu07] to już jest koniec, nie ma ... już go :( - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A tak wyglądają na aucie:





I coraz bardziej przekonuje się do przyciemnienia reflektorów
 
 
przyciemniaj lampy i szukaj bialych kierunkow do kompletu
nice....
  
 
jeszcze w garage:

i już on board:


A w tygodniu przychodzi paczuszka z białymi kierunkami w zderzak

Jednak auto ciagle pozostanie w moich rękach
 
 
Liczydlo mil przelozyles by kilometry liczyl??
Tez bede zakladal z milami,ale,ze mam z 4 liczniki z essa to liczydlo przeloze .
  
 
nic nie przekładałem, a zrobiłem nim dokładnie 1 km (od domu do kumla) i tyle też licznik wskazał. Jedyne co musiałem ustawić to poziom paliwa. Obrotek, temperatura i prędkość pokazuje OK.


[ wiadomość edytowana przez: michu07 dnia 2009-01-25 15:00:51 ]
 
 
no i w końcu kolejna zmiana w autku - białe kierunki
przed założeniem odpowiednio przyciemnione, aby pasowały do ściemnionych halogenów

Sorka za jakość, ale miałem mozliwość zrobienia tylko telefonem



 
 
a czemu masz jedną wskazówkę czerwoną a resztę białą?? skąd kieruneczki dorwałeś?
  
 
wskazówki już takie były i powiem, że nawet na to nie zwróciłem uwagi, a kierunki - no cóż dobrze jest czasem o 4 rano przejrzeć allegro
 
 
no widzisz ja przeglądam co 10-12 godzin allegro w poszukiwaniu rarytasów i nigdy nie trafiłem.. a ile dałeś?
  
 

 
 
jak już większość z Was zauważyła, pozbywam się wielu części z mojego xr3i. Rdza rozgościła się na tyle dobrze, że nie było już szans na ratowanie essiego - praktycznie musiałbym wspawać drugi samochód do niego. Tak więc nadszedł czas na ostatnie pożegnanie.
A o to kilka fotek z odjazdu do krainy żyletek:







od początku posiadania zabrakło nam 1,5 tyś km, abyśmy razem szczelili 100000 przebiegu - mimo, że było kilka niespodzianek, tak naprawdę nie było powodów do narzekań - oprócz Rdzy