Podłużnica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
co myślicie o remoncie podłużnic w MK7 z 1996r. Mam go od lutego tego roku ale wymaga remontu. Jakie koszty i czy warto bo ma niezłe dziury?

[ wiadomość edytowana przez: Grisza752 dnia 2008-07-08 10:57:30 ]
  
 
ja robiłem u siebie a mam esa z 98r. ściągana była belka i bak. Całość robocizna, materiał, zakonserwowanie wyniosło mnie 300zł.
Robił to kolega z klubu
  
 
To świetnie bo mnie na dolnym śląsku straszą kosztami kola 1000pl.dzięki i pozdro
  
 
Cytat:
2008-07-06 16:55:18, Grisza752 pisze:
Witam. co myślicie o remoncie podłóżnic w MK7 z 1996r. Mam go od lutego tego roku ale wymaga remontu. Jakie koszty i czy warto bo ma niezłe dziury?



tez mam dziury i jedni twierdza ze sie nie oplaca tego robic moj essiok to rok93 znajde podluznice to za zrobienie zaplace 250 zl
  
 
Kolega FAROW robi tego typu zabiegi ja dałem samochód o 15 a rano na drugi dzień do odbioru


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-07-06 17:14:37 ]
  
 
Przez co najmniej 2 lata nie zamierzam się tego auta pozbyć. Tu chodzi o bezpieczeństwo mojej rodziny i moje. Czy warto robić, czy pojeździ?
  
 
Ja robiłem ze względu takiego że chce pojeździć i potem sprzedać w dobrym stanie. Moim zdaniem, koszt nie wielki a bezpieczeństwo to priorytet i nie warto oszczędzać na tego typu naprawach.
  
 
Czyli w 500 się mogę zmieścić?
  
 
Myślę ze spokojnie się zmieścisz
  
 
Dzięki i pozdro.
  
 
Zależy gdzie będziesz robił. Jak widać bobas zrobił taniej, za to Ci blacharze których ja znam i do których jeżdżę to raczej robiliby znacznie dłużej i myślę że 500zł to minimum, obawiam się że więcej
  
 
Będę miał na to kola 1000pln. Nie strasz mnie że nie starczy.
  
 
1000 to spokojnie. 500 też może starczyć. Wszystko zależy od stanu podłużnic, okolicy i fachmana
  
 
Ja u mnie w mieście za zrobienie podłużnic,podproży,paru łat w okolicy przednich foteli i zabezpieczenie bitexem zapłaciłem 750zł,ale zobaczymy jak długo to wytrzyma.
  
 
a oplaca sie to robi bo jak nie to sprzedaje auto
  
 
Cytat:
2008-07-06 19:28:57, Sebov12 pisze:
a oplaca sie to robi bo jak nie to sprzedaje auto



A skąd mamy wiedzieć? Ile będziesz nim jeździł? Ile masz pieniędzy? Jakie plany tak ogólnie? Opłacało się go tak modyfikować?
  
 
Cytat:
2008-07-06 20:12:22, PawBur pisze:
A skąd mamy wiedzieć? Ile będziesz nim jeździł? Ile masz pieniędzy? Jakie plany tak ogólnie? Opłacało się go tak modyfikować?



juz taki byl ja elektryke wsadzilem do niego i kilka drobnych rzeczy a ile bede jezdzil chce jak najluzej ale jesli ta zmiana okaze sie krotkotrwala(podluznica) to wole sprzedac
  
 
To inaczej może - czy jak go sprzedasz, co będzie trudne za dobre pieniądze, to będzie ciebie stać na coś dużo lepszego - nowszego?
  
 
Ja robiłem podłużnice za 500 zł, trwało to może i tydzień, ale zrobione solidnie.
  
 
Cytat:
2008-07-06 21:03:25, PawBur pisze:
To inaczej może - czy jak go sprzedasz, co będzie trudne za dobre pieniądze, to będzie ciebie stać na coś dużo lepszego - nowszego?




może za dobre pieniadze to nie ale na mazde mx3 doloże troche i bedzie