Hamownia w Poznaniu - 19.07.08 - SOBOTA PRAWDY - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-07-12 21:46:23, RemikGT pisze:
gadanie


wiem wiem boisz sie ze rda bedzi mocniejsze od rqb jeszcze mam kolektor barana ktory lezy w garazu ale nie chce mi sie juz wkladac zreszta NA banglasz

i wydac 100 zeby sie przekonac ze padaka nie ma nawet 100km szalenstwo

[ wiadomość edytowana przez: maly_smok dnia 2008-07-12 21:52:20 ]
  
 
Smoku ja Cieprosze ,humor mam dobry a ty mi go poprawiasz, już zapomniałes po ostatnim jak wyglądaja moje tylnie swiatła
  
 
przeciez cie puscilem przodem wkoncu kobiety maja pierwszenstwo zeby na tej waskiej alejce u ciebie sie scigac rownolegle to trzeba byc samobujca
  
 
Cytat:
2008-07-12 22:00:25, maly_smok pisze:
przeciez cie puscilem przodem wkoncu kobiety maja pierwszenstwo zeby na tej waskiej alejce u ciebie sie scigac rownolegle to trzeba byc samobujca


hmmmm ale ta kobieta jechała duzo przed nami
  
 
ups,jak widac chetnych brak
  
 
mi hodzilo o ciebie a nie o ta kobiete
  
 
hallo hallo czy ktos jest tutaj??????????
DYNO DAY !!!!!!!!!
NAJPRAWDOPODOBNIEJ 19 LIPCA W GEKO cars bedzie riobiony dyno day ,wstępnie dogadywał się klub hondy i jakis tam jesli bedzie ok 15 samochodów pomiar 60 zł jesli nie to niestety sobota odpada bo nie pracuja kto chetny z FEFK???????????
  
 
Remik,bo odwaznych brak - beda tylko potrafili sie znas nabijac na forum jak wynik bedzie mizerny ...
  
 
ja niestety odpadam nie zdołam tak szybko ściągnąć kolektora
  
 
brak wolnej soboty do 13:00 w pracy
  
 
Cytat:
2008-07-14 14:11:34, Seba pisze:
Remik,bo odwaznych brak - beda tylko potrafili sie znas nabijac na forum jak wynik bedzie mizerny ...


e tam ,wiesz gdzi eto mam ,ni ebede nawet dyskutował z gosciami co pomiarów nie robili,a sa tylko mocni w buzce, bo duzo tu takich
SEBA ja juz sie doczekac nie mogę
  
 
Cytat:
2008-07-14 14:23:26, Asior pisze:
brak wolnej soboty do 13:00 w pracy


jak w sobote nie zrobia dyno ray my z seba jestesmy w piatek
  
 
Remik,mam nadzieje,ze masz puszke filtra od RSa jeszcze - jakbysmy robili po te 4 pomiary to bym zmienil stozek na serie - ciekawe co by wyszlo
  
 
Cytat:
2008-07-14 20:38:32, RemikGT pisze:
jak w sobote nie zrobia dyno ray my z seba jestesmy w piatek



tak, ale u mnie jedyny możliwy wolny dzień jaki wchodzi w grę to sobota ;/

a wolne to mam dopiero we wrześniu...... a z chęcią bym puga shamował
  
 
Cytat:
2008-07-14 23:14:14, Seba pisze:
Remik,mam nadzieje,ze masz puszke filtra od RSa jeszcze - jakbysmy robili po te 4 pomiary to bym zmienil stozek na serie - ciekawe co by wyszlo


mam bo co
  
 
Cytat:
2008-07-14 23:22:59, RemikGT pisze:
mam bo co



To wez to Zrobimy podmianke
  
 
Cytat:
2008-07-14 22:57:59, RemikGT pisze:
Sebek wez aparat tak zeby mozna było uwiecznic Naszą KLĘSKĘ


no klęskę czy nie, każdy patrząc na Twój wynik będzie patrzył przez pryzmat swojego wyniku katalogowego, tylko że kto z nas ma katalogowe auto.

badasz z gazem czy bęzyną?
  
 
Cytat:
2008-07-14 23:46:26, Grand_XR3i pisze:
no klęskę czy nie, każdy patrząc na Twój wynik będzie patrzył przez pryzmat swojego wyniku katalogowego, tylko że kto z nas ma katalogowe auto. badasz z gazem czy bęzyną?



moj wyszedl katalogowo

a nie lepiej badac i gaz i benzyne jak juz sie pojedzie?
  
 
Cytat:
2008-07-14 23:46:26, Grand_XR3i pisze:
no klęskę czy nie, każdy patrząc na Twój wynik będzie patrzył przez pryzmat swojego wyniku katalogowego, tylko że kto z nas ma katalogowe auto. badasz z gazem czy bęzyną?


umówieni jesteśmy na 4 pomiary,2 na pb 2na lpg .oczywiscie opcja pb z wymontowanym blosem i w jego miejsce rura
  
 
3 lub 2 dni jeszcze ,no nikt nie jest juz odważny???????????????