Hamownia w Poznaniu - 19.07.08 - SOBOTA PRAWDY - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie chodzi o odwage, poprostu za daleko
250km w jedną


[ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-16 00:32:11 ]
  
 
Cytat:
2008-07-16 00:31:40, Assmen pisze:
Nie chodzi o odwage, poprostu za daleko 250km w jedną [ wiadomość edytowana przez: Assmen dnia 2008-07-16 00:32:11 ]



Ja mam 150 czyli tez nie malo
  
 
a ja nadal nie wiem o ktorej i kiedy remik wybiurczo odpowiada na moje pytania , moja listwa wtryskowa go straszy
  
 
najnowsze wiesci mówia iz hamowanie czyli DZIEŃ PRAWDY nastapi w sobote, Geko CARS zaczyna praceo 9 rano i jest DYNO DAY koszt pomiaru 60pln więc WIELKOPOLANIE dawac ,dawac warto nawet sprawdzić inne autko za taką kasę,PIOTRZE RST sprawdzamy co Subarka tam ma??????????????
Czyli sobota GEKOCARS Poznań chyba uda sie wbic przed Hondami
  
 
ok umówiłem siebie i Sebe na 9 rano w sobotę na rolki:0,brak innych chetnych niestety. coż cykory i tyle
  
 
Cytat:
2008-07-17 09:26:55, RemikGT pisze:
ok umówiłem siebie i Sebe na 9 rano w sobotę na rolki:0,brak innych chetnych niestety. coż cykory i tyle



nie cykory tylko przeca mówię że muszę w Arbeit siedzieć

we wrześniu mam wolne więc chyba się kopsnę do P-Ń, daleko nie mam
  
 
Tylu niby jest klubowiczów z WLKP a nikt nie chce jechać,paranoja.
  
 
...szkoda ,że w moich okolicach nie ma takich akcji 60 zł jak za darmo ...
  
 
No to tylko jeszcze jutro i okaze się iel SEBOWY RS200 jaK i moje EVO ma tych ps-ów w sobie. Jutro ostatnie sprawdzenie czy wszystko prawidłowo funkcjonuje ,zlaanie wystarczajacej ilosci PB i w sobotę rano wyjazd Ddo GEKO CARS,,a pózniej spotkanie z PiotremRST (OBY NIE NAWALIŁ) i pomiary G-TECH ,moze się uda zrobić kreskę z SEBĄ i zobacze ile w tyłek dostanę
  
 
Cytat:
2008-07-17 21:41:17, RemikGT pisze:
i zobacze ile w tyłek dostanę


Albo ja
  
 
Cytat:
2008-07-17 22:09:53, Seba pisze:
Albo ja


SEBA to już tylko 2 dni nawet nei cale
Raczej ja, ustawiamy się po 8 ,jutro jeszcze Piotra musze scignąc zeby nam ciała nie dał z G-techem
  
 
ok z PIOTREM jestem juz umówiony więc pomiary beda zrobione
  
 
zonk nie dam rady nie mam kierowcy a dwoch samochodow na raz nie poprowadze pilna robota weekendowa wyskoczyla


[ wiadomość edytowana przez: maly_smok dnia 2008-07-18 18:03:05 ]